bugün

entry'ler (114)

kokunun gecmis

Geçen gün uyandığımda burnuma gelen yumuşatıcı kokusu yıllar oncesi kaybettigim babaanneyi hatırlatırken aç karnimla içtiğim sigara da askerlik dönemimi hatırlattı.Oyle tazı gibi koku duyum da yoktur ancak son zamanlarda kokular baya zaman makinası deneyimi yaşatıyor.Heralde beyin belirli kokularla anıları birleştirip bize servis ediyor.

çay bağımlısı olmak

bugün içtiğim 32 bardak çayla dünya çay piyasasının yine yüzünü güldürdüm.çayı bıraksam çay firmaları bayrakları yarıya indirip yas ilan eder

rüyada rahmetli neneyle rakslı ilahi söylemek

bilinçaltımın sıçtığının göstergesidir.2 yıl önce vefat eden rahmetli nenemle allahumme salli ala muhammed diyerek şipidik çalıp ilahi söylemek nasıl bir rüyadır lan.sonra eski öğrencilerimin beden eğitimi kıyafetleri ile bize katılması sonra bizlerden ayrılmaları ve benim onlara bozuk atmam.bunu jung duysa ağlardı o derece.gerçekten manasız rüyaların manalarını bulmaya çalışmak ayrı bir dert.

shakhtar feneri elerse götüme kumanda sokarım

götümde kanarya bağırıyor deme shak shak'tır o.

facebook un sanal kerhaneye dönmesi

bu allah'ın cezası sitede millet yediğinden tut sıçtığına kadar her şeyi afişe ediyor.ayrıca ilgi orospusu tipler sabah akşam beğeni alabilmek için yarışıyor.sanal kerhane yerinde bir tabir çünkü ne kadar aymaz,sahte ve maskelenmiş insan varsa birbirlerine alkış tutup poh poh ayinleri yapıyorlar.biri gittiği mekanları bildirir biri yediği meyvelerin çekirdeğini çeker biri de aynanın karşısına geçip şempanze götüne benzeyen dudaklarını büker.amaç burda sahte kişiliğinden prim yapıp önemli biri olduğunu hissetmek ve varolmayan gerçekliğini varmış gibi gösterek içindeki olmamışlığı bastırmak. neyse ki vizite ücreti yok gir mekana boşal geri çık.

kabak tatlısının kafa yapması

kabak tatlısı yedikten sonra halüsinatif hallerin başgöstermesidir.geçenlerde arkadaşlarla topluca kabak tatlısı yedikten sonra işler çığrından çıkmış soyunup kilimle sevişen mi dersin,cinlerin yüzüne osurduğunu söyleyen mi dersin,saatin ters yönde ilerlediğini iddia eden mi dersin topluca çıldırma seansı yaşanmıştır.kabak tatlısını fazla kaçıran adamdan uzak durun bu meret tabakta durduğu gibi durmuyor.lopur lopur yediğin kabaklar gelir götünü tırmalar avuna koyayım.

siverekli hasan ın sigara otlanma stratejisi

üniversite yıllarımda odamda dinlenirken siverekli hasan'la aynı evi paylaşırdık.bu şark kurnazı odama dalıp iki dal kalmış paketinden bir sigarasını bana ikram ederdi.eh sigarayı içtikten sonra benim şişkin sigara paketi sabaha kadar sömürülürdü.sesimi çıkarmazdım belki de ezikliğini doya doya yaşayıp kendini akıllı sansın diye. neyse ki o zamanlar geride kaldı.anılarımı kafamda değiştiriyorum şimdi, odama her girişinde siktir git sigara yok bok iç diyorum...

mhp ye oy veren viskici

son seçimlerde mhp'ye oy veren biri olarak sayın bahçeli'nin açıklamasını kınıyorum.viski içmeyi şerefsizlikle özdeşleştirmek ne demek kardeşim belki viski içenler arasında senin partine oy verenler de var.haa kastettiğin hdp'ye oy veren şuursuzlarsa o zaman viskiyi araya kaktırmayacaksın. mhp'ye oy veren viskiciler olarak rahatsızız.

