bugün

başarısız reklam örneklerine güzel bir örnek olan reklam.
(bkz: alinin çükü kalktı)
ne zaman duysam ^^geber git doyur!^^diye karşılık verdiğim reklamdır.o kadar başarasız bir reklam sloganıdır ki bu sebepten dolayı ürünün satışları bile düşmüştür diye insana çıkarım yaptırır.
cok basarili buldugum bir reklam. öyle ki evde ali olmamasina ragmen mutfak dolabi milupa mamayla dolu. özellikle organik mandalina üzüm elma kavanoz mamasini ve 6. aydan sonra sütlü yulafli elmali kasik mamasini tavsiye ederim.
insanı keman yayı olmadı ismail yk'nın ses telleri gibi geren, "bir çocuğa bile mi bakamıyorsun" dedirten anne repliği.
bu sıra yeniden ekranlara dönüş yapan sinir bozucu reklamda, annenin alisi için dağlara taşlara doğru haykırdığı cümle.
ali'nin taa...

(bkz: genç aliler rahatsız)
- ali nin karni acikti.
+ zıkkımın pekini yesin bana ne lan.
milupa'nin reklam slogani.
(bkz: bu memeleket aliyi doyuramadı)
yankılanan sozcuktur.
(bkz: ali nin amına koyim)
"Ali kadar değerimiz yok mına koyim" diye adamı isyan ettiren reklam. hayır, ben beş vakit açım kimsenin sikinde değil.
şimdi anlamadığım bir nokta var. bu karı, ali her acıktığında terasa çıkıp avazı çıktığı kadar bağırıyor da, tatilde falan n'olacak? mamanın taze ve hormonsuz olması için çiftçileri yanında mı gezdirecek? yoksa gittiği her yerde yeni çiftçi mi buluyor? bunun yevmiyesi var, sigortası var... var oğlu var. bu kadının hiç mi işi gücü, altın günü, ağdası, kuaförü yok? kafamı karıştıran sorular bunlar hep.

bi biskrem versem'den bile daha kötü. sorumlu reklam ajansı utansın.
(bkz: ali nin obez olması)
http://www.facebook.com/group.php?gid=44752821496

sürrealist bir ali çalışması.
(bkz: ali nin karnı acıktı)
+ ali'nin karnı acıktııııı ! ali'nin karnı acıktıııııı!
- bana ne yarrağm ?
+ ama ali ?
- züccaciyeciyim lan ben ne alisi ?!
(bkz: o zaman ayşe tatile çıksın)
alinin annesi: alinin karnı acıktı.
rte: açlık sadece psikolojik. sen türkiyesin düşünme bunları.
aa:???
+++alinin karnı acıktııııııı
--ali acıktı sen de eceline susadın galiba evde gececi adam var gerizekalı.
- ali nin karnı acııııkkktııııııııı!!
+ ooo ver bakıyım ordan iki kilo..
akıllara nejat uygur'un boncuk karakterini getiren reklam.

+ boooncuuuk!
- ne var lan gancık oğlu gancıık.
(bkz: saçma reklam replikleri)
+ali'nin canı doggy style çektiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!
güncel Önemli Başlıklar