1. 1.
  kara thrace. battlestar galactica dizisinde kate sackoff in canlandırdığı karakterdir starbuck. insanlığın sahip olduğu en iyi pilottur, filonun uçuştan ve pilotlardan sorumlu kişisidir. okadar iyidir ki cylon ların interceptor ını bile uçurmuştur bir bölümde.

  --spoiler--
  william adama * nın oğlu zak adama ya duyduğu aşk yüzünden zak adama nın uçuş testini geçemediği halde hevesini kırmamak için uçuş testinden geçirmiş, ve ölümüne neden olmuştur.
  --spoiler--
  -1 ... pammuk
 2. 2.
  kendisi lee adama yı ne testten geçirmiş ne de ölümüne sebep olmuştur; ölümüne sebep olduğu kişi lee adama nın erkek kardeşidir.
  1 ... disco inferno
 3. 3.
  (bkz: kara thrace)
  ... double cross
 4. 4.
  (bkz: starbucks)
  1 -1 ... yat yat yat ahlak polisi
 5. 5.
  moby dick adlı romandaki karakterlerden birinin adı. pequod adlı geminin ikinci kaptanıdır. intikam hırsıyla artık delirmiş olan ahab'ı sakinleştirmeye çalışır. korkak değildir, insanın akılcı, mantıklı tarafının simgesi gibidir. ahab'ın nefretine hiçbir anlam veremez zaten..
  1 ... jackmartins
 6. 6.
  1980 lerde oynayan eski nesil Galactica'da erkek bir karakterken, günümüzde yayınlanan yeni nesil galactica'da kadın bir karakterdir.
  3 ... joe satriani
 7. 7.
  battlestar galactica'da kate sackoff ın canlandırdığı karakter. iri yarı bir teğmen olan sarışın kara thrace'in lakabıdır, nikidir starbuck. insanlığın yetiştirdiği en iyi viper pilotudur dedikodulara göre. (bkz: kime göre neye göre). kendisinden daha rütbeli kişilere asbiyesiyle tanınır. geminin xo suna vurmuşluğu vardır, ortamda göt etmişliği vardır, laf sokmuşluğu vardır vs. sempatikdir. pilot kabinine oturduğunda izleyen herkes gaza gelir "kahrolsun saaaaay-loon eemmperyaaalizzmii"der. çok zor günlerden geçmiştir. bir yandan da tabii ki zaafları vardır. ama kısaca diziyi gerçek yapan karakterlerin en önde gidenidir sturbuck. fazlasıyla erkeksidir. vicut yapısı olarak pink'e benzer.*
  2 ... devilscry
 8. 8.
  the a team * dizisinden de hatirlayacağınız dirk benedict tarafindan ilk olarak 80 lerde canlandirilmis battlestar galactica nın ana karekterlerinden biridir.

  bir devriye görevi sırasında , Cylon lar tarafindan pusuya dusurulmus ve gemisi hasar gormustur. Bu sebepten oturu ana gemiye donememis ve kaybolmustur.

  battlestar galactica nın devam niteliğinde benim de cocukken severek izledigim galactica 1980 serisinin son bolumu, starbuck in donusu adiyla yayinlanmistir. burada starbuck in bir gezegene inip hayatta kalmayi basardigi anlatilmistir ancak o gezegenden kurtulup kurtulmadigi ne yazikki muamma olarak kalmis zira hikayenin sonrasi yayinlanmamistir.
  3 ... strobe
 9. 9.
  altıncı nesil yepyeni bir yazar. hoş gelmiş.
  2 -1 ... nil nil nil
 10. 10.
  bunun dövmesi var super.

  http://www.geckoth.com/du...G/StarbuckTat2-300dpi.jpg

  her baktığımda yuvarlağın içinde yala beni jack yazıyor sanıyorum. latince tabi.

  tanım : birlikte so say we all diye diye afedersin şaapmak istediğim bağyan pilot.
  2 ... jackskellington