1. 1.
  ingilizcede ruj anlamına gelen kelime
  ... panapa
 2. 2.
  kızlar kadar erkeklerin de kullandığı, yalandığında ağzınızda hoş bir tat bırakan, vişnelisini tercih ve tavsiye ettiğim önemli bir buluş.
  ... esneyenahtapot
 3. 3.
  uzun süre ankara'da yaşadıktan sonra bağımlı hale gelinen, sürülmediğinde anında dudaklar çatladığı için onsuz yaşanamayan kozmetik tuzağı
  ... cassandra
 4. 4.
  ing.dudak boyası.
  ... lilith
 5. 5.
  rujdan ziyade dudağa sürülen parlatıcı, koruyucu türü şeyler için kullanılan bir terimdir. bunlar ikiye ayrılır: süs için kullanılanlar ve dudaklarınız büyük kanyon gibi yarıldığında kullanılanlar.
  süs için olanlar janjanlı parlak şeylerdir. yapış yapış olurlar ve kuvvetle muhtemeldir ki saçlara anında yapışırlar. gün boyu kıl öpersiniz.
  çatlak dudaklar için olanlarsa çok aptal şeylerdir. dudaklarınızı bembeyaz yaparlar ve sizi insan içine çıkamaz hale getirirler. ayrıca üzgünüm ama çoğu işe yaramaz. beyaz dudakların size bir faydası oluyorsa onu bilemem tabi...
  ... whatthebleep
 6. 6.
  kktc'de lefkoşa-güzelyurt karayolunda sıralanan bir sürü night club'ten biri. sahne düzeni ve oturanların sahneyi rahat görebilmesi açısından keyifli bir yerdir.
  3 ... bendoktordegilimhekimim
 7. 7.
  kapatıcı olarak da ifade edilen bir çeşit tüp şeklinde kozmetik ürünü.
  ... serayed
 8. 8.
  dudağı daha kalın gösteren dudak boyası. ayrıca şeffaf olanları yağlı spagetti yemiş ve dudaklara bulaşmış hissi yaratıyor.
  ... queenofthenight
 9. 9.
  dudaklar iyi kullanıldığı zaman tahrik ve tahrip gücü yüksek minik küçük ışıltılı bir kandırma silahı;)
  ... shineay
 10. 10.
  kktc'nin en ünlü gece kulüplerinden biridir.sahne şovları,ses düzeni,ışıklar son derece iyidir.öyle ki türkiye'den gelen misafirler için havaalanından taksi ayarlayabileceğiniz bir web sitesi bile vardır.girişteki video sizi aydınlatmaya yeter de artar bile.
  http://www.lipsticknightclub.com/
  3 ... mooneyes