1. 1.
  Birbirileri ile barışık ve düzeyli bir biçimde yaşayan insanların bütün ilişkileri gayet güzel devam ettiği esnada aralarında tartışma, kavga, terör cıkarmak için kullandıkları tartışma akımı.
  9 -1 ... martyns
 2. 2.
  dünyanın en kolay ve en eğlenceli sporu.
  yoldan bulanacak iki adet taş ve bakkaldan alınacak bir adet plastik topla, insanın kendisini maradona, pele yada sergen yalçın gibi hissetme imkanı veren etkinlik.
  5 -1 ... ferrole
 3. 3.
  bir top ve bu topun peşinde koşan 22 çılgın adam.
  4 -1 ... koko
 4. 4.
  (bkz: türk futbol tarihini yakan sözler)
  1 ... pulp fiction
 5. 5.
  güçsüzün güçlüyü, mazlumun zalimi yenme ihtimali çokça olan ve asla sadece bir oyun olmayan spor...
  4 ... ferrole
 6. 6.
  Kadinlarin kocalari yerine bilmeden evlendikleri ..
  4 ... dreamylife
 7. 7.
  türkiye'de futbol = galatasaray

  (bkz: 17 mayıs 2000)
  (bkz: 25 ağustos 2000)
  10 -18 ... fth
 8. 8.
  türkiye'de futbol insanları birbirine düşüren yeri gelen katil eden bir spor dalı.aynı halktan iki kişiyi birbirine çok rahat düşüren bir sistemdir futbol.ama bunların çoğu türkiye için geçerli
  1 ... kurabiyecanavari
 9. 9.
  2 kale 4 hakem 22 faal,12 bekleyen sporcunun 1 top peşinde kurallar eşliğinde sahanın ortasında koşuşturduğu envayi çeşit spordan biri
  1 -1 ... myway
 10. 10.
  amacı şov ve eğlence olan ülkemizde ise bir savaş olarak algılanan insanlar arasındaki konuşmların %50sinin konusu olan spor dalı.

  gerçek taraftarlar tuttuğu takım yensede yenilsede rakip takımı tutan arkadaşlarıyla eğlebilir geyik yapabilirken, sporcular ve yöneticilerin birbirlerini düşman olarak görmesi ilginç bir durumdur.
  1 ... nicome