bugün

entry'ler (1349)

17 05 2010 okan bayülgen in uludağ sözlük demesi

(bkz: sözlükteki ergen bozuntusu yazarlar)

serdar ortaç

Haiti hakkındaki "muhterem" görüşlerinin döndüğü video facebookta "işte serdar bu!" adıyla yayınlanınca içimi bir korku sardı. hakkari'ye yardım yaptın da sana yapmama mı dedik? ama önce vatan millet politikasında, filistin işin içine girince kafan karışmış, error vermişsin. sen bu yüzden serdar ortaç sın işte!

sevan nişanyan

habertürk'te an itibariyle "tiyatro yapıyorsunuz" "uyduruyorsunuz" diyerek aslında hiçbir şey savunmadığı halde demogoji yapan insandır. tanımıyorum kendisini ama bu kadar dinlemeden etmeden konuşuyorsa ben kendinin "aydın" kimliğine nasıl güveneyim?

ntv

sabah oscar törenleri sırasında biraz giydirmiştim, tören bittiğinden beri bütün kanallar olan depremi ara sıra hatırlatırken Ntv aralıksız saatlerdir deprem bağlantıları yapıyor, en doğru haberi ulaştırmaya çalışıyor. söylediğim her şeyden ötürü özür diliyorum kendilerinden.

robertdowneyjr

kendisiyle Oscar gecesi doğaçlama olarak özel msj yoluyla msn ortamı oluşturduğum yazar. muhabbeti ve sinemaya bakış açısı taktire şayan.

the hurt locker

en yakın zamanda izleyeceğim, eğer kofti çıkarsan ananı bellerim ama!

2010 oscar ödül töreni

olay budur işte! bu büyük süprizdi, James Cameron noldu bir anda öyle. ama bu bombaydı. eklemeden de geçemeyeceğim, The hurt locker bu sene America popülarizmine kurban.

2010 oscar ödül töreni

sonunda bütün sıkıcılığını bir anda Jeff Bridge'in ödülü almasıyla atmıştır üstünden. müthiş bu adam ya, bütün Holywood'ca ayakta alkışlandı, müthiş bir de konuşma yaptı. Büyüksün baba!

2010 oscar ödül töreni

the hurt locker teknik klasmanda yardırdığı oscar töreni.

ntv

oscar neticede büyük bir yapım, senede bir defa alıyor, bu abiler de Elazığ'Da olan depremi hiçbir şekilde belli etmeyerek halkı huzursuz etmemekten yanalar. Böyle kapitalizmin de ben ağuğa koyayım.

edit: adamlara geçiriyorum ama ironi anlayana.

2010 oscar ödül töreni

mo'nique üzerine bahse girip ağlayacağı konusunda sıkı para bastım, beni yanıltacak sanırım.

edit: yanıltmadığın için teşekkürler!

8 mart 2010 elazığ depremi

son dakika haberi olarak geçen tam olarak merkez üssü konusunda bingöl, tunceli ve elazığ lafları geçen deprem. gece gece korkutmuş. detaylar sonrasında gelecektir sanırım.

logorama

82. oscar töreninde en iyi kısa animasyon ödülünü almış animasyon. 16 dakikalık bu animasyon için 6 yıl uğraşmışlar.

2010 oscar ödül töreni

oofff şaşırtın biraz dedirten akademi şeysinin 82.sidir. tamam şimdiye kadar 2 side favoriydi ama madem favoriler almaya devam edecek, kapatalım televizyonu. çok sıkıcı geçmekte şu ana kadar.

2010 oscar ödül töreni

Alanında tek olan Waltz bence gayet beklenilir biçimde aldı.

George Clooney o bakışların üzerine ödül alır mı acaba?

2010 oscar ödül töreni

espri yapayım derken sıçan 2 arkadaş bir türlü başlayamadılar. Bir de Avatar'ın ilk 3 boyutlu filmmiş muamelesi görmesi sinir bozucu olmaya başladı.

2010 oscar ödül töreni

"chirstopher waltz'ın yüzündeki "ben kazandım ki" ifadesi görülmeye değerdi" arkadaşım.

sigaranın yere düşmesi

halının yanmasıyla sonuçlanacak eylem.

2010 oscar ödül töreni

cnbc-e nin hazırladığı izleme rehberi ile bizi saatler kala iyice havaya soktuğu tören. kardeşim birden kendimi bebekte bir villada hissettim yeminlen.

http://www.facebook.com/c...app_4949752878&ref=ts

şahan gökbakar

ah şahan'cım, eskiden ne güzel tv8 de kendi kendine program yaparken ara sıra güldürürdün, taktir görürdün ama ne zaman ki o karakterin üzerine bir üçleme yapmayı kafan koydun, ne zaman ki sinema adına hiçbir şey olmayan o filmleri hollywood yapımıymış gibi göstermeye başladın, işte o zamandan beri kendi kendine bir bunalıma girdin. "ben komiğğimmm!!!" diye bağırmaya başladın ama bizler gülmedik.

başta hedeflediğin kitle artık seninle dalga geçer oldun, sen de gittik göbeğini kaşıyan insanları güldürmeye başladın. maganda kültürünü benimsedin, sonra bir baktık sen de bu kültürden birisi olmuşsun.

senin için söyleyebileceğim tek şey var: artık kendini büyük göstermekten vazgeç ve güzel işler çıkar, taktir görmeyi bekle.