bugün

yeni ve tanınma ihtiyacı duyan bir müzik insanı. mabelsakız markasıdır, matiz ise sarhoş kimseler için kullanılan tanımlamalardan bisidir. ikisi bir araya geldiğinde anlamlı bir şey çıkmıyor, tabi bu sadece bir teori. myspace'deki binlerce şarkıcı arasında yok olmamasını umuyoruz.

http://alkislarlayasiyoru...-cep-telefonu-zil-sesleri
şarkılarını gerçekten matiz olmuş bir şekilde yazdığı fazlasıyla bellidir.ör;'ben mahremimden bir cam çocuk yontmuştum sana'.
uzun vadede türk müziğine büyük katkılar sağlayacak biri. kaset çıkaracakmış, * çıkarsın efendim. sabırla bekliyoruz.
şüpheli şarkının şairi, peruk gibi hüzünlü, arafta ve şarkıları adamın kalbine saplanır.
söylese o ben söyleyemem ile yeşilçam sahneleri arasında dolaştıran güzel şarkı sözü yazan, farklı tını sahibi insan. gün geçtikçe last fm de daha fazla skroplanıyor. umarım albümünü çıkarır ve bizi mahrum etmez kendisinden.
bokuboncuklu nun aggğğaaa kesin dinle eleman süper demesiyle dinlediğim insanın kulağını tırmalayan sesiyle kafamı siken zat ı muhterem. rafet el roman taklidi yapıyo sanki. cık olmamış.
"hatırlayarak yaşamak boynumuzun borcu ama ölürdün unutmasan." dediği için bile sevilebilir.
ne güzel demiş, canım adam.
sanki seneler öncesinde yaşıyorum şarkılarını dinleyince.
bir de adam gibi paylaşmasını bilse şarkılarını. indir tuşu yok olum. paylaşan birileri olursa mesud olurum.
bu kadar derin anlam nasıl taşıyabilir ki müziğin notaları arasına serpiştirimiş bir kaç serseri kelime dememe sebebiyet veren zat-ı muhterem. anlatılmaz, dinlenir.
insanın, kalbine bir şeyler bastıran, acıtan sese ve şarkı sözlerine sahip dinlenesi insan. görmezden geldiğin, unutmaya çalıştığın, seni acıtan, keybettiğin ne varsa hayatında hepsini hatırlatan,bulduran yetenek.
yüzünü görmeden sadece sesine aşık olunası adam.

mabel matiz Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.