bugün

entry'ler (14)

sevgiliye en güzel hitap şekli

selviboylum, alyazmalım ...

geniş aile de sıkmaya başladı artık

bence de sıktı artık. hele cevahirin ulviye takıtığı isimler facebooktan 1 ay düşmemişti. çok sinir olduğum dönemdi.

sheqil

bi tür şekilsiz apaçilerin kendilerine sheqil diyerek hitap etmeleri hep sinirimi bozmuştur.

çocukken yapılan şerefsizlikler

arkadaşlarla maden suyu içtikten sonra şişesini ziyan etmemek için bi piçlik yapmaya karar vermiştir. efenim şimdi şişenin içine işedik, sonra arka sokaktaki kocakarıların önüne bombaladık. biz kaçarken onların söylediği yaratıcı küfürleri hala unutamıyorum. ama komikti ...

manyak bişi buldum

http://img20.imageshack.us/img20/5718/psychic2tl.swf

yukarıdaki linke tıklayın.
karşınıza küre çıkacak. bu küreye bakarak, iki basamaklı bir sayi düşünün.
örneğin; 21 onlar ve birler basamaklarındaki sayıları toplayın ve bu düşündüğünüz sayıdan çıkarın.
örneğin: 21 i aklınızda tuttunuz sonra 2+1=3, 21-3=18 şimdi bu sayınınn yanındaki sembole bakın ve bu sembolü aklınızda tutun. sonra sihirli küreye tıklayın..

sembolunuz karşınızda ... inanılacak gibi değil !

küçük sırlar

küçük sırlar dizisindeki bayan oyuncuların giydiği eteklerin boyutunun biraz fazla kısa olduğunu düşünen rtük amca, hemencecik eteklerin boyunun uzatılmasını isteyince etek boylarının uzadığı genclik dizisi.

ayrıca bi sorum olucak, bu dizide hic mi ders işlemiyorlar. farkettimde neredeyse bütün gün tenefüs.

bir de itirafım olucak. lisede bu kadar güzel kızların olduğu bir sınıfa düşmedim :/

dağhan külegeç

nike ağızıyla süreklü espiriler yapan ve beni güldürmeyi başaran adam gibi adam.

dağhan külegeç

kavak yelleri dizisinin oyuncusudur. 3 sezon oynadıktan sonra jale incekol'a taburayı fırlattığı içün kovulan fakat hayranlarının yoğun isteği üzerine 125. bölümde kavak yellerine dönmüş olacak insan.

scarface

içinde 182 kez fuck kelimesinin geçtiği filmdir.

alpacino

tam adı alfredo james pacino'dur. 25 Nisan 1940 doğumlu alpacino amerikali ünlü bir oyuncudur.

south park

hergün en az bir bölümünü izlediğim ve aynı bölümü defalarca izlememe rağmen beni gülmekten altıma sıçırtmayı başaran bi tür çizgi dizi.

yalnızca türklerden duyulabilecek cümleler

benim basımdan gecen olayı anlatayım ...

Ben: teyzee, karnım acıktı ne yicem ?

teyze: eşşeen sikini yicez !

yazarların yapabildiği en güzel yemekler

-yumurtanın hertürlüsünü pişiririm.
-makarna
-sebze salatası
-knorr corba

inci sözlük

anketlerde hep diğer oyu kullanan topluluk.