bugün

entry'ler (1325)

eric cartman

-- s16e04 spoiler--

cartman artık yahudi olmuştur.

--s16e04 spoiler--

başlıkları alt alta okumak

nihat doğan (5)
amı (7)

* düşünmesi bile korkunç...

vay küçük orospu

bir sevgi cümlesidir.

- sizin tüm albümlerinizi dinledim tüm şarkılarınızı ezbere biliyorum. size tapıyorum.
+ seni zilli küçük uruusspıı. hanimiş benim sürtüğüm.
- ühühühü anneeee...

bursaspor tv

hukuken suç işlemiş kanal. halkı açık bir biçimde tahrik etmiştir. bu kadar kindarlık mide bulandırıcı. heykele gelse trabzon taraftarı bize her yer trabzon yazılı tişörtlerle ne yapacaksın köpeklerini mi salacaksın üstüne diye sormak istiyorum spiker bozmasına...
ilgili video; http://www.youtube.com/watch?v=zt0627hf2jI

gidip trabzon forması alıp bursa meydanına gidesim geldi yeminle. üstelik galatasaraylım amma şu saatten sonra hepimiz trabzonluyuz!..

yükseliş ve atılım partisi

kulislerde erbakan ve oğlunun numan kurtuluş'un kendilerine parti ismi yoluyla laf sokmasını hazmedemedikleri ve saadet partisinin adını "artistlik yapma lan partisi" olarak değiştirecekleri konuşuluyor. evet söz sende kamil.

1 ekim 2010 ifk norkköping falkenbergs ff maçı

yorumlarıyla kirgstan bergstorm bu leziz maçı şenlendirecekmiş. ha bu arada unutmadan maçı stockholmson kanalı canlı verecek. hd kalitesiyle izlemek istiyorsanız stockholmson smart 82. kanalı açabilirsiniz.

tarihin en büyük yalanları

zaman her şeyin ilacı...

ağlat beni

basit gibi gözüken çok derin bi zakkum hüznü...
terkedilen değil terk eden yazmıştır bu sözleri. hatta sonunda gaz da verir "mevsimler geçecek, sesler silinecek, gözyaşlarin düşecek, ama bir gün gelecek, tekrar yüzün gülecek" diyerek...
üzülür ayrılığa aslında ama güçlüdür piç kurusu.
ben kendim yapamadım bari sen* diyerek kaybolur ortadan.

aşk ı memnu

final sahnesinde matmazel'in dikiz aynasına doğru dönüp sinsi ve hafif ürkütücü bi bakış atarak "ben kazandım" dese iyi olmamıydı ey sözlükçü...

dünya kupasından ömer üründül yorumları

maçta ilk gol olur ve hemen yorum;
- evet işte şimdi güzel maç izleyeceğiz. öyle değil mi?

yahşi batı

az once ciktim bu filmden... askerim. evci iznimi kullandim. yarin teslim olucam. cok acik ve net soyluyorum;
verdigim para haram olsun haci. filmi izlerken kislami ozledim. teslim olmayi dusundum. bu hissiyati veren filmin ben taa amina koyayim. sinirle yazmiyorum.

331 inci dönem askere gidecek sözlük yazarları

(#6733518)

331 inci dönem yedek subay sınav sonuçları

1'iNCi ZH. TUG. K.LIĞI ÇAKMAKLI/ÇATALCA HADIMKÖY iSTANBUL...
* kısa dönem er...

ezel

o değil de bu dizi de bence ali'nin ismi cengiz, cengiz'in ismi de ali olmalıydı. ne biliyim ali'de çok cengiz tipi var, cengiz de de ali...*
şimdi farkettim. bende de kamil tipi var mesela şu an. kaçtım. kaçırdım.

ekşi sözlük

vaktizamanında defalarca uludağında ırzına geçilmişti. o zaman kıs kıs gülüyordu haklı olarak ekşi ahalisi. screenshotlar havada uçuşuyordu. neyse deliğaanlılık bizde kalsın. biz ramiz dayıdan böyle gördük. düşene vurmayacaksın. ibret alacaksın yeğen.

paris hurley

koltuk altındaki kıllar olmasa iyi olacakmış. *
görsel

türkiye nin en iyi söz yazarının ismail yk olması

suratımıza vurulan bi gerçektir aslında bu.
türkiye'nin en iyi topçusu da emre belözoğlu, en iyi siyasetçisi de rte'dir. evet biz buyuz.

spor olsun diye solcu tepelemek

ocak deliğaaanlıları nedense bu eğlenceli sporu hep grup aktivitesi olarak gerçekleştirirler. bu sporu tek başlarına yapamazlar. sürüden ayrılıp spor yapsalar keşke biraz. sizin gibi gençleri de pistlerde görmek isteriz.

mke ankaragücü

hiç lafı evirip çevirmeye gerek yok. kimse gücenmesin.
"türkiye futbolunun değerini her geçen gün düşüren aşağılık bi kulüp"

eğer olurda hagi, gökçekler yönetimindeki bu takıma gelirse bi daha sakın ben galatasaraylıyım demesin. o lekeler asla çıkmaz çünkü...

çare sarıgül de

değişik bi slogan. mütemadiyen güldürüyor insanı. yarın bi gün bu slogan yoluyla atışma olsa ya la keşke...
- çare bende...
+ yarak sende. esas çözüm burada...
- elini indir laan!
+ sus dürzü. yeter söz milletin!