bugün

entry'ler (1765)

döndü pervaneler

şarkının bestesi fuat güner'e ait, şarkı yapıldığında mfö henüz kurulmamış. mazhar 81'de oyunu izlerken bu şarkının reaksiyon aldığını görüp ele güne karşı şarkısının sözlerini yazıyor hazır olan beste üzerine. olay bundan ibaret.

muharrem inceye oy atacak yazarlar veritabanı

akp'yi destekleyecekler yazarlardır aslında. muharrem ince'ye oy vermek akp'ye oy vermekle aynı olarak görüyorum.

togg

isim olarak güzel buluyorum markayı.

gelecekce yok mu olur yoksa kalıcı mı olur bilmiyorum. ama tam elektrikli araba olması ve suv modelinde olması sebebiyle şansı yüksek görüyorum ben.

devletin kontrolü ne kadar az olursa başarı oranı o kadar artacaklar. çünkü togg'un ortağı olan şirketler iş yapmayı para kazanmayı marka yaratmayı ve sürdürmeyi bilen şirketler.

yeşil sol parti

HDP'nin yerine seçime girecek parti olacağı söyleniyor. hdp'nin akp-mhp tarafından ilerletilen kapatma davası devam ediyor. seçimlere yakın parti kapatma ihtimaline karşı başka bir parti ile seçime gitmek mantıklı gibi duruyor.
orta doğuda sıradan bir gün.

şevket altuğ

kemal sunal'a en iyi eşlik eden 2 oyuncudan biridir.

iran a büyük operasyon yapılması

yapılan bir operasyon varsa, iran'ın halkına yaptığı operasyondur o. iran mollalar tarafından yönetilen bir diktatör rejimi. halkının kaynakları ile semiren yöneticilerin yönettiği lanet olası bir rejim.

muharrem ince kazanır korkusu

Muharrem ince kazanamaz. Sadece oyları böler. 2018 kendisine oy verenlere ihanet ettiğini düşünüyorum.

mustafa kemal atatürk

her geçen gün ne kadar büyük bir adam olduğunu türkiye ve bütün dünya anlıyor. fikirleri her gün daha iyi anlaşılan adam bence.

14 mart 1883 karl marx ın ölümü

dünyaya hatalı ve tehlikeli pislik fikirlerini hatıra bırakarak gitmiştir. fikirleri hatalı ve tehlikeli olmasa bile o fikirleri okuyan insanlar onu tehlikeli hale getirmiştir.

ali babacan

sonuna kadar desteklediğim türkiye'nin ihtiyacı olan ekonomi yöneticisidir.

şu an 6lı masanın en temel öğelerinden bir tanesi oldu.

zall ın karmasını yükseltip herkesinkini sikmesi

karma puanı hesaplamada değişiklik yapmadım. ama verilen oylamaların kayıtlarında eksiklik olduğunu görüyorum.

kendime özel bişey yapmadım tabi ki.

14 mart 2023 yazarların karmalarının güncellenmesi

bu güncelleme ile sözlüğün oylama kayıtlarında eksik olduğu görüldü. sözlük bildiğiniz gibi 1 ay önce disk sorunu yaşamış ve 3 gün boyunca kapalı kalmıştı. o esnada sözlüğün oylama kayıtlarında kayıp olduğu görülüyor. karma güncellenmesi tekrar edilince bu hata görülmüş oldu.

uludağ sözlük

bi 15 dakikalığına kapatmam gereken sözlük. karmalardaki hatalarla da alalakalı bir durum. eğer düzelirse karmalar gene yarın sabaha düzelir. ama benim 15 dakika bir düzeltme yapmam lazım.

kapatıp açtıktan sonra gelen edit: karma puanları bu şekilde hesaplanmış. karmaların eksik hesaplanmasının bir sebebi 1 ay önce bildiğiniz gibi sözlük 3 günlüğüne kapanmıştı. o esnada oylama kayıtlarında oluşan veri kaybı olduğunu düşünüyorum. çünkü oylama verileri aşırı büyük miktarda yer kaplıyor. 45 milyon. normalde 106 milyon olması lazım. yani o esnada yarı yarıya oylama bilgilerinin kaybolduğu görülüyor.

bu hata ilk olarak karma puanlarının tekrar hesaplandığı dün görüldü.

sözlük karması

bir hata tespit ettim. sözlüğü 15 dakikalığına kapatmam lazım.

karmalarda hata varsa gene yarın sabaha doğru düzelir. ama benim şimdi bu hatayı düzeltmek için kapatmam lazım.

bir hata var. hatanın sebebi oylama verilerinin sözlüğün disk sorunu yaşadığı gün kaybolması. 105 milyon oylamanın 45 milyonu kalmış durumda.

muharrem ince

2018 yılında chp'den milletvekili adayı seçildikten sonra bugün 2018'deki rakibi olan sayın erdoğan'a yarayacak şekilde cumhurbaşkanı adayı olarak seçime girmesini ben vicdanıma yediremiyorum.

sosyal medyada kendisine yapılan gizli akp'li gazıyla bu kadar kendini kaybetmesi şaşılacak bir durum. demek ki bu adam eskaza cumhurbaşkanı seçilse ülkeyi başka türlü bir uçuruma götürecekmiş.

bir an önce kendine gelmeli ve 2018'de kendisine oy veren kişilerin oylarına sahip çıkmalıdır.

inci sözlüğe ne oldu

bir hata vardı. düzeldi şimdi normal şekilde devam ediyor.

sözlük karması

karma hesaplamada değişen bir yöntem olmadı. neden düştü araştırıyorum. ama şimdilik bir sebep bulamadım. karma hesaplama yönteminde en ufak değişiklik olmadı.
sadece 15 gündür çalışmıyordu tekrar çalışmaya başladı.

14 mart 2023 yazarların karmalarının güncellenmesi

aslında karma hesaplama yönteminde bir değişiklik olmadı. neden böyle oldu araştırıyorum. ama karma hesaplanın yönteminde bir değişiklik olmadı. ilk gözatmalarımda bir gariplik göremedim. eski dönemdeki karma gibi çalışmış.

son 15 gündür çalışmıyordu. çok fazla biriken hesaplanması gereken oylama vardı onla alakalıdır diycem ama onun da etkilediği bir durum yok.

özet olarak değişen herhangi bir yöntem olmadı.

incisozluk co

inci sözlük'ün yeni adresi.

https://incisozluk.co/

inci sözlük

https://incisozluk.co/ adresinden devam etmektedir.