bugün

entry'ler (3210)

astronur

"Nur en son entrysini benim başlığıma girmiş. Kendisine mesaj attım, aylar önce, ulaşamadım. Ortada şüpheli bir durum var, astronur için endişeleniyorum. Bilen eden konuşan yok mu bu kızla, sağ selamet mi? Bu hesaba yani arkadaşımın hesabına mesaj atabilirsiniz. - ashtarte"

htc 10

Yaklaşık 5 metre yükseklikten beton zemine düşüp sadece köşesinde bir ezikle kurtulmuş telefonum. Sonim veya Caterpillar gibi özellikle sağlamlık için üretilen telefonları bir tarafa koyarsak daha sağlam bir cep telefonu olduğunu düşünmüyorum.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

endanger - mittendrin http://www.youtube.com/watch?v=eUwJhNzqdyM

benzin vs dizel

benzinli araçlarda kaza sonrası yanma ihtimaliniz vardır. benzinin buharı bile çok kolay tutuşur ama motorine yanan kibriti bile atsanız tutuşma ihtimali çok azdır.

dizel motorlar çok ses yapar efsanesi

Bazen dizelin sesine aşık olur, almak ister ama Türkiye'ye resmi ithalatının olmadığını öğrenip üzülürsünüz bile. http://www.youtube.com/watch?v=Wj8F-xLVKeo *

digitally imported

windows phone için uygulaması çıkmış internet radyosu. wp8 yüklü telefon sahiplerine şiddetle tavsiye edilir. http://www.di.fm/apps

nokia lumia 520

en sonunda amber güncellemesi gelmiş olan telefondur. kablosuz internet ile bilgisayar bağlantısına gerek kalmadan telefona direkt yüklenebilir.

tp link

TL-ANT2408CL model anten ilavesi ile neredeyse tüm mahalleye yayın yaptığım modemim. 2.5 senedir elektrik kesintileri harici hiç kapanmamasına rağmen bize hiç bir sorun yaşatmadı.
görsel

harlem shake

red alert 2 / yuri's revenge versiyonu http://www.youtube.com/watch?v=aSkB2lUU0ig
ayrıca eğlence için (bkz: hsmaker com)

hsmaker com

web sitelerini harlem shake yapar hale getirebildiğimiz eğlenceli site.
http://hsmaker.com/
örneğin: http://hsmaker.com/harlem...3A%2F%2Fwww.google.com.tr

yaran web siteleri

http://seramikdosenir.com/

seramikdosenir com

seramik, fayans ve yer döşemesi konularında faaliyet gösteren site. site içeğinde çok önemli bir olay olmasa da tanıtım konuşması ile yarmaktadır. http://seramikdosenir.com/ adresinden ziyaret edilebilir.

radyo uludağ tayfası

saatin ilerlemesi sebebi ile bu gecelik ayrılmak zorunda olduğum tayfa. dinleyicilere iyi dinlemeler, yayındakilere de iyi yayınlar diliyorum.

moonlight sonata

doğum günün kutlu olsun.

yarbanabiryolculuk com

http://www.cnnturk.com/20...zilir/643932.0/index.html

güney amerika nın kendine özgü karakterleri

futbol yıldızları haricindeki karakterler ve yerler için: (bkz: yarbanabiryolculuk com)

güney amerika

(bkz: yarbanabiryolculuk com)

yarbanabiryolculuk com

güney amerika ülkelerine seyahat etmeyi planlayanların çok işine yarayacak, profesyonel turist rehberi gözünden bir gezi notları sitesi. yayın hayatına http://yarbanabiryolculuk.blogspot.com/ olarak başlayan sitenin içeriğinde yazarın daha önce güney amerika'ya yaptığı seyahatin izlenimleri, çeşitli konularda küçük rehberler, bölge ülkeleri hakkında ancak orada bulunduğunuzda yaşayarak öğrenebileceğiniz özel bilgiler ve işe yarar önemli püf noktaları mevcut.

içerik açısından güney amerika'ya seyahat planları yapanların bu hayallerini kırmayan hatta özellikle cesaret veren, küçük bir bütçeye sahip olan kişilerin de dünyanın öbür ucunda seyahat edebilmesi için ideal bir yönlendirici olan site, yazarın 16 ocak 2012 tarihinde başlayacak ikinci gezisinde siteye yeni eklenecek ve sürekli güncellenecek bilgiler ve fotoğraflar sayesinde her gün yeni bir maceranın kapısını açacak ve konunun meraklıları için günlük takip edilmesi çok keyifli bir hale gelecek.

http://www.yarbanabiryolculuk.com/

evde serdar ortaç şarkısı mırıldanan baba

genç bir metresi olan babadır.

firefox 9

"felfesi farklı" tarayıcı.
görsel
http://www.mozilla.org/tr/firefox/new/