Advertisement

 1. 1.
  80li yıllarda ülkemizde de pek sevilen bir aktör.dirty dancing ve ghost filmlerinden hatırlarız kendisini,bir de blue jean dergisi her ay bir şekilde kendisinden bahsederdi.
  1 ... veritaserum
 2. 2.
  dirty dancing 2 de inanılmaz yaşlandığı farkedilen, bir zamanların yakışıklı aktörü.dirty dancing'in soundtrack i olan she is like the wind de onun bestesidir.
  ... mozambik tavsani
 3. 3.
  Çok güzel bakabilen oyuncu..

  (bkz: point break)
  (bkz: ghost)
  1 ... janis joplin
 4. 4.
  küçüklüğümde hayranı olduğum hatta 'filmleriyle büyüdüm' diyebileceğim oyuncu. saç sitiline halen hayranlık duyarım çok karizmadır.
  1 ... gigantic
 5. 5.
  ağustos 1952 doğumlu, özellikle 80'lerin sonunda ve de 90'ların başında oldukça ünlüyken, sonradan unutulanlar arasına girmiş, artık pek çok filmde rol almayan, 20 sene öncesinin delikanlı, yakışıklısı; şimdinin amcası.. ghost filmi oldukça tutmuştur vaktinde..
  1 ... faidelibilgi
 6. 6.
  ilk başta amerikan iç savaşını anlatan kuzey ve güney adlı amerikan dizisinde oynamıştır.
  1 ... minti
 7. 7.
  sanki alman asıllıymış gibi tv reklamları yüzünden yıllarca soyadı "şıvayze" şeklinde telaffuz edilmiş, aslında "sıveyze" diye okunması gereken bir soyada sahip oyuncu. iyi dans eder, şarkı da söyler. on parmağında on marifet.
  2 ... ghost whisperer
 8. 8.
  kendi bestesi olan she s like the wind i aynı zamanda yorumlamıştırda.
  ... shalamar
 9. 9.
  bugüne kadar kendisini tanıttığı ünlü filmlerinden yola çıkarak hiç hoşlanmadığım ve fazlasıyla donuk bulduğum karakter iken;izlediğim iki filmi ile beni yanıltmış kişidir.donukluğu hakkındaki düşüncemi to wong foo,thanks for everything deki inanılmaz rolü ile,iticiliğini ise three wishes filmindeki inanılmaz görünüşü ile tamamen değiştirmiştir.
  ... tambirleydi
 10. 10.
  artık ilaçların bile verilmesinin kesildiği...
  ölümü bekleyen aktör...
  1 ... tarnally