bugün

entry'ler (2396)

ihl sözlük

her gördüğümde ihlas haber ajansını çağrıştıran sözlük, nasıl bir çağrışımsa artık.

saklanan eşyayı bulamamak

bunun için iyi bir teknik vardır efendim. evin her odasını bomba arayan polis hassasiyetinde acele etmeden yavaş yavaş ararsınız. heyecanlanmadan, panik yapmadan...ama didik didik. bunu yaparken sağlam kafa ile, sabırla, acele etmeden, özellikle alkol almadan yaparsanız bulmanız kaçınılmazdır.

din dil ırk

insalık tarihi boyunca yapılan savaşların üç temel sebebi. bermuda şeytan üçgeni gibi birşey.

muhabbet kralı

okan bayülgen in dini inançları hakkında hiçbir bilgim olmamasına rağmen yaptığı programı seyrettiğinde dötüyle güleceğine neredeyse emin olduğum bu geceki programdır.
edit: ne eksiliyon kardeşim? spiritualizm hakkında hiçmi bilgim yok sandın? hıh...

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

150 acemi asker önünde takım komutanları olarak havalı bir şekilde içtima almaya koşar adımlarla giderken, içtima alanındaki şerefsiz bir çıkıntıya takılıp ananıskim nidalarıyla yere kapaklanmak.

ugg

trilyoner patron bozuntusu karının ben amerika da iken fiyat araştırtması girişiminde bulunduğu bot bozuntusu salak trendy şey. cevaben, bir dükkana bile gitmeyip türkiye den daha pahalı diye sallayıp durumu kurtarmışımdır daha ne olduğunu bilmeden.

okan bayülgen

dünkü programında 46 yaşında olduğunu duyduğumda göt olduğum ve bugünkü muhabbet kralında ki tipini gördüğümde duble göt olmama sebep olan manyak adam. adam gittikçe gençleşiyor, tutamıyoruz efendim.

ayakkabı numarası çarpı kilo bölü boy

kilo alıp verme sonucunda pipi boyununda doğru orantılı olarak büyüyüp küçüleceğini iddia eden saçmasapan denklem.

türk malı

bir iki bölümden sonra yayından kaldırılacak dizi..demedi demeyin.
edit: bir postacının full döşenmiş süperlüx dublex bir evi olabileceğini göstermiş dizidir ayrıca.

yapılmış en büyük çılgınlık

yükseklik korkusu olan ablayı balkona çağırıp dördüncü kattan aşağı sallanıp onu delirtmek. *

andımızı mikrofonsuz okumak

en güzelidir. içten ve derinden...daha ne olsundur...

porno filmlerdeki klişeler

midi altyapılı fon müziği...

çok güzel hareketler bunlar

bugünkü programa fatih ürek denen tipin ne bok yemeye katıldığını anlayamadığım program. skeç sonrası yorumlar dahil hayatımızın yarım saatini boku bokuna almıştır hiç yere.

levent ülgen

eskiden olduğu gibi, sunucusu olduğu bir kelime bir işlem yarışmasında TRT de yayınlanıyor diye kasmayan, şirin konuşma tarzıyla güldüren süper sempatik adam.

bir kelime bir işlem

yarışmacı olduğum taktirde işlem sorularında çığır açacağım yarışma olacaktır. zira ortalama olarak 20 yaklaşık sonuçta falan kalıyorum efendim.

yapılmış en aptalca dalgınlık

yaklaşık iki saat boyunca aradığınız arkadaşınızın ev telefonu meşgul çalmaktadır. Daha sonra kendisi cepten aranarak uyarılır:
- ev telefonun meşgul çalıyor, açık kalmış, kapat aricam.
- tamamdır, pardon.

daha sonra aramaya devam edilir ve fakat telefonu hala meşgul çalmaktadır. Daha sonra öküz bünye uyanır, meğerse kendi ev telefonunuzu çeviriyorsunuzdur iki saattir. Olay arkadaşa çaktırılmaz zira öküzlüğünüz su yüzüne çıkmasındır.

yapılmış en büyük çılgınlık

geceyarısı 3-5 manyak toplanıp yan apartmanın açık otoparkındaki arabaların -kaldırılmak suretiyle- yerlerini değiştirmek. *

feridun düzağaç

acımasız eleştiri. 4 notadan 40 albüm çıkartan rock çı.

jamiroquai

bunların return of the space cowboy diye bi parçaları vardı yamulmuyorsam, vokalist kanepeler üzerinde kaygan hareketler yapıyordu. yıl 1993 falan olabilir. böyle muallak entry de girerim işte.

yalnız yaşamak

az konuşmak anlamına gelir - ki bu çoğu zaman iyidir...