bugün

geceyarısından sonra show tv tarafından gösterilen güzel kadınların şarkı eşliğinde göğüslerini açtıkları, özellikle çilek olan kızın yüzünü bile gayet iyi hatırladığım, çin çinli yarışma. Yarışmacı kadın ve erkek de soyunurdu aynı zamanda. o kadar güzel kızın arasında bir adet kalasın soyunması hiç de hoş olmazdı ama (bkz: gulu seven dikenine katlanir). Kırmızı noktalı bu programı izlemek için aile fertlerinin yatmasını beklemek ve bu süre içinde uyuyakalmamak gerekmekteydi ve o yaşta pek mümkün olamıyordu.
Şekerlerin, bonbonların, lolipopların, keklerin, sakızların karışık meyveli olan türü.
(bkz: karışık meyve)
elvis presley nin kıpır kıpır sarkisi . ayrıca queen 86 wembley konserinde harika yorumlamıstır .
şimdiki programlara bakınca çok masum gelen program.
geceyarısı show'tv de yayınlanan,şimdi ise tarihe karışmış olan,ancak o yıllarda ki popüleritesi tartışılmaz yarışma programı.
çin çin kızları.
Türkiyenin yarı kominist bir düzenlenden biranda katı kapitalizmin kucağına düştüğü yıllarda, herhangi bir yasal kontrolün henüz oluşturulamdiği, birbiri ardına açılan özel televizyonların monoton seks hayatı olan türk ailelerine ilk hediyesidir. Fantazisi bitmiş ve her türli malzeme bulmakta zorlanan türk gençleri içinde zamanında oldukça etkili olmuştur. Bu programdaki bayanlar sadece zaman zaman göğüslerini açmaktadırlar, ne fenadır ki o vakitler öyle aç bir milletmişiz ki, tutti furitti gecelerinde şöyle bir dışarı baktığımda gecenin o vaktinde bütün evlerin camlarında ışıldayan televizyon ışığı çok rahat görülebilirdi.
Türkçe manası "bütün meyveler".
evdeki herkesin yattigini dusunup, kisik sesle izlemeye calisirken, babamin birden odaya girip tv'ye baktiktan sonra " hala bu adam mi sunuyor bu programi" sorusuyla kahkaha krizine girmeme neden olan tv programi.
şimdi çıksa bi siktir git ya diyeceğimiz programlardan..teknoloji çok ilerledi çok...robotlar bile çiftleşiyor artık...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.