bugün

entry'ler (591)

01 01 2010 sabahı

tarihi sabahlardan biri olacak.

---spoiler---

bir tarafımda adriana lima bir tarafımda megan fox ile birlikte uyanacağım nadide sabah olacaktır. bir sağıma bir d soluma bakıcam, melek gibi öyle uyuyorlar. kıyamadan uyandırmaya, doğru duşa. geceden kalma zor iş vesselam.

---spoiler---

volkan demirel

kaleciliği hobi olarak yaptığını itiraf etmiştir.

24 kasım 2009 fc barcelona inter milan maçı

star tv'nin saçmalığıyla devam ediyor maç. arkadaş peki neden ilker yasin? neden rıdvan dilmen? sormazlar mı adama.

kafasına göre takılan, ne amaçla konuştuğu belli olmayan ilker yasin geçen sene ki chelsea - barcelona maçını katlettiği gibi bugün de maçın içine ediyor. sesi kısalım desek o stadın ambiyansını alamıyorsun işte arkadaş.

hele ki o rıdvan dilmen, avrupa futbolunda yoksun dilmen, bilgi kısırı tekdüze rıdvan dilmen yok mu? bi'sus be usta. 34.7 saniyede bir girip yorumda bulunuyorsun. bırak bir konuşma da maçı seyredelim işte. devler ligine yorumcu olabilecek kapasitedeki adamı bu maça veriyorlar ya, teşekkürler star tv. teşekkürler ilker yasin.

1 kasım 2009 galatasaray sivasspor maçı

tribünlerin pek fazla dolu olmadığı maç olmuştur. 2-0'ın rahatlığıyla da sikko bir ikinci yarı izlettirdiler bize. tribünler az da olsa yine duyurdu sesini galatasaray taraftarı.

--- spoiler ---

oynaya oynaya gelin çocuklar
ercan'ın ağzına verin çocuklar

--- spoiler ---

ercan saatçi

kimi şeyleri sindirme sorunu yaşıyor pek çok renktaşı gibi bu adam. adam diyorum ama tam emin değilim doğru mu söyledim bilemedim.

- kaldı ki bi'numarası olmadığı halde müziği bırakıp damat kontenjanından giriverdi hürriyete. tarafsız olamıyor, anlıyoruz lakin insan nasıl olamıyor onu anlamadık.

- kaldı ki galatasaray'ın koreografisini bile saçma sapan yerlere çekebilecek kadar zihniyetini anlamaya gerek duymadık.

- kaldı ki her maç sonunda yazdığı yazılara nasıl bir kafayla kaleme aldığını kavramaya gerek duymadık.

- ve yine kaldı ki kalkmış kendi gönül verdiği renklerinin kanalında "adam sanılan bir insan ile" kendine yakışır bir program yaptığını bu kez anladık.

kendine saygın yok ercan, gönül verdiğin takımına saygın yok. yazık.

fenerbahçe

her türlü olayı çirkinleştirme kapasitesine sahip taraftar güruhuna sahiptir bu takım. o kadar kıvrandılar keita'ya atılan madde için galatasaraylıların olduğu yerden atıldığını. bir de utanmadan antu.com'a yarım video koyup maddenin tam galatasaraylıların olduğu yerden başlatmışlar. galatasaray'ı yenmekten başka - tek kabul ettikleri başarı buysa - bir başarısı olmayan ve başarıya aç bireylerin oluşturduğu bu taraftar niteliği taşıyan insanlar çamur atmaya devam etsinler zira şunu gördükten sonra "la noli, ama onlar atmıştı ya" cümlesinin öznelerini ayıracaklar;

http://tinyurl.com/ykwkocn

ayrıyetten sahip oldukları bu güruh;

- galatasaraylıların ağ örgülerin bulunduğu, maytapın dahi zor geçtiği ve/veya geçemediği yerden pet su bardağı fırlatabilitesini ortaya atan taraftardır.

- türk eğitim sisteminin ne denli kötü olduğunu, aldıkları basit bir fizik konusunu göz ardı ederek su bardağının atıldığı yönü değiştirerek bir kez daha kanıtlamışlardır.

- galatasaraylıların olduğu yerde su satımının maç öncesi/boyu/sonrasınca olmadığını bildikleri halde, kolpa görüntülerle çamur atmayı başarabilmişlerdir.

edit: ulan yanlış zamanda entry girdim. gs'lılar maçı izliyor şu an, fenerlilerin hepsi bastı eksiyi.

peyton list

flashforward dizisinde de boy göstermektedir dadı rolünde. bizim zamanımızda böyle dadıların olmadığından mütevellit üzülüyor insan.

graal

- abi çok graal adamsın.
+ saol yeğenim.

gökhan zan

saçlarını heidi gibi kestirmiştir. özellikle mi bunu seçiyor, yoksa berberi abi sana bi traş yapıyım çok kral model falan mı diyor bilemiyorum. berberdeki aynalar mı bozuk onu da pek merak ediyorum. gökhan kendine gel, o saçları yanlardan azıcık aldır lan. üstleri de hafif toparlar. enfes işte.

kader keita nın roberto carlos a attığı yumruk

tek sorumlusu bünyamin gezer'dir. öncelikle carlos'un evire çevire sarmaladığı keita'ya hemen çalmadığı düdükten dolayı. hiç öyle ulen avantaja bırakıcaktı işte demeyin neyin avantajı var o pozisyonda. o vakte kadar fenerbahçeli futbolcu kısvesi altına girmiş gladyatörlerin rakip takıma karşı gösterdikleri çağdışı savunma ve yıpratıcı faullere göz yummasından dolayı işte o yumruk gelmiştir.

julio cesar santos correa

gaziantepspor'un brezilyalı futbolcusu.

