bugün

entry'ler (4067)

chp liler kimin torunları sorunları

Olay kimin torunu olup olmadığın değil orço olup olmadığındır.

mısır ın tr ile normalleşme için şartları

S2erler kamil hepinizi s2erler lan doğu akdeniz gazını hade çıkardınız seve seve türkiyeyle anlaşacaksınız denizden doğalgaz hattı kurma maliyeti sizi aşar. ihvan üyelerini bana kalsa hemen teslim etmeleri lazım libyada kazanımımız olacaksa sonuna kadar kalmalı hatta petrol bölgelerine asker yerleştirmeliyiz. Dışişleri bakanlığı acilen imam hatiplilerden temizlenmeli.

hiç kocasını aldatan bir türbanlı olmaması

Gerçek bir hikaye anlatayım ev arkadaşım faceten evli bir kadınla tanışıp sonra sevişmiş kadın türbanlı neyse seviştikten sonra ağlamıs kadın ama işin komiği kocasını aldattı diye değil daha önce kocasını aldattıp ayrıldığı başka bir adamı aldattığını düşündüğü için ağlamış. insanoğlu gariptir her lafı kaldırmaz orospu dersin kızar da sikersin aldırmaz

akp müteahhitlerinin kız kulesini yıkması

Sünger bob kalesine arkadaş geliyor *

bana film önerenin kırk yıl kölesi olurum

Tim burton yaz herhangi bir film aç izle.

müslüman olan hiçbir ülkenin gelişmemiş olması

Aynen hristiyan olan hiçbir ülkenin gelişmemesi gibi beyler Avrupalılarda hristiyan değil Hristiyanlık sadece kültürlerinde var.

sinan oğan

Şuanki mhp tabanından hele ki akp tabanından oy alması imkansız siyasi kişilik zira kendisi caferidir yani şii kılışdara oy vermeyen buna da vermez.

laikliğin türk halkına hiç bir faydasının olmaması

Çocuklara nikah kıyıp rahatça tecavüz edemiyorlar diye nasıl kuduruyor sapıklar.

4 islamcı 1 ülkücü 1 alevi nin olduğu masa

Gültekin uysal ne ara islamcı oldu diye düşündürten başlıktır.

iyi parti

Basiretsiz yönetimi nedeniyle önümüzdeki seçimde barajı geçemeyecek partidir. Ulan dayatmaya diyorsun 5 partinin istediğine yok illa benimki olacak asıl dayatma bu değil mi? Ayıdan post sağcıdan dost olmaz!

ingilizlerin istanbul u türkiye ye bırakma sebebi

Çünkü ingilizler tükenmişti adamlar 100 yıldır sürekli savaş halindeydiler ve artık sömürgelerden asker temin edemiyorlarlardı. Üstüne ingilteredeki politik kargaşa ve ekonomik kriz eklenince istanbul için savaşmanın bir anlamı olmazdı.

kemal kılıçdaroğlu ne yapmak istiyor

Adam jübilesini yapmak istiyor ve türkiyeye demokrasiyi getiren adam olarak tarihe geçmek istiyor, kritik seçimleri kaybetti diyen arkadaşlar ulan %60 sağ seçmen %10 kürt ırkçısı %5 marjinal sol vs. Ulan adam daha ne yapsın matematiğiniz de mi yok! Muharrem ince'yi aday yaptı muharrem de bir daha senin karşına aday olarak çıkmam dedi seçimi kaybettiği gece içip içip zom olan Muharrem bu sefer ben %38 oy aldım diye tekrar kongre toplama çalışmasına başladı. Dedeyi cb yapalım reisi beştepeden o uğurlasın.

kk ikinci tura kalıp kaybederse edilecek küfürler

Kardeşim hala anlamadınız mı bu bir seçim değil bu referandum şahsımokrasi den memnun musun değil misin? Seçim şansınız olduğunu düşünmeniz çok tatlı ama karşınızda var olan herşeyi çürüten ve tüken bir topluluk var Kızılay lan kızılay parayla çadır satıyor millet kar altında soğuktan tirtir titrerken hem de. Aday maday önemli değil önemli olan kurtulmak! Ha memnun musunuz oy kullanmayın sonrada buralarda ağlamayın.

hdpli hasip kaplan dan mansur yavaş a tehdit

Kürtler sizin köleniz mi lan sandığa gittiğinde vicdanın ile başbaşasın hem anne hem baba tarafından alevi bir kürdüm değil mansur yavaş'ı ıslak banyo terliğini aday yapsalar oyumu veririm. Aynı kasabın bıçağı altına gidiyorsak koyun veya keçi olmanın bir anlamı yoktur. ya hep beraber ya hiçbirimiz kurtuluş yok tek başına.

özel arabamla okuldan çocuğumu alıyorum örgütü

Daha ucuza mal olduğu için katıldığım örgüt servis 2000tl istedi bende kızımı okula eşimi işe bırakıp kendi işime gidiyorum maaliyet 1500 tl artı toplu taşımaya verilmeyen günlük 50 tl.

chp delegelerinin hepsi alevi diyen tip

aynı zamanda lozan'ın gizli maddeleri olduğuna inan tiptir.

islam ın olduğu ülkeler asla gelişmez

bir ateist olarak katılmadığım önermedir geri kalmak dinle değil toplumun dine yüklediği anlamla ilgilidir mesela avrupa hristiyanlık yüzünden çok acılar çekti din savaşları katliamlar engizisyon vs. ne zaman ki din hakimiyetini yitirdi ve avrupa'da kişisel özgürlük alanı açıldı o zaman avrupa bildiğimiz avrupaya dönüştü. islama inanılması yanında organize olmasını engellersen kişisel hürriyeti ve düşünce hürriyetini hakim kılarsan islam geri kalmaya sebep olmaz.

türban mücadelesi gerçekten var mıydı

inandığı dine göre kapandığı için, inadığı dine göre gitmemesi gerek üniversiteye gidemeyen kızların dramı ah ah ağlıyorum şimdi. islama göre zorunluluk olmadan evinden çıkmaması gerek kadınlar şuan islama aykırı olarak erkeklerle iç içe eğitim görüyorlar.

devlet nerede demek suç değil eleştiri

Benim babam malatya Doğanşehir'de mahkeme için bulunuyordu deprem oldu üç gün devletin hiç bir kurumu yoktu ayakta kalan anbarlara sığınıp ateş yakarak hayatta kaldılar be afad ne kızılay ne jandarma ne polis. amcamın dükkanı yağmalandı insanlar cenazelerini kara gömdüler. Devlet elbette başımızın tacı eksikliğini görmeyelim ama böyle bir afette yardımımıza hemen koşmasını beklemekte hakkımız. Ailemden kimseye birşey olmadı fakat babamın ayakları kıpkırmızıydı zamanında gidip getirmesek ayaklarını kaybedebilirdi belkide. Hep türkiye büyük devlettir diyoruz ya büyüklük böyle zamanda gösterilir.

kadınınıza şato alır mısınız

Şato alacak gücüm olsa içini kadınla doldurup bağımsızlığımı ilan ederim bagımsız zapetra devleti.