bugün

çıkalı henüz çeyrek gün olmasına rağmen 100k indirmeye sahip mobil oyun.
Pek sarmadı açıkçası az daha güncelleme ile daha iyi yerlere gelebilir.
ücretsiz olması şaşırtmıştır.

edit : millet indirsin ön sıralara çıksın diye ücretsiz yapmışlardır. bir süre sonra ücretli olacağından eminim.
Abi çok sarıyor ama kontroller biraz sıkıntı yeni çıkmasına verelim.
Pc kadar olmuş bence. Arada lag girsede çok iyi olmuş.
şarj ve batarya düşmanı olan mobil oyun. powerbank satışlarını arttıracağına inanıyorum.
iphone da şarjın anasını belleyen uygulama.
ülkemizde araba ve yaya kazaları yükselır.
iphone 6’da hem şarjı hem de ram’i sikip atan oyun.
A5 2016 da lowda bile feci kasan oyun .
sırf reklamları bile illallah ettiren oyun.
Kimsin lan sen ? Millet 49 60 lira veriyor sen mobilden
-kınkı ıynısı lın bıksını diyorsun
1 saatten fazlasını oynamak zararlı yani 2 oyun gözlerinizi 1 ayda kör edebilirsiniz.
güzel oyun (bkz: anlatmaya gerek yok görüyorsunuz). sony xperia xz telefonumda fps bazen 20 lere düşebiliyor. telefonun donanımıyla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum tahminim oyunun optimizasyon sorunu olduğundan yana. düzelecektir diye düşünüyorum. yeni başlayanlar için söyleyeyim; o kolay kolay kestiğiniz adamlar bot arkadaşlar. leveliniz arttıkça oyun zorlaşacak ve daha zevkli bir hal alacak.
optimizasyon sorunları var görsel filtresine hafif ayar yapılmalı, şuan için rules of survivalı tercih ediyorum ama pubg mobile da çok daha fazla potansiyel var tabiki güncellemelerden sonra zevk verecektir. iyi oyunlar.
pubg'yi yapan firmanın yaptığı oyun olduğu için gönül rahatlığı ile oynayabileceğiniz oyun. fakat ben burada öğrenirim sonra pc'den devam ederim gibi bir anlayışınız olmasın. pc'deki atış mekaniği çok farklı bir zıkkım.
isteyen yeşillendirsin beraber oynuyalım .
lag problemleri olan oyun. ya da sadece bende mi oluyor anlamıyorum. ikili karşılaşmada bir anda lag ya da donma giriyor. Yürüyüş seslerini biraz değiştirmeleri gerekiyor. Çok amatörce seslendirmeler var ve güncellemelerle hallederler diye umut ediyorum. Yine oyuncu açısından seviye olması iyi olmuş. bronz da fazla bot geliyordu, yükseldikçe bot sayısının düştüğünü gözlemler gibiyim. tabi bot seviyeleri de yükselmiyor ise. iphone 6' da deli gibi kasıyor diyorlar. Bunun içinde güncelleme gelecektir. Ben kasma problemi yaşamıyorum. (bkz: Samsung Galaxy Note 5)
son zamanların en muhteşem mobil oyunlarından. bilgisayar versiyonunu oynama fırsatım olmadı fakat mobil optimizasyonunun gayet iyi bir şekilde yapıldığını söyleyebilirim.
son güncellemeden önce iyiydi.

sonra güncelleme geldi türkçe dil desteği. dedim ne güzel falan güncelledim. telefonun 4000 mah bataryası vardı. şarzı %90 dı. yarım saatten sonra şarzı 18 e düştü.

sizin yapacağınız optimizasyonun ta diyip sildim. güzel oyundu ama. elveda pubg mobile.
samsung kullanıyorsanız gamer tuner kullanarak optimize edebilirsiniz.
Yeri geliyor 20 civarı adam vuruyorum ama yarısının bot olduğu çok belli.
uyumadan bir el atayım oyunudur.
uyumadan bir el atayım denilip uyutmayan oyundur.

(bkz: iyi geceler sözlük)
Mobilde pek oyun oynamayan biri olarak bir haftadır deli gibi oynadığım oyun.
şarzı resmen sikiyor (iphone 6s)

Yeni güncelleme ile çöl haritası ve değişik arabalar falan gelmiş.

Pick up
görsel
Minibüs çok tatlı lan
https://i.hizliresim.com/XPn9Ak.png