kolpacı akraba

zorkun yaylası'na bedava gidebilmek ve adana'nın yakıcı sıcaklarından kurtulabilmek için eşimin bir akrabasının arabasına atlıyorum.saat üç civarında yola çıkıyoruz saat 4.20'de zorkun'da olmayı planlıyoruz hesapta.daha doğrusu ben hesaplıyorum.araba götüm götüm ilerlerken bu yayvan ağızlı gargamel suratlı hüseyin adlı eleman yol boyunca kafamı ütüleyip katladı.bazı adamlar vardır alışkanlık mıdır hobi midir bilemem bire bin katıp üfürür de üfürür, bu elemanda öyle işte.başından geçen olayları öyle bir anlatır ki sanırsın istiklal harbine katılmış düşmanı madara etmiştir.yoldayken akrabalarından söz açıldı ben enişteyim sonuçta dinle dinle metalci gibi kafa salla anasını satayım.herif bütün sülaleyi mercek altına aldı sonra üstüne çıkardı.bende ne derse eyvallah diyorum.maksat herifin kolpa aşkını söndürmeyeyim laf olsun beri gelsin.herif akrabalarını kanalizasyok sıçanı gibi görüyor ancak sonra da iyi insanlar aslında amma kibir onları bu hale getirdi diyor.ben de ona destek veriyorum kolpacının ilacı kendisine inanan insandır heralde.neyse enişte şöyle enişte böyle derken yolda arabayı durdurup gündüz vakti katır gibi işedi yol kenarına.işlek bir yolda herifin sapır sapır işmesine mi yanarsın yoksa zorkun'a varma olayının 3 saat gecikmesine mi?yolda iş yaptığı mübarek adamlardan bahsederken düziçinde mübarek bir adam varmış ona geldi laf.bu adam öyle mübarekmiş ki işlerinin yolunda gitmesi için 3 ayda bir yanına gitmek gerekiyormuş.ha siktir lan diyorum tabi içimden.vayy be cidden mübarekmiş herif diyorum yangına benzinle gitmek bu olur.bu gödveren o an mı uyduruyor yoksa hikayeleri derleyip toplayan yetenekli biri mi çözemedim ama herifin mübarek olduğunu bir hikaye anlatarak onayladı.hikayeye göre yaşlı aksakallı bir amca zamanında bunun dükkanına gelip şu parayı al sende kalsın ben şu köydenim 3 ay sonra getirirsin demiş.adam kabul etmemiş olur mu öyle şey beni tanıman etmen diye ama yaşlı amca ısrar etmiş.sonuç olarak adam bu parayla işlerini düzeltmiş 3 ay sonra köye gidip amcanın parasını verecekmiş ki ne olsun o amca 10 yıl önce ölen kazım dedeymiş. yani mübareklik mertebesi için sağlam bir hikayen de var artık he demek düşer bize de.yolda akraba konularından sonra iranlı kızların güzelliği ve muta nikahından söz açıldı.ben açmadım cidden eğer açtıysam beni silksinler.iran'da muta nikahı yaptıktan sonra bir içim kızlarla birlikte oluyormuş.masal gibi karılar diyor vay bee diyorum.tepki verme eşiğim bu işte vay bee oha cidden bu amına koyim.neyse işte sonunda vardık zorkun'a gelirken de hüseyinle geldik adana'ya.aslında hüseyin iyi çocuk bakmayın ona kibiri olmasa!

oturarak 31 ayakta 41

bazı özel halk otobüslerinde uyarıcı yazı! ulan bir koltuk azalt veya çoğalt niye yanlış çağrışımlara yelken açtırıyorsunuz.otobüsten indikten sonra bir tekel 2001 yaktım ve oturarak 31 kişiye salladım elimi.

atatürk olmasaydı adanada fransız kızı sikerdik

cezayirde ne kadar fransız düzüldüyse ırak'ta ne kadar ingiliz düzüldüyse sen de o kadar fransız kızını öper okşardın.

