bugün

Bilgisayardan biriyle girdiğinde rakipler bilgisayardan girenler oluyor ve senin hiç şansın kalmıyor. Saçma bir sistemi var. Evet.
Sarışın 170 üstü kızlar eklerse kendilerine oyunu kızmadan, seve seve öper pardon öğretirim. Evet
Arkadaşlarla girdiğin zaman müthiş eğlenceli olan oyundur. Rekor kill sayım on altıdır bu arada ehuehue
geçen yazımın büyük bir çoğunluğunu alan oyun, sonradan strateji oyunlarına (bkz: eu4) sarmamla o oyunu oynamayı bıraktım.
pc versiyonu yetişkinler, bu versiyonu çoluk çocuk içindir.
böyle de saçma diyaloglara sebep oyun.
sanirsin toplu intihar tarikatiyiz da onlari satışa getirmişim.

görsel
görsel

Emülatör ile oynayan varsa birlikte girebiliriz.
SARISARMAŞIK nickim. sesi güzel olan kızlar istek atsın.(ince ama çok ince bir ses değil).
Ben yardım beklerken arkadaşlarım loot yapıyor. Bir de klan lideriyim. Kafa dağıtmak için oyuna giriyorum stres olup çıkıyorum aq.
görsel
bilgisayardan oynayanlara çok ayrı kılım, hile açanlara apayrı kılım.

e be mına koduğum bilgisayardan oynayacaksan bilgisayar için olanı oynasana.
Sevmedigin bir takim arkadasina yanima bomba atarak oldurmek.
hileleri bol bol çoğalmış olan oyundur.

telefondan hile yapılması zor hatta kol isteyen bir oyun olduğu için millet pc emulator'den yapıyor. ee haliyle hile oluyor mu oluyor. bu yüzden de oyunda hile denen bok baya bir arttı. tabii çok fazla mobile versiyonunu pc'den oynayan bir kitle yok. pc'den oynayan kitlenin çoğu kısmı da hile kullanmıyor ama yinede hile yapılabiliyor mu? evet. buna acilen bir çözüm bulunması lazım diye düşünüyorum.
(bkz: Türkiye nin derdi)
çoluk çocuk oyunu. oynayanın zekasından şüphe ederim. tiktok'tan farkı yok.
çocuklardan kartını topladığım oyun. yazık şuna para veriyorlar.
(img:#1859736)
yeni başladım ben de. 14-15li veletlerle oynuyorum ulan seslerini duyuyorum gülme krizine giriyorum ama eylenceli.
sürünerek hep son 3e kaldığım oyundur.
Oynayan varsa mesaj atsın nick vereyim. Her yer velet olmuş durumda. Komik ama çekilir değil.
yeni başladım benmi çok iyiyim yada adamlarmi mal çözemedim ya ilk 10 yada 1.yim. pcye göre baya fark var oyuncu kalitesi olarak.
Araplara sağlam sövdürten , şerefsizler gavura sıkar gibi sıkıyorlar dedirten oyun.
görsel

böyle bir takımla kazandım. takım demiyelim de yalnız başına.

edit : kıskanmayın lan neden eksiliyorsunuz kıskançlar.
Gün geçmiyor ki yeni yeni virüsler meydana çıkmasın. Birisi bitiyor birisi başlıyor.
Küçücük çocukların eline tablet, telefon vermeye devam edin bakalım. Geri zekalı bir nesil gümbür gümbür geliyor.

Mal, geri zekalı oyunu. Boş insan işi. Oynamayın, oynatmayın. Siz oynuyorsanız da çocuklarınıza oynatmayın. Tiktok kadar tehlikeli. Metin 2 den bile tehlikeli. Bizleri de bağımlılık yapıyor diye uyarıyorlardı metin 2 konusunda. Bu daha beter lan. 6-7 yaşındaki çocuk oynuyor aq.
bilgisayarda oynadığım oyundur mobıldekın den daha da üstün ve zevklıdir.
Emülatör serverının hileci piçler yüzünden bok olduğu oyun. Mobilde çok nadir karşılaşmak fakat satın alınabiliyor. 8.sezon birlikte fatih ligine kasabileceğimiz kollu takım arkadaşlarımızı beklerim.

Edit; hileci ibneler eksilemiş galiba. Ne dedim sanki amq
Kısacası telefonun her şekilde anasını siken hastalık gibi bir oyundur. Bulaşmayın derim.