6x13. bölümünde yüzüklerin efendisi'ne değinerek gülmekten kırmış olan dizi, kıymetlimss..
http://www.facebook.com/?...video.php?v=1418949683282
ikinci sezona kadar izleyebildiğim daha sonra yoğunluğumdan dolayı bir süre * ara verdiğim çizgi dizi. Eleştirileri çarpıcı bazen ileri gitsede.
fazlasıyla amererikalı bir çizgi film.insanı rahatsız edecek derecede ileri gider.son zamanlarda peygamber efendimize(sav) yaptıklarıı hakaretten dolayı ambargo koyduğum bir çizgi film.
kısaca
--spoiler--
kıymetlimisss...
--spoiler--
çocuğuma izletmeyeceğim çizgi film.
amerikan halkının yaşamına fena halde dokunduran, komik çizgi film.
ilk sezonun dördüncü bölümüydü galiba. kyle broflovski amerikan futbolu oynarken baya bir depar atmıştı, maçı anlatan spikerse "1938 polonya'dan beri böyle koşan yahudi görmemiştim." demişti. hoş değil gibi duruyor ama amerikan zihniyetini baya güzel yansıtan dizidir.
pek güzel , pek..
14. sezon 7. bölümü tam bir kayıptır. pip gibi towelie'den de kurtulmaları gerek senaristlerin.
amerikan halkını yerden yere vuran çizgi dizi. aynı şey bizde yapılsa daha ilk bölümü bitmeden yayından kaldırılır.
Family guy ve Simpsons gibi büyükler için yapılan bir çizgi film. Tavsiye edilir
sezon arası vermiştir.
karakterlerinin; klasik olmuş filmlerden, bir şekilde esinlenildiğini veya onlara gönderme yapıldığını düşündüren çizgi filmdir. efendim örnek vermek gerekirse;

south parkta gördüğümüz okulun servis şoförü (bkz: Ms Crabtree), bana forrest gumpın huysuz servis şoförünü anımsatmaktadır.
mr mackeyde her cümlesinin sonuna eklediği "mmmkay"lerle, alex delarge ın öğretmenini anımsatmıyor değil hani. (bkz: a clockwork orange)
bugüne kadarki tüm bölümlerini izlediğim hatta bazılarını tekrar tekrar izlediğim süper bir dizidir. (bkz: i m not fat i m big boned)
cartmandan sonra en çok akılda kalan kısmıs
- OMG the kill kenny
- you bastard!
2011 yılında 15. sezonun sonunda biteceği söylenen dizidir.
şu ana kadarki çıkmış tüm bölümlerini izlemiş olmakla övünebileceğim eleştiride sınır tanımayan çizgi film.
(bkz: butters) (bkz: cartman)
kanımca diziyi taşıyan karakterler.
harika çizgi dizi.
kenny her öldüğünde benim de içimin sızladığı çizgi dizidir. kesinlikle izlenmesi gerekir.
geceleri cnbc-e nin yayınladığı süper yayınlardan.
hergün en az bir bölümünü izlediğim ve aynı bölümü defalarca izlememe rağmen beni gülmekten altıma sıçırtmayı başaran bi tür çizgi dizi.
çok komik olan beni her bölümünü izlediğimde güldürmeyi başaran çizgi dizi.
6. sezondan itibaren düzenli olarka izlemeye başlarsanız, 14. sezonda gelinen daşşak geçme seviyesinin evrimine şahit olabilirsiniz.
5 sezon 10.bölüm ile yarmıştır.

eric cartman espri yeteneğinide kaybedermiş.

online izlemek isteyenlere ;

http://diziport.com/south_park-izle