bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  manchester united'ta parlamış,sonrasında real madrid'e geçmiş,kendisinden daha iyi orta yapanını görmediğim,kusursuz yakışıklılıkta ki ingiliz futbolcu.karısıda ayrı bi afettir,allah bu kişiye sıradan bi insanın isteyebileceği her şeyi vermiştir.******
  12 -1 ... elendil
 2. 2.
  futbolcu mu artist mi oldugu belli olmayan bir ingiliz.
  7 -3 ... alligator
 3. 3.
  bana nedense itici gelip herkesin hayran kaldıgı ingiliz futbolcu manken reklam oyuncusu yakında belki kliplerde görebilecegimiz naptıgı tam olarak bilinmeyen şahıs. ayrıca adamın o kadar parası var ama harcayamıyor bile çünkü bütün markalar ona sponsor olmak için sırada duruyor!
  4 ... kacak kelebek
 4. 4.
  dünyanın en iyi kesme vuruşları yapabilen futbolcularından biridir ayrıca vurduğu şutlarında nasıl bu şekilde gittiği anlaşılamamaktıdır sol ayağını hiç kullanamayan manken artist reklam yıldızı vs. kişilik.
  3 -1 ... lancelot
 5. 5.
  Tamam artist,manken v.s ama aynı zamanda iyide futbolcu.Topun altına ole bi giriyorki, hem istediği yere topu gönderiyor, hemde estetik olarak süper gözüküyor.tamam yakısıklı da ama banane lan.

  (bkz: it s not my business)
  6 -2 ... hendrix
 6. 6.
  duran toplarda usta futbolcu.aynı tarihlerde ortaya çıktığı ryan giggs in oyun olarak hep altında kaldığını düşünmüşümdür...

  ayrıca kaptırdığı topun peşinden gitmeyecek kadar da dingil bir futbolcudur!
  4 ... disco inferno
 7. 7.
  ronaldinho kadar kıvrak olmamasına, zinedine zidane kadar asist yapamamasına ve sergen yalçın kadar teknik olmamasına rağmen, fiziğiyle parsayı toplayan ingiliz futbolcu.
  3 -1 ... ferrole
 8. 8.
  (bkz: victoria beckham)
  5 ... vincent vega
 9. 9.
  (bkz: i love you beckham but victoria beckham)
  6 ... pulp fiction
 10. 10.
  dötün tekidir.
  3 -5 ... skaradag99