bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    star wars serisinin çizgi film olan bölümü. Serinin ikinci ve üçüncü filmleri arasında geçenleri anlatır. Adından da anlaşıldığı üzere savaş vardır hep, Anakin in gelişimini ve padawanlıktan jedi lığa yükselişini izleriz. 2 bölümdür. Dövüşleri feci çizmişler ve de karakterler feci şekilde force kullanıyor dedirten durumdur.
    Mace Windu ya hayran kalırsınız efedim, hele ki en sonda Grievous a bir ayar verir ki gülmekten ölürsünüz.
    2 ... paradigma
  2. 2.
    yalandır bunlar, hikayedir, inanmayınız; gidip george lucasa sorsanız size "bi tarafımdan sıktım iyi para yaptı" der. *
    2 -1 ... ismail aq
  3. 3.
    mace windu nun ne kadar güçlü olduğunu*, anakin skywalker ın nasıl jedi olduğunu gördüğümüz anime serisidir.
    ... micro cuts
  4. 4.
    sinemalara geleceği tamamen kesinleşmiş animasyondur. ama yazık etmişlerdir. daha iyisi yapılabilirdi *.

http://www.sinemaestro.co...&id=315&Itemid=35
    ... wolf
  5. 5.
    (bkz: star wars the clone wars)
    ... zitadam
  6. 6.
    2. ve 3. serilerin arasına konulmuş george lucas yapımı çizgi filmlerdir.3. filmin daha iyi anlaşılması için izlenilmesi farzdır.
    1 ... belgarionwulfgar
  7. 7.
    bu animasyon filmde daha önceki filmlerde görmediğimiz bazı karakterlerde mevcuttur.misal anakin skywalker 'ın padawanahsoka tano, jabba 'nın oğlu rotta the hutt, kont dooku'nun sağ kolu,yarı sith asajj ventress.bu çizgifilm aslında 2. ve 3. filmdeki olayların daha iyi anlaşılabilmesi için, sevgili george lucas tarafından hiçbir çıkar gözetmeksizin çekildi**. olsun yine de gidip görmekte yarar var, bak ışın kılıçlarının sesini hayal edince bile içim bi hoş oldu.***
    ... z smart
  8. 8.
    (bkz: star wars the clone wars) filmini izlemeden önce izlenmesi gereken çizgi film. hem geçişi daha rahat anlamayı sağlıyor, hem de filme gitmeden önce beklentilerinizi dengeliyor.
    ... stewie
  9. 9.
    mace windu'nun ne kadar hayvan bir jedi olduğunu göstermiş yapım. yuhtur kendisine.
    1 ... double cross
  10. 10.
    dün bütün gece uyuyamadım. türkçe dublajında mace windu'ya, mes vindu denmiş.
    ... endustriyel siyah