bugün

entry'ler (4238)

selahattin demirtaş adam gibi adamdır

Kürtler beyinsizdir diyen orçocuğunun heykelini dikiyordu en son.

fransa bayrağını yakan sığınmacı

Fransız bayrağıdır o frasa olsa duramazdın.

kürt milliyetçiliğinin çok komik olması

Türk milliyetçiliği örnek alınıyor zira akkadlar türktü, etrüksler türktü, sümerler türktü tarzı bir sürü saçma sapan söylem vardı şimdi de kürtler ulusal benlik yaratmak için yok partlar kürttü yok medler kürttü diye deli saçması teoriler üretiyorlar bu teorilerini de bazı oryatologları kürtlerin atası şu olmalıdır bu olmalıdır gibi mesnedsiz iddialarına dayandırıyorlar.

esma bint mervan

--spoiler--
varsayalım öcalan veya dağdaki herhangi bir terörist aranıyor ve yanında çocukları ile yakalandı.
yakalarken kırmızı halı ile mi karşılarsın kardeş?

adaletin osu, busu, şusu olmaz.
--spoiler--

Zaten öcalan şiir yazmaktan hapiste değil mi?

tezgahtarlık yapan doktora mezunu

Üniversiteden sınıf arkadaşım doktora yaptı şimdi malatyada çiftçilik yapıyor adam nereye başvursa torpil soruyorlar. Ben de master doktora yapacaktım hocalarıma bakıp böyle biri olmak istemiyorum dedim istediğim alana yöneldim.

fettullah gülen in ölmesi

Bir bahoz erdal bir de bu ölüyor sürekli durduramıyoruz.

müslümanların anadili arapçadır

iyi ki ateist olmuşum anadilim türkçe kalmış.

israil in refahta sivil çadırlarını vurmasi

israil dalımı kıranın bahçesini yakarım taktiğini uyguluyor. Kaşınanı kaşırlar.

mersin belediyesinin sahilde açtığı pub

Ayrıca denizden isimli bir restoran da vardır ki rakı balık ve ya şarap balık yapabiliyorsunuz. isteyen içer isteyen içmez modernlik medeniyet buna saygı duymaktır.

kemalist erkekler gizli eşcinsel midir

Eşcinsel arıyorsanız tarikatlara cemaatlere bakın.

türkiye deki alevi nefreti

insanın yapısından kaynaklanır bu insan bilmediğinden şüphelenir, şüphelendiğinden korkar, korktuğundan nefret eder.

turkiye ne uretiyorda duzluge cikacak sorusu

Birşey üretmene gerek yok yolsuzluk hırsızlık olmasın yeter.

şevki yılmaz

Köyü 1800'lere kadar tamamı gayri müslimlerden oluşan bir köy. Atatürk düşmanını biraz kazı ya ermeni çıkar ya pontus.

şeriat isteriz

Şeriat isteyenleri kısa süre için yollayacaksın sonra tekrar siracaksın şeriat istiyor musun diye biri bile isterse kafama sıkarım.

halifeliğin ingilizlere geçmiş olması

Evet zillullah-ı fil arz artık charles hazretleridir kendisi müslüman olmakla beraber peygamber soyundan gelen bir seyyidtir Ve de müslümanları da yönetmektedir. Yaşasın halife charles!

akp olmasaydı suyunuz akmayacaktı

Akp gelene kadar çölde yaşıyorduk zaten hatta dedem malatyadan mersine kervanlarla gelmiş.

siirtli kız mı manisalı kız mı

Anamurlu kız diyerek hanımcılığın zirversine oynadığım ankettir.

sosyalizmin fakirliği ortadan kaldırması

Zenginliğin olduğu yerde fakirlik her zaman olacak fakat sefalet ortadan kaldırılabilir.

araplar türklere ihanet etti masalı

Oğlum araplar kendileri söylüyor her yıl kutluyorlar 23 eylülde, fakat arap penisi müptelalarına anlatamadık bir türlü. Arapların tahrip ettiği demir yolu
https://www.google.com/se...&bih=720&dpr=2.75

israil i protesto etmek için yahudi kız silkmek

Hitlerden hiç mi ders almadınız. Yahudilere bulaşmayacaksın aga.