1. 1.
  ntv'de tadı damağımda isimli programı hazırlayıp sunan gerçek bir gurme.

  gurmelikte cnn türk'te ki mehmet yaşin'i katlar aslında,ancak gezdiği restoranlar mehmet yaşin gibi türkiye'de herkese hitap edebilecek yerler olmadığından,daha az ilgi görecek bir program yapmış.
  7 -1 ... postsinaptik golge
 2. 2.
  gurme kişilik.
  dünyanın her yanındaki elit mutfaktan haberdar, birde lafını esirgemez, programı seyredilip yemek kültürü konusunda birşeyler öğrenilebilir.
  8 ... cnnturk
 3. 3.
  çok tarz adamdır yahu valla hayran olunası damak tadına sahiptir.
  7 ... queenofthenight
 4. 4.
  müşteri istediği gibi yemek yemeli çatalı bıçağı doğru kullanmış kullanmamış kime ne diyerek gönlümü fethetmiş gurme. çok iştahlı yemek yer.
  27 -1 ... aci biber
 5. 5.
  gerçek anlamda gurme midir, bilmiyorum ama idealist bir insan olması bende hayranlık uyandırıyor. bugüne kadar kazandığı bütün parayı yurt dışındaki otelleri tanımak için harcamış. yemekler önüne gelince çocuk gibi parlıyor gözleri. ama biraz daha dikkat etse yemek yerken daha iyi olur sanki. kamera yakın çekime girince görünen manzara çok fena. bir de blogu mevcutmuş, ben pek anlayamadım ama verelim yine de. http://www.gastromondiale.com
  5 ... wishh
 6. 6.
  yemek yerken çıkardigi sesleri duymamiza neden olacak sekilde kotu yemek yiyen gurme.
  7 -1 ... void
 7. 7.
  ntv yemek programı yapıyormuş izleyeyim dedim. adamın birisini oturtmuşlar. sanıyorum ki adam ; eh fena değil,güzel,olmamış,harika falan desin. yok bu yemek ispanyanın bask bölgesinde yapılır. şu ot venezuelada çıkar. bu yemek bilmem ne şarabıyla içilir ve şu sosla yenir. bunu bilmemne ülkesinin bilmemne kasabasında harika yaparlar. ağzım açık kaldı. denk gelince yarım saat izliyorum en az. tebrikler işte gerçek bir gurme.
  10 ... pseco
 8. 8.
  http://yemekevi.tv/defaul...Yazar%20/%20Vedat%20Milor
  1 ... never neverland
 9. 9.
  şarap uzmanı.
  1 ... queenofthenight
 10. 10.
  yemekten anlıyor olabilir ama yemek yemekten anlamadığı kesin olan abidir. o nasıl bir yemek yemektir, izleyiciyi yemekten soğutur.
  7 -2 ... taharetmuslugu
 11. vedat milor Başlığındaki Önemli Entry'ler