bugün

entry'ler (96)

starbuck

(bkz: i m back)

taner yıldız ın şehit olmak istemesi

Bizim oğlan bir tuhaf oldu beey..

devler ligi nde görülmesi istenilen futbolcular

(bkz: saffet sancaklı)

altıncı nesil yazar olmak

(bkz: starbuck)

kahve

Türkiye'de daha oturamayan kültürdür.yıllardır tek bilinen yöntem Türk kahvesi pişirme yöntemidir.ve son zamanlarda büyük markaların katılımıyla daha yaygınlaşan espresso kültürü varlık göstermektedir ve bir çok içeceğinde kalbidir.yengeç ve oğlan dönenceleri arasında tropikal iklimde çok iyi yetişir.bunlara örnek olarak latin amerika,arap yarımadası ve asyapasifik ülkeleridir.günlük sınırı aşıldığında zararları elbette vardır ama hergün bir fincan kahve içildiğinde tabiki bir zararı yoktur.

ateş aramak

kişinin sigarasını yakamama durumunda derhal yapılacak olan hareket.*

ateist kemalist

ikisinin arasında dağlar kadar fark olması ve bunu anlayamayan insanların durmadan tartıştıkları konu.

uludağ sözlük

Gerçekten sevmeye başladığım sözlük.bu kadar akıllı insanların bir arada olduğu yeri sevmemek mümkünmüdür. *

vatan topraklarını ileriye götürmek

(bkz: yurtta sulh cihanda sulh)

başlıklarla taşak geçmek

dikkat çekme amaçlı ve çok basit açılan başlıklarla,karşıdaki insanın kendini tutamadığı olay * *

strange love

depeche mode yapımı 80'ler sonu sexi şarkı.

http://www.dailymotion.co...range-love-vh1-week_music

bakınızcıların arasından bir günde sivrilen efsane

(bkz: başlıklarla taşak geçmek)

sigarayı bırakmak

14 yaşında başlayıp 22 yaşına kadar hayvanlar gibi içtiğim ve geçen sene 17 kasımda bıraktığım ve değil dumanından görüntüsünden bile tiksindiğm işe yaramaz şey.

21 ekim şampiyonlar ligi maçları

real madrid vs milan , wolfsburg vs beşiktaş , chelsea vs a.madrid cska vs m.utd gibi önemli maçları olan tarih.

i m in the mood

john lee hooker'ın muhteşem ötesi şarkısı.i m in the mood for love.

anlamsız bakınız eklemek

what can i do , what can i do baby.

bakınızcıların arasından bir günde sivrilen efsane

(bkz: anlamsız bakınız eklemek)

ben öleyim ben öleyim

ekmek teknesi adlı dizideki, kasap celal'in bir hikaye dinledikten sonra attığı nida.

yılmaz özdil

sözü bir, özü bir, soyadı özdil olan elleri öpülesi yazar.

football manager 2010

alabilmek için ekim ayının sonunu beklediğim, her sene saatlerimi ve gençliğimi biraz daha çalan muhteşem oyun. (bkz: ben öleyim ben öleyim)