bugün

32 yaşında bir ergen olarak her akşam min. 1 saat oynadığım oyun.
Çok guzel bir oyun. Bagimlisi oldum.
Pubg adlı bilgisayar oyunun mobil versiyonudur, ücretsizdir. Bu yüzden bir çok kişi bilgisayarlarına mobil sürümünü indirip hem telefondan oynayanlara karşı avantaj elde ederler hem bilgisayar sürümüne para vermedikleri için kendilerini mutlu hissederler.
az önce serserilik çılgınlık derken schoola atlayip 99 uncu kill olmam adamın elindeki kar98 ile uzaktan vurulmamla kimin vurdugunu bile anlayamam beni sinirden baya güldürmüştür.
hilesi bulunan oyundur. ama çok zordur. rootlanmış telefonlarda işe yaramaktadır.
pubg efsane bir oyun zaten. pubg mobile beklenenin çok üstünde kaliteli bir oyun. son 10 yılın en iyi oyunu galiba. 10 yıl önce de half-life, age of empires falan vardı. 10 yıldır bunun kadar iyi oyun çıkmamıştı gerçekten. tencent firması pubg'nin mobil haklarını satın almıştı. sonuçta efsane oyun çıkarmış harbiden. tamamen kıyafet, paraşüt kaplama, silah kaplama, uçak kapama falan kazanarak para kazanıyor. yılların kalashnikov'una skin satarak milyarları götüyür adamlar.
taç 1-2 seviyelerinde takıldığım oyun. Daha önceleri hileden geçilmiyordu . Yine de hile var ama yok denecek kadar az. Oynamak isteyen arkadaşlar olursa mesaj kutuma beklerim.
O kadar alıştım ki mobilden oynamaya pcden oynadığımda aynı keyfi vermiyor. Kullanıcı adım Kırmızıfren eklerseniz tatlı tatlı oynarız.
cirkinkedi.

su aralar stresimi atiyorum bu oyunla. birkac gune bikarim kesin.
corba parasi cikinca boyle sevindiren oyun. Guzel oyun. Cirkinkedi ekleyin.
(img:#1743907)
3.denemem de birinci olduğum oyundur ondan sonra seviye mi arttı ne oldu hep yenilmeye başladım.Şu an fena müptelası oldum genel de hep çoluk çocuk kaynıyor sesli sohpetten çocuğu çağıran annesini ve çocuğun anneeeaaaaa oyun oynuyorum dediğini duyuyorum.
hiçbir şey yapmadan bile çorba parası çıkartacak oyun. bir silah alın dairenin ortasında pusuya yatın ve milletin birbirini öldürmesini bekleyin. son kalan kişiyi de siz vurun tebrikler. 1. siniz.
bilemiyorum 3 gündür oynuyorum ama zevk alamadım yukarıda bahsettiğim durumdan ötürü. daire sisteminin tekrarlayan bir algoritması var gibi . ister istemez daire merkezinin neresi olabileceğini tahmin edebiliyorsunuz. ya da haritayı haddinden fazla tekrar ettiğim için böyle hissettim. pubg pc’nin mobilden farklı olduğunu söylediler inşallah öyledir yoksa oyun izlenimlerim eksi puanda.
Bağımlılık yapan oyundur .
Koca koca adamların “gece 12 de buradayız demi kanka” diyip randevulaşmasını sağlayan muazzör bir oyundur.
Sevil3636 nickim.
Küme as olarak Sadece kendisi ve sesi güzel kızlarla oynuyorum. iletişim için dm pls. Evet
Fakirler mobilde anlaşılan .
"Neden bu kadar çok suriyeli var?"
*Omzuna dokunur*
Ee, oyun beleş oğul. S*kine yetişebilcek eli olan indiriyor.
Sırf suriyeliler yüzünden bıraktığım oyun kahpeler takım arkadaşını el bombasıyla öldürüyorlar.
kimin kaç kill aldığı zerre umrumda olmayan oyundur. oyun dediğin bilgisayarda psde konsolda oynanır.
Oynamayı sevdiğim bir savaş/ strateji oyunu. Ancak anlamlandıramadığım derecede Suriyeli var oyunda ulan madem bu kadar seviyordunuz gidin memlekette gerçeğini oynayın diyorum. Ya anlamıyorlar,ya anlamazdan geliyorlar birde utanmadan birlikte atlayalım çağrısı gönderiyorlar. (Oyunun başlangıç bölümünde uçaktan bireysel veya ekip arkadaşı takibi ile atlanıyor.)
telefondan ziyade bilgisayarda cok iyi olan oyun.
telefonun yüzüne bakmıyorum.

Cirkinkedi. c buyuk.
Aldığın kill sayısı mı daha önemli? Yoksa daralacak son noktada adamları bekleyip, kalanları indirerek -artık kaç kill oluyorsa- hayatta kalan olmak mı?
Ben direkt araba ile yardırıyorum, son kalanlar kucağıma geliyor zaten.

Henüz 2 el oynadım ama sarmadı, Sanırım pc versiyonunu deneyeceğim.
her arabın suriyeli sanıldığı oyun.
o suriyeli sandıklarınız ıraklı arkadaşlar. oyunda çok az suriyeli gördüm şimdiye dek. üzgünüm ama bunu birisinin söylemesi gerekiyordu.
turizmciyim, arabın zilyon çeşidini bayrağını geçtim şivesinden tanırım.
görsel
can sıkıntısıdan arada girdiğim oyundur.
güncel Önemli Başlıklar