bugün

cici baba şarkısıyla çıkış yapan, temiz yüzlü, efendi bi şarkıcı idi..bi trafik kazasında hayatını kaybetti..ve ölümünden sonra daha bi ilgi görür olmuştu.*
kara gözlüm, karbeyaz gibi güzel şarkıların sahibi merhum şarkıcı.
ataköy lisesinde okuyan ve lakabı tedy olan ayrıca bütün gün şarkı söyleyerek bütün bir yılı geçiren eglenceli ve bir o kadarda derslerde kötü olan merhum kişi. şarkılarını ve seni çok seviyoduk.
temiz yüzlü , efendi bir gençti.şarkıları da yıllar geçmesine rağmen hala dinlenebilitesi olan eserlerdir. cenab-ı hak , kendisini zerrin özer'in elinden kurtarmak için yanına almaktan başka çare bulamamış ;azrail meleği erkenden ona yollamıştır.
(bkz: karbeyazdır ölüm)
iyi bir insandı, sıradan ve o kadar da mütevazi idi. çok genç kaybettik, bir sanatçının hedefi olan sonsuzluğa, ulaşmış bir kişidir,eserleri onun kuşaklar boyu hatırlanmasını sağlayacaktır.
sesi her duyulduğunda insanın içini cız edecek olan merhum sanatçımızdır.cici baba gibi çok güzel bir şarkısı vardır ki unutulmazlar arasında yerini almıştır.karbeyazdır ölüm,şarkısı da şarkıcının kendisini anlatır gibidir.öyle ince bir ruhu vardır ki şarkılarının tüm isyanların iç söküşüne tanıklık eder.
harika sesi olan merhum şarkıcı..o kadar gençti ki öldüğünü duyduğum anda yazık adam çok gençti diye ağlamaya başlamıştım..daha o bizi ağlatacak bisürü şarkı söliycekti..nur içinde yatsın..
(bkz: nostalji olan popçular)
trafik kazasından hemen sonra yanındaki kişi;
-kerim?
kt: efendim abi?
-ölmedin dimi?
-ee herhalde....

keşke o söze sadık kalabilseydi.
üzünçtür erken kaybettik.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.