1. 1.
  jedi council deki zenci jedi. anakin de bir yamukluk oldugunu hissedip gozumde yoda dan daha iyi bir yerde olan jedi. mor lightsaber kullansa da severiz biz onu.
  1 -2 ... jusenas
 2. 2.
  jedi council in en saygın üyelerinden biri ve anakin züppesini saymazsak oraya en genç gireni.vaapad denen form 7 yi kullanır dövüşürken.son derece agresif ve dark side eğilimli bu tekniği en iyi kullanan jedi master dır.revenge of the sith filminde trajikomik şekilde ölmüştür.
  1 ... disco inferno
 3. 3.
  kendisi vaktinde dövüşte en usta jedi dır. zira filmlerde bir muhabbette en bilge olarak yoda en güçlü olarak da mace windu abimiz gösteriliyordu.
  gönüllerin kralı en karizma jedi, clone wars ı izleyenler de kesinlikle katılır bu görüşe.
  1 ... paradigma
 4. 4.
  dövüş ustası jedi master, consular. anakin skywalker yakışıklı olduğu için sürekli ona bir kin duymuş, habire "sana güvenmiyorum lan romantik jedi..." diye çocukla dalga geçmiştir. sonunda ne mi oldu? anakin kesti, palpatine pişirdi şerefsizi...
  ... delismen
 5. 5.
  palpatinle anlamsız şekilde uzun bir "son duanı et" konuşması yaparak ve palpatini tutuklamaya kıçı kırık iki jedi ile giderek o bilgeliğine gölge düşürmüştür. ama o force a karışmadı kalbimizde yaşıyor.
  ... hebeley
 6. 6.
  episode 2'nin arena sahnelerinde gördüğümüz kadarıyla ışın kılıcını beyzbol sopası misali kullanabilen bir jedi'dir kendisi.

  ayrıca ligth side ile dark side arasındaki dengeyi en başarılı kullanandır. eğilimi dark side'a olduğunda episode 3'te yoda'ya senato'ya müdahale için teklif götürmüştür.
  2 ... endustriyel siyah
 7. 7.
  "in the name of the galactic senate of the republic, you are under arrest chancellor."

  deyip de göğüs uçlarımı dikleştirmişliği var.

  edit: öylesine.
  4 -1 ... endustriyel siyah
 8. 8.
  jedi weaponmaster kategorisinde bir jedi dır.
  yani dövüşürken force u sevmez, mümkün olduğunca lightsaber a sadık kalır.
  ... jordan rudess kim ya
 9. 9.
  Clone wars çizgi filmlerinde yoda'dan sonra en iyi olduğunu kanıtlayan usta.
  ... xxuz
 10. 10.
  ışın kılıcına "bmf" yazdırmış diyorlar.

  bmf yi bilirsiniz pulp fiction dan sanırım. "bad - mother - fucker"
  2 ... paradigma