bugün

ağabeydir, kandır.
kıllı olduğu kadar iyimser bir futbol üstadı. ailecek seviyor başarılarının devamını diliyoruz.
delikanlı olmakla birlikte cevresine isik sacar.Etrafını neseye bogar.Yardımsever bir insandır.her kardese lazım bir ağabeydir.
hayatımda ilk defa numaralı tribunde mac izlememi saglamıs olmakla birlikte takım elbisesiyle ayrı bi havası olan insan.sonsuz teşekkurlerimi iletiyorum burdan kendisine.
çok marifetli , makinelerin ruhundan anlayan , nickinin çok derin (!) anlamı olan , barışçıl , iyi anlaşmalar yapıp vraklamaktan kurtulan , güzide bir yazarımızdır efendim kendisi. *
çoğu entrysini okumayı pişmiş kelle kıvamında bitirdiğim, nasıl akıl ettiğini kıskanırken* bi yandan da özel msjla tebrik ettiğim eğlenceli yazar. hep yazsın, hep online olanlarda görünsün.*
taksiciyi tavlamaya calısan uuser.
(bkz: uyuyan taksi soforu)
süper ikiliden birisi* olan sözlüğün demirbaşı. ince esprileriyle gece gece gülme krizine sokabilir, dikkatli kullanmak lazım.
hain planlar kurduk , bir gün 1 milyon dolarımız olursa önceden ne yapacağımızı belirledik. beklemedeyiz. **
bilgisini konuşturan birinci nesil yazarlarından olup diger arkadaşlarına da yardım eden olması gereken yazarlardan ;)
tüm yazarlara ve moderatörlere sevgiler saygılar, herşey için teşekkürler. hoşçakalın.
allah'ın hakkı üçtür, ikinci gidişinin de geri dönüşü olmalıdır, saçmalamasındır, geri dönsündür.
1,5 aylık aradan sonra yeniden sevenleriyle buluşacak yazar, dost.
uludag sozlukteki sicak aile ortamindan kısa süreliğine ayrılmış fakat içinde yanıp tutuşan "aile hasreti" ile ait olduğu yere, yuvasına geri dönmüş uuser. aramıza tekardan dönmesi şerefine bi zirve mirve gibi bişiler yapmak gerek. böyle adamlar her zaman gelmiyor sözlüğe.
tekrar hosgelmıs.gerci .eller ayırsa bile sozlukten gecici sureligine ayrılsan bile biz ayrılamayız dedigim abijik.
demek geri gelmiş hımmm dediğim ailecek takip ettiğimiz yazar...dikeni seven devesine katlanır *
sözlüğe tekrar gelmesi, geldiği kadar selam vermesi ile de mutlu etmiş yazar.
sözlükten gittiğinde çok üzüldüğüm döndüğünde de çok sevindiğim sözlük için büyük kazanç dediğim yazardır kendisi. ayrıca yanlış yazılan şeylere güzel bir şekilde ayar vermesiyle ayrıca teşekkür edilmesi gereken yazar aramıza tekrar hoşgeldin.* * *
ayrılığın acısını, günde 25 saat sözlüğe girerek atmaya çalışan yazar. azminden dolayı kutlarız. *
kendisini hiç görmemi$ olmama ragmen bende acayip bir abi izlenimi birakmis yazardir. kendisini her daim bir abi olarak görmüs, saygida kusur etmemeye çalisimdir. en sevdigim 3-5 yazar arasindaki, güzel insan*.
kaliteli bir yazar oldugu bellidir,gitmesi sözlük için kayıptır,hep on-line olmalıdır diye düsünmekteyim.
-bir büyük pizza yeme potansiyelli,
-uyanma güçlüğü çeken ve 5 dakika daha uyumak için zihninde çeşitli hesaplar yapan,
-sözlükte son zamanlarda çok görünmeyen ama göründüğü zamanlarda "ben geldiiiim" tadındaki entryler yazan,
-betimleme yaptığı ve örnekler verdiği içten entryleri tadından yenmeyen,
-önem verdiği şeyleri asla unutmayan,
-sözlükte büyük bir hayran kitlesine sahip,
-sözlük için gerekli yazar,delidikeni.
kırmızı takımdan askerlik arkadaşım ben mavi takımdaydım ama olsun anzaklarla türkler gibi olduk, ayrıca tabuda da yine rakip takımda olup akıcı anlatımlarıyla bize başbelası olan ve değerli muhabbetine doyum olmayan şahıs...
paintball da head shot tanımını uzerinde gosterdigim sahıstır kendisi.ama sinsi planlarıyla bizi yenmeyi basarmıslardır o da ayrı.
iyi ki tanışmışım dediğim yüksek şahsiyet.