bugün

star wars serisinin çizgi film olan bölümü. Serinin ikinci ve üçüncü filmleri arasında geçenleri anlatır. Adından da anlaşıldığı üzere savaş vardır hep, Anakin in gelişimini ve padawanlıktan jedi lığa yükselişini izleriz. 2 bölümdür. Dövüşleri feci çizmişler ve de karakterler feci şekilde force kullanıyor dedirten durumdur.
Mace Windu ya hayran kalırsınız efedim, hele ki en sonda Grievous a bir ayar verir ki gülmekten ölürsünüz.
yalandır bunlar, hikayedir, inanmayınız; gidip george lucasa sorsanız size "bi tarafımdan sıktım iyi para yaptı" der. *
mace windu nun ne kadar güçlü olduğunu*, anakin skywalker ın nasıl jedi olduğunu gördüğümüz anime serisidir.
sinemalara geleceği tamamen kesinleşmiş animasyondur. ama yazık etmişlerdir. daha iyisi yapılabilirdi *.

http://www.sinemaestro.co...&id=315&Itemid=35
(bkz: star wars the clone wars)
2. ve 3. serilerin arasına konulmuş george lucas yapımı çizgi filmlerdir.3. filmin daha iyi anlaşılması için izlenilmesi farzdır.
bu animasyon filmde daha önceki filmlerde görmediğimiz bazı karakterlerde mevcuttur.misal anakin skywalker 'ın padawanahsoka tano, jabba 'nın oğlu rotta the hutt, kont dooku'nun sağ kolu,yarı sith asajj ventress.bu çizgifilm aslında 2. ve 3. filmdeki olayların daha iyi anlaşılabilmesi için, sevgili george lucas tarafından hiçbir çıkar gözetmeksizin çekildi**. olsun yine de gidip görmekte yarar var, bak ışın kılıçlarının sesini hayal edince bile içim bi hoş oldu.***
(bkz: star wars the clone wars) filmini izlemeden önce izlenmesi gereken çizgi film. hem geçişi daha rahat anlamayı sağlıyor, hem de filme gitmeden önce beklentilerinizi dengeliyor.
mace windu'nun ne kadar hayvan bir jedi olduğunu göstermiş yapım. yuhtur kendisine.
dün bütün gece uyuyamadım. türkçe dublajında mace windu'ya, mes vindu denmiş.
ikinci sezonu yakında başlayacak çizgi dizi.
ikinci sezonu başlamış dizidir efendim. 5-6 bölüm yayınlandı yamulmuyorsam.
bugüne kadar imdb puanına ve yorumlara bakıp ön yargıyla yaklaştım, izlemedim.
cnbc-e baktım veriyor, izleyeyim dedim ama dayanamadım abi, cidden çok kötü.
o teenage dişi-padawan filme girip koca anakin ve obi ye ayar çekmeye başlayınca "öehh" dedim. anakin in dişi hali resmen ama kız desen değil, güzel desen değil, kedi gibi lan o ne öyle, sevemedim.

yok abi hadi padme, leila falan iyidi ama bu olmamış, dayanamadım kapadım.
mace windu nun çöldeki atraksiyonuyla 5.5 puan kopartabilecek 3 ila 13 dakika arası değişen 25 bölümlük işkence. 2003 çıkışlı bir animasyondan daha çok şey bekliyor insan.

star wars the clone wars, 2008 çıkışlı bir animasyon serisidir. kısacası farklıdırlar.
tamam anladım. yeni nesile star wars sevdirmeye çalışıyorsun lucasarts; ama yoda neden şaşı lan!?
çok derin bir çizgi film serisi, star wars evreniyle ilgili cevaplanmamış bir çok soruyu cevaplıyor bu seri.
Bu aralar arkadaş ile ulan ne izlerdik be dediğim ardından da ilk bölümüne başlayıp sonunu getireceğim çizgi dizi serisi.
Hakkında oldukça az entry girilmesinden dolayı üzgün olduğum ve utanç duyduğum çizgi dizi serisi.

Lucas babaya bize bu şaheseri bıraktığı için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.