bugün

bugünlerde içimde oluşan istek. 24 yaşındayım ve arkadaşlarım tek tek evleniyor ve aralarında çocuk sevenler de var. Bazılarına göre erken olabilir ama evlenme vaktimiz geldi de geçiyor.
lys açıklandığından beri sürekli geliyor.
herşey kötüye gitmeye başlayınca "yeter ya evlenip gitsem çocuk yapsam ondan başka şeyi takmasam" gibi cümleler kurmaya sebebiyet veren istektir.
(bkz: başlık entry ve nick uyumu)
sakın kaptırmayın kendinizi zira bir iki kötü geçen ilişkinizi hatırlayıp krizi def edin.
iki tarafından geri Çevrildi.
hic gitmiyoki pislik istek.
arkadaşlarınızın bir bir evlenmeye başlamasıyla oluşabilecek istektir.

evlilik aşamaları şu entrymde (bkz: #28395682) görüldüğü gibi yakından yaşanınca arkasına bakmadan kaçıp giden istektir.
her sınav çıkışı aklıma gelen düşünce. başka çaremiz yok yani bu yaşta evlenmemiz gerekecek yani.
Bir çünkü yakışıklı. iki’den herhangi bi evlenme isteği gelir mi? Gelmez. Neden? Çünkü kambur ve çirkindir 2.
her 31 sonrası gelen istek. nereye kadar solo açık ve net.
Okulu, dersleri, sınavları düşündükçe gelen; geceleri yanında yatan birisi olduğunu, her gün her gün aynı suratı göreceğini düşündükçe geçen istektir.
Hayatı dolu dolu yaşamaya çalışıp, işler sarpasarınca tek kurtuluşun evlilik olduğunu düşünme tribi. işler normale döndüğünde unutulan bir eylem.
Sinav haftalarinda der dururum evlenmek istiyoğğruoom diye. Sınavlardan Sonra vazgeciyorum tabii
Vizeler yaklaşmış olmaktadır.
evet, sınav takvimi de açıklandı bugün. zengin beyler eklesin beni.
Bende hiç gelmeyen istek.

Deli miyim dertsiz başımı ağrıtıyım.
Vize-final haftası gelmiştir.
vize haftası gazına gelen yazarlara;

okulu şu an bırakıp hemencecik bir beyle evlenebilirsiniz. dört senenin sonunda mahalle arası mobilyacısı vitrini gibi döşenmiş bir evde, bütün gün evde çocuk peşinde koşturup en sosyal aktiviteniz kaynanagile yemeğe gitmek olan, muhtemelen kendisi de eğitimsiz olan kocanızın asgari ücretine tabii bi hayat yaşarsınız.

okulu devam ettirip kuyruğunu görenler içinse, dört sene sonra kendi mesleğinizi yaptığınız, sizin seçtiğiniz insanlardan oluşan, kendi denginiz bir sosyal çevrede, kendi paranızı hayallerinize, eğitiminize, hobilerinize, geleceğinize harcayarak kafası rahat bir hayat sürersiniz.

kolay gelsin.
Kocam home office calisan biri olcaksa evlenebilirim yoksa hergun beni birakip ise gitmesine izin veremem.
acilen gelen ya*ak yeme istegini yasal yolla giderme ihtiyacına girmiş hatun kisi beyanı.
Sınavların sonucu açıklanınca tek çareyi zengin kocada bulma isteği.
çevre baskısı, yakın arkadaşların birer birer evlenmesi, o düğünden bu düğüne gitmek konsere, sinemaya tek gitmek, hayatında biri olduğu halde bir sonraki adıma geçememek derken hepsi bir anda birleşiyor ve birden evlenme isteği geliyor. neyse ki sonra kendiliğinden geçiveriyor. panik yok.
final haftasında bütün kızların düşündüğü eylem. dert etme sınavların bitmesiyle birlikte bu düşünce de bitecektir.
Bugün bana oldu bu. Şimdi de burda karışma çıktı. Acaba bir işaret felan mı. Bekleyip göreceğim.