bugün

entry'ler (1735)

mobil temanın bozulması

mobil temayı kullanmayı tavsiye etmiyoruz. ama hala kullanmak isteyenler için sorun düzeltildi.

magnolia bakery

new york'un ünlü pastanesi.

kraliçe elizabeth in cenazesine katılma şartları

Türkiye’den kimse maalesef katılamaz gibi gözüküyor. Normal yaşamak bizim yöneticilerin genlerinde yok.

Bu şartlar altında Türkiye’de bakan yardımcıları bile katılamaz artık.

Özel uçakla dolaşmayan bakan yok Türkiye’de.

breaking bad

Son dönemde bilmem kaçıncı kez breaking bad izliyorum.

Neden gelmiş geçmiş en iyi dizi her bölümünde daha iyi anlıyorum.

Normalde en iyi sezonu 3. sezon diye düşünüyordum ama 4. sezonu en iyi sezon olduğunu düşünmeye başladım artık.

mobil temanın bozulması

yakında Düzeltilecek olan durum. Araştırıyorum.

akp iktidardan düştüğü gün yapılacak kutlamalar

Çok güzel kutlamalar yapacağım.

yeni temanın zik gibi olması

kötü değil güzel ama. eski mobil’i mi kullanıyor insanlar yoksa eski tasarımı mı bilmiyorum.

m.uludagsozluk.com adresine giderek eski mobil kullanılmaya devam edilebilir.

Eski tasarımı kullanmayı tavsiye etmiyorum. Ama gene isteyen istediğini kullanır.

kırkayak ezmek

Az önce devasa bir kırk ayak ezmek zorunda kaldım. Tişörtümün içine kadar girmişti. Tam tişörtümü giycem baktım içinde bir siyahlık var. Biraz sallayınca yere devasa bir yetişkin kırkayak düştü. Bi tereddüt ettim. Ama sonra Ezdim. Sonra tişörtümü giyip güne başladım.

sözlükte artı ve eksi oy sayılarının kaldırılması

Yakında yapmayı düşündüğüm değişiklik.

Artı ve eksi oyların yanında sayıları görülemeyecek.

Favori butonunun oy sayısı görülmeye devam edecek.

Böyle bir değişiklik düşüyorum. Değiştirip ona göre neler oluyor göreceğim.

uludağ sözlük profillere girememe sorunu

Gelişmelerdeki tasarım değiştirme linkinden tasarım değiştirince düzelen durumdur.

incicaps com

caps'lerin incitoken üzerinen satışı sistemi ile tekrar açılmıştır. caps'ler blockchain üzerinden incitoken birimi ile satılmaktadır.

ayak işleri

Gain’de görüp bi günde 7 bölüm izlediğim çok güldüğüm dizi. Harbiden güzelmiş. Çok çok iyi. hiç beklemiyordum. Çok çok iyi. Bi oturuşta 7 bölüm izledim.

Kanlı vurdulu kırdılı mizah çok hoşuma gitti. Her bölümde çok güldüm.
Doğu’yu çok sevmiştim. Bu doğudan daha iyi. Her bölüm kahkaha attırıyor çünkü.

gibiyi izlemedim. Çünkü feyyaz yiğite gülemiyorum ve izleyemiyorum. Ama deniycem izlemeyi. Belki kafam gelmiştir.

Ölümlü dünya izlemeye başladım ama çok kötü gelmişti izleyememiştim.

Ayak işleri ise bana efsane geldi.

Bunların benzer işler olduğunu anlıyorum. Ama neden bunu çok sevip diğerlerini tam sevemedim bilemiyorum. Diğerlerini de tekrar izlemeye çalışmaya karar verdim.

murat özsoy

Özcan şov Youtube kanalının yaratıcısı. Doğu demirkolUn blutv’de yayınlanan doğu dizisinin 2 yazarından biri.
Gain’de yeni yayınlanmaya başlanan 500t dizisinin yazarı ve yönetmeni.

500t

Murat özsoy’un gain’de yayınlanan aniden ortadan kaybolan bir 500t’nin öyküsünü anlattığı dizisi.

uludağ sözlük 2022 tasarımı

Gece moduna sağdaki menüden geçilebilen tasarım.

sözlükpad

artık uludağ sözlük 2022 tasarımında da olan buton. yeni tasarıma da sözlükpad butonu eklendi şimdi.

gün içinde açılacak tasarım. tasarım olarak değişiklikler yaptık. daha kolay kullanılması için. yeni bazı özellikler de ekleyeceğiz tasarımı açtıktan sonra.

yarın açılacak olan tasarımdır.

yemeksepeti

Uzun zaman sonra eski uygulama tasarımının yeni tasarımdan kötü olan ilk firmadır.

Banabi tasarımı çat diye çok iyi çıkmıştı. Renkler buton, kullanım, uygulamayı anlama çok iyiydi.

Yeni yemeksepeti tasarımında ne nerde çok karışık. Bütün butonlar aynı ciddiyet gözüküyor. Yanlış sipariş vermemek için on kere bakarak sipariş veriyorum.
Ux olayı cidden bu seviye bir firma için çok kötü.

Banabi tasarımıyla, ux’iyle cidden tek hamlede üst seviyeye. Banabi tasarımını çıkaran firma nasıl böyle bir tasarım çıkarmış hayret.

streamol

pekçok platformda aynı anda canlı yayın yapılmasını sağlayan bir ücretli platform.