bugün

iflah olmaz modellerden kırık biridir. amacım polemik yapmak falan değil giresunlu ama kırdığın fındıklar bini geçti kalıbının adamı ol yeterli. osmanlıyı sikeyim başlığında başlığı açan teröriste adam haklı galiba diyorsun sen tarih okumamış yaşadığın topraklar osmanlı toprağı olduğundan bile haberin yok teröristin biri küfür ediyor bsende onay veriyorsun yazıklar olsun kalıbına lan. sorsan topal osmanın torunusun ama sen kimin torunusun belli değil sen gibi dalaksız birine uzun uzun yazmaya değmez.
evlenmeye can atan yazardır.
günün ilk açık oylayanı toprak başıma.
Grup Laçin'den "bu sene de bekar gezelim" şarkısını artık dinlemeyi bırakmasını ve inşallah ayvayı bir an önce yemesini (evlensin) dilediğim sevgili kardeşimdir. Evlensene be!
Donuzladım ama hâlâ açık oylamaya devam ediyor. Olm bana oy verme ya. istemiyorum. istemiyoruuumm.
hak yemem bok yerim bu konuda içiniz rahat olsun.
sapık amk.
Sapık değildir, kadınını arama uğrunda dağları delecek aşka ve azme sahiptir.
En asil duygunun insanıdır, aşk adamıdır, aşka inanandır.
adamlığıma laf söyletmem eloria hanım.
kadınsızlıktan başı dönmüş yazar. sempatik bir yanı da var ama bu adamın he.
Sözlükte True 'den başka nezih, bey efendi saygılı, kültürlü ve anlayışlı kendisi ile yapılan şakaları alttan alan alçak gönüllü daha henüz böylesi mütevazi bir erkek gelmedi, kız olsaydım sözlükte ilk önce True' ye verirdim.
Eloria kızım sen bu oğlanı kaçırma bence.
görsel
çağla ve demet isimlerinin kendisini hatırlattığı yazar.

çağla ismine ve demet özdemir'e olan takıntısından dolayı.

nickaltı sol frame'ye gelmediği için buraya yazmak zorunda kaldım.
ne oldu o iş?...
Abartılı fenerbahçe fanatikliği ve tadını kaçırdığı evlenme sevdası yüzünden uzun süredir donuz listemde bulunan antipatik troll.
3 aya yetkili olamazsa;

görsel
Demet özdemire takıntısı mı varmış ?.
son yetkili bükücü...
sen hala benim oyun oynadığımı sanıyorsun. neyse savcılıktan tebligatı alınca ayılırsın.
Hayırdır kardeş mesleğinin getirdiği meziyet ile milleti demi tehdit etmeye başladın artık , kardeş burası sözlük hakkında yazılan entryleri kaldıramıyorsan burada bulunma bir zahmet, senin zihniyetine göre benim hüsamettinin boynuna saldırmam lazım, şaka felan kaldıramıyorsanız burada bulunmayın arkadaşlar, sözlük gibi platformlar bu şekilde jargona sahip maalesef, yoksa bende isterim hüsamettin bana bugünde sallamasın ama yapacak birşey yok, sen kocaman adamsın bazı şeyleri aşman lazım diye düşünüyorum.
--spoiler--

hayırdır kardeş mesleğinin getirdiği meziyet ile milleti demi tehdit etmeye başladın artık

--spoiler--

evet. itirazın mı var?
Burası basit troll bir ortam, buradaki tartışmaları ciddiye alıp bunuda reala taşımayın, gülüp geçmesini bilin, yada hakkınızda yazılanları kaldıramıyorsanız hiç girmeyin sözlüğe, hukukçu olabilirsin insanları burada sindirme ye hakkın yok, ihtiyacında olmamalı diye düşünüyorum, çünkü burada olan burada kalır, reale taşımayın sanal saçma sapan bir dünya'yı, hüsametti'nin bana yaptıklarını görseniz, mahkeme'den çıkamayız o derece 'dir yani, ama biz birşey demiyoruz, gülüp geçiyoruz, yaşını başını almış olgun insanlarız böyle şeylere gerek yok gerçekten.
iphone 12 NiN FiYATI zaten o bilader benimi zikiyon.

https://www.vatanbilgisay...-akilli-telefon-mavi.html
güncel Önemli Başlıklar