1. 1.
  1991 yılında kathryn bigelow tarafından çekilen, başrollerini keanu reeves, patrick swayze ve lori petty'nin paylaştığı, yaratıcı bir senaryoya sahip olan ve insanda surf yapma tutkusu uyandıran, aksiyon olduğu kadar ağlatan bir filmdir. izlenesidir.
  2 ... janis joplin
 2. 2.
  scrubs'tan tanıdığımız john c. mcginley'inde (dr. perry cox) boy gösterdiği, final sahnesi ile insanı aynı dalgada boğan, hüzünlendiren film.
  ... ghost rider
 3. 3.
  (bkz: breaking point)
  ... shyer
 4. 4.
  sen ile düşüyoruz çok yüksekten..

  ya beni öldüreceksin ki bu senin de ölmen demek..

  ya da silahı bırakacak ve paraşütü açacaksın ki

  çarpıp parçalanmaya az kalan,

  yer e

  inebilelim..

  zaman komik kadar kısa.. zaman kendi filmini izleyebilecek kadar uzun..
  1 ... havada panik
 5. 5.
  --spoiler--
  amerikan başkanlarının yüzlerini barındıran maskelerle soygun yapan sörfçüleri anlatan film. gencecik bir keanu reeves izleriz.
  --spoiler--
  ... unidentified stranger
 6. 6.
  1991 yapımı gayet iyi bir aksiyon filmi. Keanu Reeves' i ünlü eden filmdir kanımca. Dandik aksiyon filmlerinde bulunmayan sahneleri vardır. insanda sörf yapma istediği uyandırır. izleyin izlettirin.

  Birde Sig Sauer marka tabancaları ünlü eden filmdir. Filmde keanu' nun p226' sı her zaman ön plandadır. Bodhi' yi tam vurcakken kamera sigsauer' a odaklanır. Cete' nin evindeki metallica posterinide unutmamak gerekir. Keske benimde oyle bir posterim olsa diyor insan..
  ... bvlgari
 7. 7.
  point break filminde fbi ajanı rolündeki keanu reeves, elinden kaçırdığı, sörf hastası olan banka soyguncusu patrick swayze'i australia'daki torquay cape otway sahilinde bulur çünkü meteorolojiden aldığı habere göre orada bir siklon olacaktır ve bunun sonucunda dev dalgalar oluşacaktır. fbi ajanı keanu reeves banka soyguncusu patrick swayze'i kelepçeleyip tutuklar ama sonra onun bu dalgayı yıllardır beklediğini bildiğinden dil dökmesi sonucu onur serbest bırakır. burada felsefi durumlar vardır banka soyguncusu patrick swayze hapse girmektense ölmeyi tercih etmiştir fbi ajanı keanu reeves'de bunu onaylamıştır çünkü belki onu serbest bırakarak sisteme isyan etmiştir çünkü sistem suçlu üretmektedir ya da belki yakalayana kadar dost olduğu bu adama (yakalamak için dost olmuştur bakınız dostuna yakın ol düşmanına daha yakın ol) son bir iyilik yapmak istemiştir. ve banka soyguncusu patrick swayze'in dev dalgalara yüzüşü filmin o son sahneleri çok görkemliydi. işte bu son sahnelerde intihar etmek için dev dalgalara yüzen banka soyguncusu patrick swayze'e fbi ajanı keanu reeves ispanyolca bir kelime olan ve tanrı seninle olsun anlamında olan "vaya con dios" der sonrada yağmur altında yürürken fbi rozetini denize atar. vaya con dios tam çevirisiyle "tanrılarla birlikte git" demektir. tavsiyem point break filmini izleyin özellikle aksiyon severler izlesin film sırf son sahneleri için bile izlenir. evet arkadaşlara hepinize vaya con dios.
  ... frankcastle
 8. 8.
  bir suç hikayesini anlatırken arka planında '' sınırlar nereye kadar aşılabilir ? '' sorusunu yönelten yapım.
  ... abber1ine
 9. 9.
  harika bir filmdir.Keanu Reeves ve Patrick Swayze karşılıklı döktürürler. keanu reevesin uçaktan paraşütsüz atlayıp Patrick Swayze'ın paraşütüne yetiştiği sahne efsanedir.
  ... true
 10. 10.
  bence under cover agent olayının dibi olan filmdir.
  ... sassanach