1. 1.
  roacuttane tarzı bir ilaç. Yine roche firması tarafından üretiliyor. Eritrodermik psoriasis, lokal veya yaygın püstüler psoriasis, konjenital iktiyoz, pitriyasis rubra pilaris, Darier hastalığı dahil olmak üzere psoriasisin ağır formları gibi ciddi keratinizasyon bozuklukları, diğer tedavilere dirençli olabilen keratinizasyon bozukluklarında kullanılır. Roacuttane gibi tehlikeli bir ilaçtır. Yine bir form doldurmanız gerekmektedir. Yalnız roacuttane gibi eczanelerde satılmaz. ilacı almanız için ilacın mümessiliyle görüşmeniz gerekmektedir. Mümessilde firmadan alıp sizin alacağınız eczaneye verir.

  ilaç asitretin etken maddesi içerir. 10 ve 25mg'lık iki formu vardır. 10mg olan formunda 100 adet vardır. Fiyatı 110 ytl civarıdır. 25mg olan formunda yine 100 adet vardır* fiyatı 225ytl civarıdır.
  ... starfreedom
 2. 2.
  her gün 50 mg alındığında 2 ay sonra tüm vücut derisinin topuklara kadar soyulup dökülmesine neden olan, yan etki bakımından alemin kralı olan asitretin etken maddeli psoriasis ilacıdır. allah kimseyi bu ilaca muhtaç etmesin dedirten kapsüldür.
  1 ... creatil
 3. 3.
  şahsımda görülen yan etkileri şunlardır:

  - avuç içlerinde derinin bir kısmının soyulması (en kötüsü bu)

  - saç dökülmesi (tabi kemoterapilerdeki gibi tamamen dökülmesi değil, sadece saç tellerinin güçlerini zayıflattığı için olağan dökülmenin hızını arttırıyor. gür saçlara sahip olduğum için bu yan etki beni pek etkilemiyor)

  - zaman zaman dudak kuruması vs.
  ... 4889
 4. 4.
  bildiğin kemoterapi protokolüyle kullanılan ama aslında hiç alakası olmayan , deri dökülmeleriyle psikolojiyi alt üst eden , dudaklarda sahranın ortasında kalmışta kütür kütür kurumuş hissi yaratan , burun kuruluğuyla sümkürmeyi işgence haline getiren , bir nebze saç döken , abuk subuk kızarıklıklar yapan , deli dehşet bir ilaç , lap diye bırakılmıyor , yavaş yavaş bırakıyorsunuz , 2-3 ay kullanılıyor , max doz ilk etapta gunde 35 mg , sonra kandaki yağa falan bakıp düşürülüyor , 10 mg ve 25 mg lik kutularda ve çok pahalı , sosyal guvence yoksa , bir hastalıkta eczanede geirebilirsiniz , o da dudak uçuklaması , neyseki onun kremleri daha ucuz...
  ... inceden