1. 1.
  intahara yol actıgı için amerikada yasaklanan türkiyede yasak olmayan akne tedavisinde kullanılan tehlikeli bir ilaç...

  (bkz: tehlikeli ilaçlar)
  16 -4 ... kıymetlimsh
 2. 2.
  akne hastası olan insanların kullandığı çok etkili fakat bir o kadar çok yan etkisi olan tehlikeli bir ilaçtır. roche firmasına ait bu ilaç en fazla 6-8 ay kullanılır, hamilelerin kullanması yasaktır, vücuttaki bütün sistemleri çok ciddi bir şekilde etkiler, özellikle karaciğere çok büyük yük bindirir, kolesterol ve trigliserit seviyesini arttırır, depresif özelliği vardır, kullanımı kesinlikle doktor kontrolünde olmalıdır ve çok ciddi akne problemi olmayan hastalara kesinlikle tavsiye edilmez.
  7 -1 ... devedikeni
 3. 3.
  doktorlar bu ilacı yazmadan önce bir kağıda imza attırıyorlar. kullanırken insanı tedirgin eden bir ilaç.
  10 ... alchemilla
 4. 4.
  intihara yol açıcak kadar etkili olmasa da insanı daha hassaslaştıran, özellikle kolesterol gibi büyük bir yan etkisi olan ilaç.
  6 ... eticicibebe
 5. 5.
  burun kanaması,dudakların catlaması gibi yan etkileride vardır bu ilacın.öncesinde kullanılan ilaclar sonuc vermediginde son tedavi sekli olarak bu ilac kullanılır.

  ben kullandım bayılıyordum ayaga kalkarken bazen.bundan mıdır bilmem.
  9 -2 ... mürekkep
 6. 6.
  sonrasında oksijen terapisi uygulanarak daha pürüzsüz bir cilde sahip olunabilecek ilaç.
  7 -1 ... eticicibebe
 7. 7.
  kan yağlarını yükseltmesi nedeniyle her ay periyoduk olarak ilaç dermatolog tarafından reçete edilmeden önce kan tahlillerine bakılır. dünyanın her yerinde kullanılan bir ilaçtır. 4 aylık kullanım sürecinde sivilcelerin tekrarlamaması için %84 gibi bir sonuç verirken, tedavi süresi 6 'aya çıkarılırsa bu tekrarlamama olasılığı %89 'a çıkmaktadır. aradaki ufak fark nedeniyle çoğu doktor tedaviyi 4 ay ile kısıtlı tutmaktadır, ancak siz o %5 'lik dilim içerisindeyseniz kısa tedavi de boşa gider. kollestrole tavan yaptırdığı barizdir, bir diyet ile birlikte kullanılması önlem olabilir; kollestrolün %85 'i vücut içerisinde üretilmesine rağmen optimum yaklaşımdır. tedavinin kış aylarında gerçekleşmesi hasta sağlığı açısından yararlıdır.
  4 ... roy mustang
 8. 8.
  her daim aknelere tedavi olabilecek tek akne ilacı..biçok yan etkisi olduğu için son çare olarak kullanılır..eğer 18 yaşından önce kullanıyorsanız ebeveynlerinize olası bi sorunda doktorun sorumlu olmadığını gösteren bi belge imzalatılır..4 veya 6 ay arası kullanım süresi vardır..güneşe çıkılmaması,ilaç kullanımı sırasında hamile kalınmaması ve kesinlikle kan verilmemesi gerekmektedir..hatta bazı sağlık kuruluşları hayatında bikere bu ilaçtan kullanan insanlardan ömür boyu kan almamaktadırlar..amaç bilinmemektedir..yan etkileri..
  -depresyon ve hatta bazen intihar..
  -ağız,burun,vücut kuruluğu,tüm yağın nasıl oluyosa vücuttan adeta çekilmesi..akabinde iki günde bir tekrarlayan burun kanamaları,cebinizde lipstickle dolaşma zorunluluğu..tabi bunun bazı avantajları da var mesela iki üç gün yıkanamasanız bile saçlanırınız hiç yağlanmıyo..
  -kolesterolün aniden fırlaması..bunun sonucunda son ay size ölüm gibi gelecek bi rejime girebiliyosunuz..tabi bunların kontrolü için her ay kan alımı..
  -bacaklarda,kollarda nedensiz ağrılar..
  -kanser..
  -karaciğere zarar..
  -ergenlik döneminde kullanılıyosa gelişmede sorunlar..mesela boyunuzun bi daha uzamaması gibi..
  bunlara katlanabilecek olan insan evladı doktorun verdiği süre boyunca bu ilacı kullanırsa bebek gibi bi surata sahip olur ve eğer ölmediyse depresyondan çıktığı anda hayatı mükemmel bi hal alır..bütün sorunlardan kurtulur* ve mutlu mesut yaşar..
  17 -2 ... fear
 9. 9.
  (bkz: isotrexin)
  2 ... pamuk proton ve 7 elektron
 10. 10.
  doktor gözetiminde kullanıldığı takdirde yıllanmış sivilcelerin bile beynine veren mucizevi ilaç.
  7 ... rweasley