homeless adlı bölümde hangi ufaklıktı hatırlamıyorum şöyle diyordu ;

-dostum, bizim ailelerimiz bunlar kadar gerizekalı.
her bölümünde çok ince mesajlar veren ayrıca önüne gelen her konuyu eleştiren çizgi film.
Çok güzel dizi bazı sahnelerinde gülmekten yarılabilme olasılığınız da var .
(bkz: screw you guys ı m going home)
(bkz: lui lui lui ı got some apples)
yeni sezonuna 5 gün kalmış gelmiş geçmiş en komik yapım.
bebeği tekmele.
son sezonunun 2. kısmının ilk bölümüne saatler kaldı, heyecanla bekliyoruz.
yeni sezon 14x8 no'lu bölümüyle "nascar fakirlerin ve aptalların sporudur" temasını işlemiş efsane. genel olarak çok bomba bir bölüm olmasa da eric in teksas aksanı gülmekten öldürmüştür.
butters obama fucking gay dediği anda koptum ve devamını kaçırdım, bikaç saniye geri almak zorunda kaldım.
(bkz: nascar fans are poor and stupid)
+18 le uzaktan yakından alakası olmayan dizi. kanıt mı? çizgi dizideki küfürler ingilizce değil mi? evet. peki ingilizce konuşan ülkeler diziye kaç yaş sınırı getirmiş?
britanya: 15
abd: 17 (ama daha küçükler yanlarında ebeveynle izleyebiliyor)
avusturalya: 15 (daha küçükler yanlarında ebeveynle izleyebiliyor)
yeni zelanda: 16
irlanda cumhuriyeti: 15
kanada: 14 (daha küçükler velisiyle izleyebiliyor; bazı bölümlere 18 yaş altı velisiyle izlesin denilmiş)
güney afrika: 16
kaynak: imdb
eee ne oldu? bu dizi yetişkinlere yönelik falan değil, çocuklara yönelik. yahu hiç mi diziyi seyretmediniz? dizi bir avuç çocuğun yaşamını anlatıyor ve bu çocukların yaptığı muzurlukları izlemek yetişkinler için mi? dalga geçmeyin.
(bkz: bi siktir git çay koy)
bu dizi çocukları eğlendirmek için yapılmış; çocuklar bu diziyi izleyip, biz de böyleyiz işte şeklinde yorumlar yaparlar.
edit: eksileyin, eksileyin... cahil herifler sizi... niye ingilizce konuşan ülkeler 18 yaş sınırı getirmiyor diziye onu da düşünün; ama cahil olduğunuz için nedenini anlayabilir misiniz onu bilmem.
(bkz: this dude is jacking off)
itfaiyecilik oynamaları en güzellerindendi.
--spoiler--
14x9 ile biraz fazla amerikan kültürüne girmiş, doğal olarak fransız kalma olasılığı yüksek bulunmuştur şahsıma göre. ancak yine de cartman ın bölüm sonunda kendisini tecavüzden kurtaran kyle'a "you're a monster inside, but my little monster" diyerek minnetini göstermesi çok komiktir. bu arada intihar uçaklarının kanatlarından tartışma çıkacak yine burada ya, siz gülün geçin.
--spoiler--
14x9'da el-kaide uçaklarında türk amblemlerinin olması muhtemelen israil ile olan filo gerginliğine bir gönderme olarak algınalabilir. yoksa bu adamlar bilmeden iş yapmaz... genelde.
yaratıcılarının verdiği bir röportaja göre, ne zaman sevgililerinden ayrılsalar o hafta yayınlanacak bölümde kenny' i öldürüyorlarmış.
yakın bir zamanda s14e09 bölümü yüzünden yeni facebook grupları çıkabilir. zira el kaide uçaklarında türk bayrağı vardır. şöyle ki:

görsel
kimi zaman izlerken yarıldığım kimi zaman sıkıldığım çizgi film.
13 ekimde yayınlanan "it is a jersey thing" isimli bölümünde el kaide'nin new jersey'lileri yok etmek için gönderdiği intihar uçaklarının kuyruklarında türk bayrağı motifinin bulunduğu dizi.
dizinin senaristleri eski bir türk f16 pilotunun el kaide'ye katıldığı yönünde çıkan haberlerden etkilenmiş olabileceği belirtilmiş. ancak bu haber daha sonra tsk tarafından yalanlanmıştı.
14x10'daki baykuş kopartmıştır.
insanı gülmekten yerlere yatırabilecek, gülmekten ağlatabilecek +18 çizgifilm'dir.
s14e11 bölümü the coon bölümünün devamı niteliğindedir. bu sefer coon yalnız değildir. bp'ye fena halde giydirmeler vardır.
--spoiler--
cthulhu bile çıktı bölümün sonunda. bir o eksikti zaten dizide.
--spoiler--
Muhasebe ile alakalı aklınıza takılan tüm konuları, bilgileri https://muhasebeci.org adresinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
s14e11
--spoiler--
cartman:assholes*
--spoiler--
bu çizgi filmi yazan insana şapka çıkartmak lazım azizim. Adamın hayâl dünyası öyle akla gelmedik şeyler yazdırıyoki kendine eminim kendisini dahi şaşırtmayı başarmıştır.