bugün

entry'ler (1797)

fahriye evcen

çerkes ve balkan göçmeni melezidir.

bu eşsiz karışımın diğer güzel örnekleri ;

türkan şoray ve ayşe kulin'dir.

kenan kalav

türk sineması tarihinin en yakışıklı jönlerinden biridir. kendisine en yakıştırdığım rolü tutku adlı güzide filmde canlandırdığı şerif ali'dir.

uzun zamandır piyasada olmasada 55yaşındaki bir adam için hala çok yakışıklı.

ömer koç

ekşicilerin son 4 gündür hakikaten kafayı taktıkları adam. adamın ismini bile yeni duyanlar günlerdir adamı övüp duruyor. son 4 gündür ömer koç'u öven entryler debede.

neyse buralarda biri bu adamı önceden de biliyorsa o kişi benim. * şu anda 30 yaşındayım kendisinin ismini ilk olarak yanılmıyorsam 14 yaşında okuduğum ve o zamanlar çok etkilendiğim ayşe kulin'in adı aylin adlı kitabında duymuştum. kitabın bir bölümünde oldukça çılgın bir tip olan aylin devrimel ve ömer koç arasında yakın ve samimi arkadaşlık?? anlatılıyor. bu arada belirtmek lazım ki o sıralarda aylin 50 li ömer ise 20 li yaşlarda. kitabı bitirir bitirmez o zamanlar oldukça ilkel olan çazur çuzur çevirme sesiyinle bağlanılan internetten ömer koç adını aramıştım düşünün ki google bile yoktu. bulduğum birkaç resmi sonucunda dünya üzerindeki en yakışıklı adam olduğunu düşünmüştüm. 14 yaşındaki bir kız için holding, para, soyadı, koleksiyonlar falan pek bir anlam taşımıyor tabi. hiç tanımadığın sadece görünüşünü çok beğenilen birine platonik bir aşk o kadar.

sonra tabi aradan yıllar geçti her şey unutuldu bir iki yıl önce muhibbe darga'nın arkeolojinin delikanlısı kitabını okurken yine bir bölümde ömer koç ve muhibbe hanımın samimiyetiyle karşılaştım bu kitaba da bir yerlerden dahil olmuş ömer bey. yine girdim internete bu sefer daha kolay oldu tabi google falan var sonuçta. baktım yine en fazla beş on fotoğraf ama yıllar sonra bile aynı hoşlukta bir adam. *

şimdi abisinin zamansız ölümü sonucunda holdingin başına geçerse bir sürü dertle uğraşıp duracak. yazık olacak yani. işi yapamayacağında değil zaten hali hazırda türkiyenin en önemli kuruluşu olan tüpraş'ın başında . iş için değil özel hayatı için daha çok. kimse basında yazmaya cesaret edemez ama hiç evlenmediği için internet aleminde cinsel tercihleri sorgulanmaya başladı bile. bizim gibi ülkelerde çok normal tabi. velev ki öyle olsun ya da belki de kendinden büyük kadınlardan hoşlanıyordur size ne ulan. işi zor gerçekten.

mustafa koç

kendisi hakkında yıllar önce bulunduğum kehanet ne yazık ki gerçekleşti.

(bkz: mustafa koç/#15485035)

çok tatlı bir adamdı. allah rahmet eylesin.

ömer koç

Rahmi Koç'un 3 oğlundan ortanca olanıdır. Rahmetli Mustafa Koç'un kardeşi Ali Koç 'un abisidir.
Yıllardır kültür ve sanat camiasının yakından tanıdığı oldukça entelektüel bir kişidir. ileri derecede Osmanlıca, ingilizce ve Fransızca bilmektedir. Antika kitap, Osmanlı çinisi koleksiyoneridir.
Tüm bunların dışında kendisini bir kere bile görmüş hemen herkesin hemfikir olduğu nokta çok yakışıklı bir abimiz olmasıdır. (bkz: Mavi göz) hiç evlenmemiştir ve bilinen bir çocuğu yoktur.
Şahsi kanaatime göre abisi Mustafa Koç'un ani ölümü Ömer beyin omuzlarına hiç istemediği saçma sapan sorumluluklar yükleyecektir.

şişman kızların zayıf sevgilileri

bunlardan biri de ne yazık ki roger federer dir.

boynuna taş bağlanıp denize atılan köpek

eşek sken köylülere normal gelen eylemdir.

allah belanızı versin.

özgür suriye ordusu

kürtlerden oluşur.

evrime inanan müslümanlar

müslüman olsaydım içerisinde olacağım topluluk.

kısmet...

mark lewis

yakışılı bir abi olmakla beraber sağlam reflexlere de sahiptir. 1 yıldır gülüyorum ya ;

http://www.youtube.com/watch?v=nF1VsWKKJjs

kocasını 3 kadınla paylaşan türbanlı

şüphesiz ki islamiyeti hakkıyla yaşayan türbanlıdır.

melike ipek yalova

türkan şoray'ın gençliğine inanılmaz derecede benzeyen kadın. o kadar ki türkan şoray bile kendi gençliğine o kadar benzemiyor.

barzaniye slogan atıldığını zanneden mal

barzani denen eli kanlı katilin akp kongresinde ne aradığını sorgulamayan mal kadar mal olamayandır.

musa nın denizi yardığına inanıp evrime inanmamak

günümüz dindarlarında sıklıkla görülen ve beni derin düşüncelere saran olay.

mesela adam kalkıyor bilmem ne peygamberin asayı yılana çevirdiğine bir başkasının kör adamı görür hale getirdiğine bir diğerinin balinanın ağzında denizleri gezdiğine inanıyor. onu da geçtim hz. nuh un gemi yapıp tüm hayvanlardan birer çift koyup yola koyulduğuna inanıyor inanıyor da inanıyor sormuyor da sormuyor nasıl oldu bu işler diye.

adamın biri 30 yıl araştırma yapıp kardeşim kediler ile aslanlar , ayılar ile kurtlar ve köpekler, muhtemelen de insanlar ile insansı primatlar * aynı soydan geliyor diyince orada kıyamet kopuyor.

tüm bunları da geçtim adam maymun benzeri bir canlıdan türediğine inanmaktansa çamurdan türediğine inanmayı tercih ediyor.

beyin harbiden bedava ya.

bütün peygamberlerin arap olması

yanlışında yanlışı.

hz. muhammed dışındaki tüm peygamberler ibrani yani yahudidir.

islam dininin hoşgörü dini falan olmadığı gerçeği

peygamberinin bile savaş meydanlarında adam öldürdüğü bir dinin hoşgörülü dini olduğunu iddia edenleri kızdıran gerçek.

iki erkek kardeşin aynı kıza aşık olması

toplumumuzda benzer bir versiyonuyla sık görülmektedir.

(bkz: ölen kardeşin karısıyla evlenmek)

alican ertuğ

çok yetenekli ve çok yakışıklı bir adam.

çalışma masasında ünlü bir işadamımızın resmini bırakarak kendini camdan atıp intihar etmiştir.

ciddi ciddi yemek yapamayan bayan sevgili

benim bu. genelde neşeli yemek yaparım. keh keh keh...

platonik aşk

aşkın en güzel halidir.