1. 1.
  nam-ı diğer bay thriller.
  23 -30 ... berbay
 2. 2.
  kimlik savaşına bir türlü noktayı koyamadığından kendi hayatını yine kandi mahveden bir şey.
  15 -13 ... selmagezinir
 3. 3.
  yaşadığımız çağın en iyi müzisyenlerinden biri olarak ,kendi içindeki karmaşaları ve bunalımları toplum önünde yaşamak zorunda kalmış bundan ötürü kendisinden her türlü şey beklenir olmuştur...sanırım yeryüzünde bir tek şarkısını bile bilmeyen,biraz da olsa bu şarkılara eşlik etme gayreti içinde olmayan,danslarından ve sahne performanslarından etkilenmeyen kimseler çok ama çok azdır....
  17 -2 ... panapa
 4. 4.
  kişisel sorunları bir yana,günümüzde izlediğimiz birçok ünlü pop yıldızının örnek aldığı,idol olarak gördüğü,pop müziğin kralı olarak anılan insan.
  12 -2 ... ztanyas
 5. 5.
  cat stevensinyusuf islama dönüşmesi gibi bir değişim yaşarken ismini değiştirip değiştirmeyeceğini merak ettiğim,lakin değiştirirse rabia,aişe gibi bir bayan ismi alacağına kesin gözle baktığım kişi.zira çarşafa girerek tesettür olayına girerek cinsel kimliği hakkında bir açıklık yaratmıştır kendisi.
  6 -13 ... veritaserum
 6. 6.
  yeni neslin zenci olduğunu bilmediği,pop müzik dünyasının gelmiş geçmiş en büyüklerinden biri.son olarak müslüman olduğu ve bahreyn'e yerleşeceği söylense de bu konuda kesin bir bilgi yoktur.
  10 -1 ... siberr
 7. 7.
  çocukken şöhret olmak zorunda bırakılmış.çocukluk ve gençliğini yaşayamamış,her şeyi gözler önünde olan pop ilahı.acaba ilah olmak ister miydi? onu bu hale getiren kendisi mi , yoksa fanatikleri mi,yoksa daha minicikken sahneye çıkıp dans edip şarkı söylettiren anne babası mı? bence bu üçü içerisinde en masumu yine kendisi.
  ayrıca sübyancı olduğuna da inanmıyorum çocuk ruhlu olduğunu savunuyorum.tabi amerikada tazminat kazanmak için her türlü şerefsizliği yapmak mümkün.
  1- kanser olmak için sigaraya başlamak
  2- mikro dalgada kedi kurutmak
  3- yapılan kazada telefon kulübesinin hatalı olduğunu iddia etmek vs...
  19 -1 ... karga
 8. 8.
  dünyaca ünlü pop star. ayrıca harika bir dansçı. kendisine mal olan bir çok figürü, bu günlerde bile takdir edilir ve zevkle izlenir. (bkz: moon walker) yaptırdığı estetik ameliyatlar ve yaşadığı ilginç hayatıyla gündemi meşgul etmeye devam eder...
  9 -1 ... speechbubble
 9. 9.
  gelmiş geçmiş en fazla dünya gündemini mesgul eden megastardır,beyaz olma cabasından albümlerine hakkındaki tecavüz iddiialarından gayri mesru cocukjlarına kadar hep bomba etkisi yaratan bir isim olmustur.
  4 -1 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  dünya nimetlerinden elini eteğini çekip çarşafa giren ,cami yaptıran hayırsever müslüman.
  9 -7 ... obsessive
 11. michael jackson Başlığındaki Önemli Entry'ler