1999-2000 real madrid
2000-2001 a.c. milan
2001-2002 benfica
2004-2005 bolton w.

adamın belli bi'stili var ki gösteriyor. kariyerinde oynadığı takımlarda pek fazla forma şansı bulamasa da hani herkesin hayalini kurduğu, güzelim futbolcularımızın yanıp tutuştuğu o kulüplerde gidip oynama becerisini göstermiş.

servet çetin

şahsına munasır öyle böyle bir gol atmamıştır. bak o gol atılır lakin servet çetin kimliğiyle böyle bir gol yoktur daha önce.

işte o golü attıktan sonra içime büyük bir korku düştü, her galatasaray maçında neler yapmaya çalışacak, neler deneyecek şimdi "ulen ben ne gol attım" dedikten sonra.

ps: sıçtık!

fox tv

dünyanın en gereksiz kanallarından bir tanesi. yayıncılık nasıldır, nedir bilirler mi merak ediyorum. 16:9 olur genel itibariyle televizyon görüntü senkronu lakin bunlar zoom tuşuna abanmış heralde. bir de maçları sunan spikerler var ki evlere şenlik. eski bilgileri toplamışlar maçtan önce diye düşünüyorum zira belçikalı Thomas Vermaelen'i ajax'ta oynuyor diye lanse etti. halbuki arsenal'de bomba gibi top oynuyor adam.

10 ekim 2009 belçika türkiye maçı

önder turacı'nın yatacak yeri yokken milli takımda ilk 11 olarak başladığı maç da olmuş bu arkadaş. az önce bir hata yaptı ki evlere şenlik. ama biz fatih terim'in bu seçimlerini seviyoruz değil mi?

4 ekim 2009 mke ankaragücü galatasaray maçı

binlerce insanın baş ağrılarını tetikleyen sonuç ile bitmiştir. temiz 3-0. temiz diyorum çünkü ortalıkta futbol denen hiçbir olgu yok iken ve ankaragücü'nün ilk gole kadar bir icraatı yok iken bi'bakmışsın 3-0 oluvermiş.

galatasaray'ın uefa ve lig dahil son 5 maçında sergilediği futbol bunun açık sebebi. milli takımdan beri oynamayan arda turan'a ne kadar sabır edilecek. arkadaş bi koyma 11'e bak bakalım neler olucak. pohpohlanan elano hala tırıvırı top oynamaya devam ediyor. baros saçma sapan golleri kaçırıyor. orta sahadan top alan kimse yok ve en büyük en kocaman en felaket yanlışı servet yapıp topu ya uzun oynamaya kalkıyor ya da saçma sapan şeyler ile yürekleri ağzına getiriyor. kendine faydası olmayan aydın yılmaz hala bu takımda 11 başlayabiliyor. mehmet topalın esamesini duyan yok. ayhan ve sarp yalnız kalıyor. kewell yürüyerek oynuyor.

kalite desen şuan ligteki en kaliteli topçulara ve teknik özelliği en yüksek oyunculara sahip olan takım olan galatasaray anlam verilmeyecek uzun toplar yapıyor. tık tık tık yerden oynayabilecek galatasaray, saçma sapan 2 metre yakınındaki adamlarla pas trafiği içine giriyor.

duran toplardan çok fazla gol bulan galatasaray, eski haline geri dönüyor. e be arkadaş takımda arda'nın dışında 10 kişi oynuyor, hadi onları geçtim rijkaard ile neskeens hiç demez mi, ulan yeter arda attığın 823783 tane korneri ön direğe attın, onlar da adamlardan geri döndü be koçum demez mi ya? arda hiç kendisini sorgulamaz mı arkadaş ulan ben niye hep ön direğe kesiyorum ortaları diye.

bir an önce akıllarını başlarına toplaması lazım ki bu maç ile aleni şekilde belli oldu bu. galatasaray gol yedikten sonra kapanan takımlara karşı nasıl bir çözüm getiricek çok merak ediyorum. sinir strese de sokmayın lan bizi. sustum artık.

sen var ya sen

şu sıralar galatasaray taraftarlarının dillerinde olan parça. strum graz maçı öncesi eski açık semalarında yankılandı en son.

berdan mardini ve cankan tarafından da söylenmiş bu. nihayetinde o parçadan esinlenerek yapılmış bu beste, leziz olmasıyla birlikte.

berdan mardini;

http://www.youtube.com/watch?v=X8TTvbhLKXo

Nevizade'deki tek yürek ses;

http://www.youtube.com/watch?v=JgT-BlYUdps

bülent uygun

playlistinde herkes hakettiği gibi yaşıyor dönüp duruyor imiş. çılgın çocuk.

21 eylül 2009 kasımpaşa galatasaray maçı

emre aşık insanının da leziz bir maç çıkartmış olduğu aşikardır bu maçta. keita ve nonda ikilisinin yaptıklarından mütevellit sessiz kalmıştır bugün sergilediği performans.

shabani nonda

daha ilk 11'de oynamamasına rağmen beşiktaş'tan daha fazla gol atmıştır. değişik şeyler bunlar.

arda turan

3 maçtır performans sorunu yaşıyor, yine de takımına katkı sağlamaya devam ediyor. lakin fiziksel olarak dinlendiği takdirde biraz da mental geriye tam anlamıyla dönecektir elbet.