1. 0.
  27 yasında bir topcunun oynadıgı en ii kulüp paok ise net Gs topcusu degildir. baskada veriye gerek yok. günah paralara..
  4 -6 ... gandalfdayi
 2. 1.
  daha once 9 farkli takimin formasini giymis , kendisine odenen toplam bonservis bedeli sadece 900 bin euro , son takimi paok 2015 yazinda bonservissiz almis kendisini.

  bu adam icin yeni bruma diyorlar , daha once elche de oynamis ki bu tarz oyuncular icin la liga en uygun ligdir , gide gide paok a gidebilmis o da bonservissiz olarak.bi bizim bruma nin ispanya sonrasi yaptiklarina bakin bir de adamin ispanyadan yaptigi sicramaya , bu adam icin 3 milyon euro gibi rakamlardan bahsediyorlar saka gibi.

  sayet 300-500 bin hadi abartiyorum 1 milyon euro civari verilirse ve yasin'e alternatif bir performans alabilirsek basarili bir transfer hamlesi olur , yoksa 26 yasinda hicbir sey yapamamis kendisine odenen para toplam 1 milyon euroyu bulmamis bir adami o rakamlara alirsak cidden hirsizlik donuyor demektir
  1 -2 ... kullanilmayan hesap
 3. 1.
  kadro dışı kalmış, anlamsız bir transfer gibi duruyor. Çok elzem değil.
  1 ... ucan mandalina
 4. 2.
  Sanırsam galatasaray'ın yeni transferi olacak.
  4 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 5. 3.
  Galatasaray ile anlaşmış kanat oyuncusu.

  Bonservis bedelinin düşüklüğünü ve yasinin yolcu olduğunu düşünürsek mantıklı bir transfer gibi duruyor.

  Her ne kadar yeni bruma diye lanse edilse de brumanın yerine değil de yasinin yerine yapılmış bir transfer olduğunu düşünüyorum.

  Kariyerinde önemli bir takımda oynamamış olabilir ancak bu, takıma fayda sağlamayacağı anlamına gelmiyor.

  Umarım kendisinden bekleneni verir ve bizi yasin gibi sonradan görmelere muhtaç bırakmaz.
  4 ... mors principium est
 6. 4.
  (bkz: Garry Mendes Rodrigues)
  2 ... bilaloglan
 7. 5.
  gsliyim tanımıyorum. bir kere de tanıdık bir isim alın amk.
  2 -1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 8. 6.
  izlediğim videolara dayanarak söyleyebilirim ki türkiyede iş yapabilitesi yüksek oyuncudur. hızlı ayakları var, ırkçılık gibi olmasın ama siyahi futbolcuların ortak problemi olan oyun zekasını da edinebilirse takıma sağlayacağı verimden şüphem yok.
  3 ... babyfed
 9. 7.
  Oyun stilini brumaya benzettiğim oyuncu.
  2 ... cypher
 10. 8.
  PAOK, bu futbolcuyu aldığının 14 katına satmıştır galatasaray'a. bakın belki bu adam dünyanın en iyi futbolcusu olacak bilmiyorum ama gs son dönemlerde transfer işlerinde hata yapıyor gibime geliyor. sonra elde kalan satılmayan futbolcular ordusu.

  http://www.sabah.com.tr/s...inin-14-katina-satti?f=sm
  3 ... stroszek