1. 1.
    Steven Knight'ın yarattığı drama türünde bir ingiliz (bbc) dönem dizisidir.
    ilk sezonu tamamlanmıştır. tavsiye edilir.
    http://www.imdb.com/title/tt2442560/
    https://video.uludagsozluk.com/v/peaky-blinders-105094/

... selika
  2. 2.
    çok enteresan bir olay. bu güzelim dizi için yorum yapılmamış. hboda yayınlansandıydı o zaman entry alırdı herhalde.
    3 ... poaceae
  3. 3.
    yeni başlayacağım dizidir. baya tavsiye aldım. izledikçe editleyeceğim.
    ... kisakollukazak
  4. 4.
    2 sezonu bitmiş ve 3. sezon beklenirken hala daha tanınmamış olması gerçekten ürpertici. bu insanlar neler izliyor hakikaten! zevklerine sıçayım!
    kıyak bir dizi. suç şebekelerinin güç mücadelesi görülmeye değer. hele ki ingiliz devleti de varsa işin içinde izlemek gerekir.
    2 ... prensesinuykusundakiprens
  5. 5.
    tanınmamasının nedeni ingiliz yapımı olmasıdır. sağlam dizidir. hatta abd versiyonu gündemdeymiş, böyle bir şey olmamasını diliyoruz tabi.
    3 ... kompetan
  6. 6.
    cillian murphy çok iyi. ikinci sezonda tom hardy kalite üzerine kalite katmış.
    1 ... layminmen
  7. 7.
    izlenmesi gereken ingiliz Yapımı dönem dizisidir. Kaçırmayın.
    1 ... efeertugrul
  8. 8.
    Tom hardy'nin oynadığını duyduğum için başladım. Gerçekten son 2 yılın en unrated dizisi. Yani yazılarak anlatılması mümkün değil. izleyin gaza gelin ve daha fazla izleyin.

Çok güzel bir gangster dizisi. Mükemmel. 9/10
    3 ... durex bitmis
  9. 9.
    tom hardy'nin 5 bölümde toplam 30 dk falan oynadığı dizi.

oyunculuk, kostüm, müzikler, replikler bir harika.
    2 ... cifthasekipasa
  10. 10.
    birincisi tom hardy için çok bi yorum yapmaya gerek yok bence. buna rağmen dizinin başrolünden çok diğer karakterlerini sevebilirsiniz.

ikincisi dizinin müzikleri efsane öyle yerlerde öyle şeyler giriyoki kitleniyosunuz.

üçüncüsü kostüm , dizayn harika ve asla sırıtmıyor.

dördüncüsü senaryonun gidişatı belli değil ve insanı kesinlikle sıkmıyor.

da vinci'ye falan basar geçer gönül rahatlığıyla başlayın gerisi gelir zaten.
    ... volpecis60
  11. peaky blinders Başlığındaki Önemli Entry'ler