1. 1.
  eksi bir türkçe rap grubu.
  (bkz: dr fuchs) (bkz: ceza)
  6 ... rurouni kenshin
 2. 2.
  çok iyi omayan bi ara ortalıkta mymy eden söledigini kendide anlamayan ve karışısındakine hiç bişey anlatamayan son zamanlarda fosuran bi rap gurubu
  2 -3 ... mr shadow
 3. 3.
  dr fuchsun askere gitmesi, cezanin da o ara kendi solo albumunu yapmasiyla dagilan eski bir rap grubu. en bilindik sarkilari istanbuldur.
  2 ... schizo
 4. 4.
  (bkz: $ahi)
  1 ... hadiii
 5. 5.
  türk rapde cıgır acmıs grup. fuchs ve ceza dan olusan grup ilk albümleri 'meclis-i ala' ve 2. albümleri 'anahtar'la vakti zamanında agızları acık bırakmıstır, ''en bilinen sarkıları'' diyemiycem cünkü tüm sarkıları cok güzeldi ve ayırt edilmezdi, daha sonra dostca dagılan grupla birlikte yavas yavas iki grup arkadasının da arası sogumustur, fuchs su an istanbul attack grubunda commercial biseyler yapmak icin cabalarken ceza hala underground kalıp türkiye nin en iyi ve en cok satan mc si olmayı basarabilmistir...
  2 -4 ... undergrounder
 6. 6.
  (bkz: turkce rapte nefret en buyuk kuvvet)
  1 ... metafizik_cell
 7. 7.
  çok keskin bir duygu... "nefret ediyorum" demeden önce durup bir daha düşünmek lazım. çünkü insanın kendisine de zarar veren bir duygudur bu. nefret etmek istediğin şey veya kimse için hiçbir şey hissetmemek, sanki o yokmuş gibi davranmak daha etkili bir yoldur. en azından içinde nefretin doğurduğu ateş olmaz ve o şey veya kimseyle karşılaştığında rahatça yoluna devam edersin, kendini yiyip bitirmezsin.
  3 ... viceversa
 8. 8.
  insanoğlunun sahip olduğu en güçlü ve en gerçek duygudur. öyle ki; nefreti saklamak, başka herhangi bir duyguyu saklamaktan çok daha zordur.
  3 ... insomniac
 9. 9.
  içe atılmaması gereken duygudur. "keski sirke küpüne zarar" daki "keskin sirke" nefrettir. kusulması gerekir. savaşılması, kavga edilmesi, ya ölmesi yada öldürümesi gerekir. ama içe atamamak lazımdır. içimizdeki nefret bizim kişiligimizi zedeler. kendimize güvenimizi alır. uykularımızı kaçırır. ruhumuzu zehirler.
  3 ... exonotzor
 10. 10.
  belli bir kavrama duyulan olumsuz hislerin en büyüğü. insan, hayvan , belli bir eylem de olmakla birlikte bu şey bizzat o insanın hayatı da olabilir.
  2 ... gothic evil