bugün

entry'ler (847)

retrosefallik

ağzında bakla ıslatamayan, heyecanı bol, bi yumruğu feminizm, bir eli barış, nasıl entry gireceğine karar veremeyince 'ay bi çaylak bile olamıyoooom' diye hofurdanan son nesil kardiş. kendisinden bolca atarlı giderli entry bekliyorum. (bkz: yürü ya kulum)

dekolte

tecavüz nedeni olarak kabul görmektedir bu günlerde.

charlie winston

hayata ve dünyaya bakış açısıyla saygıyı hak etmiş, üstüne bu bakış açısını güzelce dillendirerek kendisine hayran bırakmış sevimli insancık. ayrıca tom baxter'ın da kardeşiymiş. yaratıcılık ailede demek ki.

oyuncu olarak okan bayülgen

(bkz: bir x olarak y)

ezel

yelkenleri suya indirme sanatıdır ezel. erkek zayıflığıdır. 2 gözyaşına kadını zayıf zannetmenin sonucudur. tırttır basbaya.

profestival rock 2010

beytepe'yi siyaha boyayan festival. şıkır şıkır teyzeler gitmiş yerine siyah saçlı, siyah botlu, siyah makyajlı, siyah elbiseli ablalar gelmişti. hangisi daha korkunç karar veremedim aslında. bi de geleneğimizi bozmamışlar * takdir ettim, giriş kuyruğu emekli maaş sırası gibi uzamış. aynı banka, yemekhane, öğrenci işleri kuyrukları gibi alışıldık manzara...

haykodan emreye geçişin sancısını da zaten anlatmışlar. saygılar.

pharmaton

uzun süre kullanınca kilo alma yan etkisi yapabilen ilaç. aman diyim dikkat.

nikon d80

yüksek isoda d60'a göre başarılı sonuçlar veren hafif bir makinadır kendisi. tahminen daha az pil yemesi için üretilmiş ikinci bir ayar ekranı var ancak d60'tan fazla pil yiyor. dolayısıyla battery grip'e daha çok ihtiyaç duyuyor ki o da baya tuzlu.

reklam rahatsızı

reklamlara dair gerçek ve eğlenceli açılımlara sahip, henüz nefes almaya başlamış sitecik.
şurdan da buyrun;
http://reklamrahatsizi.blogspot.com/

arkeologların karizma olması

(bkz: candan erçetin)

25 yaşında olup bebe bisküvisi yiyen tip

damak tadı olan, bir nevi guru, bir nevi gurme insanıdır. ayrıca; bunu yapan bunu da yaptı:

bebe bisküvisini çayla mama haline getirdikten sonraaa, çay kaşığı ile lüp lüp yemek. ooh mis!

bugün iyi günümdeyim hepinize benden artı

mevzunun özünü kavrayamamış kişiden gelen artıdır.
içbükey misal;
bugün iyi günündeki insan, zoruna giden entry seçiciliği ile bu entrye eksiyi basar, na buraya yazdım.*

uludağ sözlük e bilgi almak için girmiyorum

başka bir amaca hizmet etmesin diye elden geleni yaptık ama başaramadık mı lan acaba tribini yaşatan söylem. özeleştirimi de çakayım şuraya tam olsun, başaramadık lan. ülkenin uçkur sevdalılarına, melankolik ex-aşklara engel olamadık.
sol fıreyme bakıp bakıp iç çekiyoruz ama ltf diyen dillerini yiyim ben senin, töbe allah ya...
sallandırıcaksın bikaçını taksim meydanında bak nasıl adam oluyorlar dedik o da işe yaramadı. ne zall, ne july4th ne de takip edemediğim onca moderatör arkidiş engel olamadık. aha alın, tüm sözlüğe benden kına, yakın anam!

pisihole com

şu an blog ödülleri için yarışan sitedir.

seçim afişi için;
http://omerfarukciftci.de...-com-propaganda-118907620

oy vermek için;
http://2009.blogodulleri....ole-aptalliklar-yapiyoruz

gothic evil

ankara'ya yerleşmek için geç kalmış yazardır. sen 3 sene beni oyala, başka şehre postala, sonra zirvelerin katılım listelerine ismini yazdır. terbiyesiz!

komünistin evrimi

dini mevzuyla ilgisi olmayan evrimdir. süreç gittikçe ağırlaşır. parayı bulunca faşist olmasıyla son bulur.

dtp nin obama dan özerklik istemesi

madem bu kadar oyu topladık 'isteyenin bir yüzü' mantığıyla iletilecek istektir. obamanın 'burdaki insanlar da ne eğlenceli yaratıklar yahu' demesiyle son bulur herhalde. allahım sen obamanın aklını koru.*
oldu olacak ben de şunu isteyim: 'obama beni diskoya götür'

gammazın görevleri

gerçekçi ve objektif şekilde yapılmazsa işe yaramayacak görevlerdir.
ayrıca; emirler bütünüdür efendim.*
okunacak, oku!
moderatör gibi not yazılacak, yaz!
gammazlanacak, gammazla!*

adana

bol küfürlü tamlamalar cennetidir.

bora uzer

jason kay dna'sı taşıyan, eğlenceli kişilik deposu. türkiye için değişik bi nefes amaaa; aramızda 1 gerginlik mi varın enerjisini gerçek sanıp bir de klip olmadan dinleyince heyecandan, enerjiden falan eser kalmadı. bir de diğer şarkılara bakalım dedik; peş peşe dinleyince hep aynı şeyi dinliyormuş gibi oluyor. kangroove'da gayet de iyiydi halbuse.