• Çin'de üretilen bir robotun başarısı.

Kimileri yapay zekanın gelecekte insanlığa yardımcı olacağını söylerken, kimileri de insanlığı tehdit edeceği görüşünde.

Defalarca Yapay zeka insanlığın sonunu getirebilir diyen Stefan Hawking'in açıklaması ile " Suudi Arabistan robota vatandaşlık vererek ne yapmakta, nereye varmak istemektedir " diyen bilge liderin * açıklamasını göz önüne aldığımda biraz ürkmedim değil. Ancak bu robotu üreten iflytek şirketinin sözcüsü bu robotun tıp doktorlarına yardımcı olacağını söylemiş.

http://www.cumhuriyet.com...dan__gecer_not__aldi.html
    4 0 ...
  • günaydın

1501.
  • yağmurlu istanbul sabahlarından günaydın.

saat 5 gibi sokağa adımımı attım ve ilk yağmura maruz kalanlar arasına girdim, hava yumşak, pek kalın giyinmenize gerek yok lakin yağmurluk giymeyi unutmayın.

küfretmeyin arkadaşlar, tamam bugün pazartesi olabilir, pazartesi sendromunuzda olabilir, hatta bugünün üzerinizde bıraktığı negatif baskı yüzünden birçok insanla münakaşaya bile girebilirsiniz. ama sakinleşin ve derin bir nefes alın. bugün haftanın ilk günü ve sizde erken kalkanlar olarak hızı bir şekilde yol almaya bakın.

hey bebeler uyanın ve geleceğiniz için okula gidin, birçok arkadaşınız okulda sizi bekliyor. o en sevdiğiniz coğrafya hocanızı kafalayıp, merdiven altında 2 dal sigara için.
    evine ekmek götürenler! hiiç homurdanmayın arkadaş, fedakarlık şart değil mi? herşeyden azar azar vereceksin bu dünyada ki birşeyler alabilesin. toprak gibi...

toprak dedimde yağmurdan sonraki toprak kokusunu özledim, yakında burnuma gelir, hele şu yağmur bir dinsin veya dinmesin, gittiği yere kadar gitsin.

aşık veysel - kara toprak
    https://youtu.be/2cGANgDZPj8

gününüz aydın, neşeniz bol olsun.
    8 0 ...
  • Ikisini de cok seviyorum. Kedim saldirgan olmasa bir tane de kopek sahiplenecegim ama bizim kedi 3 veteriner parcaladi insanlar artik randevu verirken tereddut ediyor 3 kisi zor zaptediyor kopege neler yapmaz ki?

Esit vs.
    3 1 ...
  • sev seni seveni hak ile yeksen ise sevme seni sevmeyeni mısıra sultan ise.
    1 0 ...
  • Günün şartlarında en büyük iki düşmandan biri PKK diğeri fetö.
    Herkes bu ikisinin desteklediği kişi yada kuruma düşmanca yaklaşılacağını bilir,
    Şu ortamda eğer fetocular Akşener i destekliyor görünüyorsa emin olun ki onu istemedikleri içindir,
    Akşener fetöcü algısı oluşturmak için yapılan komplodur.
    Yıllarca kendisini ve desteklediği kurum ve kişileri gizleyen bir oluşum şimdi ne oldu da açıkça destekler oldu?
    NATO demek ABD demek değildir, ABD'ye bağlılık için yemin edenler başkaları,
    ABD bu ülke,nin başbakanını bile günlerce bekletiyor değil mi?
    Peki zamanında siyasi yasaklı olan bir kişi seçimden önce ABD'ye gitti, sonra siyasi yasağı kalktı, o sırada seçim olmuştu ama kendisi seçime katılamadı ama sorun değildi bu, ne tesadüf ise bir ilde seçimler yenilendi, o ilden aday oldu, sonra partisine genel başkan oldu, başbakanlığı emanetçisinden devraldı.
    Şimdi kim ABD'ye daha bağlı bir düşünün.
    5 1 ...
  • yatmadan yiyen tipim ben. hatta boş tabağı da az önce bıraktım mutfağa. ne var yani, tadı çok güzel hem de doyurucu.
    4 0 ...
  • hakkında yılardır darb-ı mesel olan "kayıp trilyon, altın" davalarını aliya izzet begovic açıklar. bosna hersek'e para ve silah yardımı yapıldı o paralarla. sırp kasaplarına karşı mücadele edilsin diye. farazi olarak diyelim ki o paraları rahmetli iç etti. yukarıda bir yazar 1.5 yılda yaptıklarını madde madde yazmış. gazi mustafa kemal haricinde bana türkiye'ye onun gibi bir devlet adamı daha geldiğini söyleyin. 1.5 yılda yaptıklarının yüzde 1.5'u bile 15 yılda yapılmadı. erbakan ağır sanayicidir, kalkınmacı, aynı zamanda milli duyguları yoğun olan bir insandır. kendisi sapına kadar ulusalcı, vatanseverdir. sizin gözünüzde değersiz gördüğünüz tek yani dindar olması. inanın erbakan islami bile temiz yaşamaya çalışan, şimdikiler gibi elinde kuran, ağzında din allah diye üç kağıtçılık yapmayanlardandı. kendisi selçuklu türklerindendir ve soy, nesep olarak dindar bir aileden gelir.

babası cumhuriyet ağır ceza hakimidir. topluma mal olmuş insanları tanımak için eserleri araştırılır. bir sürü kitabı var alın okuyun karalamadan önce. bu adam ne diyor diye. dindar bir aileden gelmeme rağmen ateist celal şengör'ün bütün konferanslarını, derslerini dinlerim. bazı fikirleri uyuşmuyor olabilir ama birşey tümden ifa edilmiyorsa bütünüyle terkedilemez.
    8 0 ...
  • esra erol

987.
  • itici kadın. Yapımları sadece mahalle karılarına hitap eder türden.

Reyting için bu insnların yapamayacakları yoktur.

Aklını seven uzak olsun.
    13 2 ...
  • kalasnikov

133.
  • Adam gibi adamdır.

Askerde sevdiğim tek alt devremdi. Havan topunu ayakla oynanan bir oyun sanmasa daha çok severdim ama olsun. *
    7 0 ...
  • spektaküler müslüman insanlardır.
    birazdan göreceğiniz görüntüler tamamen gerçektir. alıcınızın, vericinizin ayarıyla oynamayın.

ha bir de unutmadan;
    (bkz: akp döneminde olmuştur)

ehli mümin aerobik hocası cami cemaatini ısındırıyor;
    camide fitness yapan çılgın müminler

ısınan müminler yer hareketlerine geçiyor;
    camide fitness yapan çılgın müminler

selam ve cimnastik ile...

kaynak: http://www.ensonhaber.com...ersiz-donemi-basladi.html
    27 6 ...