bugün

entry'ler (4129)

yönetim bilişim sistemleri

bu bölümü okumak istiyorsanız tercih sıralamanızı ilk olarak boğaziçinden yana kullanın ya da eğitim dili ingilizce olan. bilhassa abd ve kuzey avrupa ülkelerinde binlerce açık var ve kesinlikle göçmenlik başvurularında ilk sıralarda yer alıyor bu meslek. zaten boğaziçi için konuşacaksam çoğu finans bankasının bilgi işlem bölümünde. benim tavsiyem eğitim dili ingilizce olan okuldan mezun olup 1 yıl kadar hem tecrübe hem de birikim yaparak yurt dışına doğru yönelmeniz. maaşlar ve yaşam şartları daha yüksek.

sözlük yazarlarının itirafları

uludağ sözlükte azımsanamayacak kadar çoklukta 12-15 yaş arası yazar olduğunu düşünüyorum. ha bir de meryem sahra uzerli ne güzel kadın lan.

sözlük yazarlarının meslekleri

umut taciri. bu arada ingiltere'ye gitmek isteyen olursa sözlük indirimi olarak 500 avroya kapatırız genşler.

oğlak burcu erkeklerini tavlamanın yolları

kesenin ağzını açmak. bu kadar paraya tapan erkek başka burçlar da görülmez.

isveç denince akla gelenler

(bkz: iskandinav mitolojisi)

(bkz: thor)

(bkz: odin)

en fazla tercih edilen seçmeli ders

meb'in açıkladığı istatistiğe göre matematik uygulamaları imiş. gülsem mi ağlamsam mı bilemedim. yahu zorunlu olması gereken matematik uygulamaları nasıl seçmeli olur bu ülkede. pozitif bilimden bahsediyorum geometri fizik vs. burada ülkenin geleceğinden bahsediyorum bu yıl lys matematikte 42 bin, geometri de 64 bin aday sıfır çekti. 100 bin genç matematik dalından hiçbir soruyu doğru cevaplayamamış. temel bilimlerin değer verilmediği bir ülkede bilimden bahsetmek mümkün mü?

sorarimnedendiye

dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.

bim üniversitesi

gıda mühendisliği bölüm başkanı kaan bey olup bu bölümü tercih edenler dağhan sucukları üzerine master yapabilir.

angaranın dağları buklum buklum yolları

(bkz: ankara nın bağları)

kawasaki ninja 250 r

sınıfının en iyisi olan yol aracı. yalnız 250 cclik bir araca %37 ötv nedir allah aşkına yahu. ondan sonra fiyatı alıp başını gitmiş diye dizlerini dövüyor adamlar. umarım bir gün ilk göz ağrım olur bu canovor.

birden etrafı saran parfüm kokusu

birden etrafı saran tropikal şampuan kokusu kadar iç gıdıklar.

enduro

uzun yol hakimiyeti olsun tutuş gücü olsun en keyifli seyahat yol aracı. şehirlerarası gezeceğim arada bir dağa tepeye çıkarım diyorsanız ha işte bu sizin aradığınız motor oluyor.

https://www.google.com.tr...&biw=1152&bih=749

the sims in insana kattığı şeyler

mimarlık hatta iç mimarlık bu oyunun insana kattığı en anlamlı özelliklerden biri. hatta bu oyun yüzünden mimarlık seçen arkadaşlarım oldu.

yamaha xmax 250i

150 ve 250 cc'lik iki modeli bulunan 4 zamanlı canavar. yakıt hacmi 11.8 litre olup, konforlu bir sele, 2 kask sığabilen bagajı, elektronik enjeksiyonlu muhteşem bir yol aracı. 2011 ve 12 modellerinde abs bilem var. 100 kmde 3.5 litre yakıyor 95 oktav kurşunsuz benzinin 4.36 tl litre fiyatı ile hesaplarsanız 15.26 tl cebinizden gider. hem cep dostu hem can dostu. vespa lx 150 i.e. ile birlikte favori ikinci aracım.

ilber ortaylı

kendisinin kariyerini eleştirebilmek için önce onun mertebesine erişmek gerekir. ilber hoca cahilse sanırım ben kendi adıma kara cahil oluyorum.

abd vize verse ülkede kaç kişi kalır

(bkz: soru başlığa cevap entry girmek)

penisin külota yapışması

külotun araya kaçması kadar sinir bozucu değildir.

bahar şenlikleri kaldırılsın

toplum içine çıkma fobisi olan asosyal beyanı. sizi şöyle alalım:

http://www.bakirkoyruhsin...ikiyatri-klinigi_258.html

içli köfte

isot olmazsa bu yiyecek olmaz ha isot varsa değmeyin keyfinize. acılı olacak illaki.

mücver

üzerine sarımsaklı yoğurtla iyi giden lezzet.