rabbimin karşısına eksik organla çıkamam

tarihler 2000 yılının haziran ayını gösterirken ehliyet için sağlık raporu almaya hastaneye gittik.yanımdaki sığır adamla zaman öldürmek için lafladık ve aldığım yanıt tarihin en boktan şakası gibiydi.dedim kardeş sen organ bağışını düşünüyormusun var mı aklında öyle birşeyler.dümbük ağzından geviş getirir gibi ben rabbimin karşısına eksik organla çıkamam dedi.sonra 2001 sigaramı içli içli çektim.dumanla beraber mantığını sikeyim lafıda havada uçuştu usulcana.

tarkan

bazı adamlar vardır öylesine seversiniz.işte bu adam da öyle bir ışık veya güzellik her ne nane varsa mıknatıs gibi çekiyor.ses ve güzellik kombinasyonu ile birlikte ortalıkta pek fazla görünmemesi onu tanrı sanatçı kıvamına getiriyor.bazı dinleyicilerin yazgıları dinledikleri insanın kaderiyle sınırlıdır. işte biz tarkan severlerin yazgısı da bu.

erkek için en ideal boyun 1 73 olması

altın oran 1.77 olarak belirlendi.ayrıca en ideal erkek tanımında yengeç burcu olması ve dişiyle bira kapağı açabilme özellikleri de yer almalı.

sevgilisinin yerine tarot falı açtıran mahluk

şimdi böyle tiplerin paratoneri ben mi oluyorum bilmiyorum. eleman sevgilisini düşünüp gözlerini kapatıp internet sitesinden tarot kartları açtırdı. bu gerizekalılık örneğine şahit olmam yuri gagarinin uzaya çıkması ile eşdeğerdir.

kullanıcıyı felç eden bilgisayar virüsü

ileride böyle bir teknolojinin varlığı sayesinde kötülükleri ile nam salmış zalımları tek tuşla mıhlayabileceğiz. umudum o yönde.

dakikalarca yazılan entry nin siklenmemesi

boş beleş yorum yapacaklarına varsın bomboş kalsın entry tabanı. özgürlüğün ve yalnızlığın tadı çıkarılsın. yorumlarınızı bekliyorum!

otuzbirci kırık ergenlerin sözlüğü sirke çevirmesi

başlıklar arasında dalgalanmalara baktığımda ateist,dinci,kemalist,şakirt lakırdıları bunun yanında kuku ve envai çeşit göt taşak muhabbeti yapan ergenler sözlüğü flash tv kalitesine büründürmüştür. hiçbir birikime sahip değilsin anladık kabızman, öküz öküz ergen muhabbeti yapacağına git biraz oku araştır. karmamında ırzına geçtim ama neyse gerçekler dile getirilmeli her zaman.

ter kokusu paranoyası

adananın gölgede 35 dereceyi bulan sıcağında temizlik yapılır ve dışarı çıkarken amansız ter kokusu kıyafetinize siner. dolmuşta öne oturulur ve klima açıkken şoför, penceresini açar. iç ses şoföre saydırırken bir yandan da kendinden tiksinmenin son raddesine varılır.neyse ki şoför bir sigara yakar ve algılarımın sıçtığı anlaşılır.daha sonra dolmuşta bulunan yolcuların birçoğu aynı anda dolmuşu terk ederken yine aynı paranoya döngüsü devam eder.

davulcular geldiği zaman yaşanan ölü adam sendromu

bu firavunlar davullarıyla apartmanı ayağa kaldırıp vergi müfettişleri gibi bütün ahaliyi taciz ederler. zile defalarca bastıkları yetmezmiş gibi ellerindeki tokmakla kapılara vururlar. ulan illa sana bahşiş vermek zorundamı millet.belki bahşiş almaya geldiğin ev sakini ateist,belki evde hasta var,belki de oruç tutmayan biridir.her neyse geldiklerinde nefes kontrolü ve sessiz adımlarla hareket etme gibi yetenekler geliştirmek elzem oldu. ninja gibi olduk anasını satayım.