bugün

online dizi/film izleme platformu.

kendi içeriklerini üretir.

kıydım paraya aldım. içerikten içeriğe zıplıyor, beğenip sonra izlerim dediklerimi telefonuma indiriyor, izlemeye kaldığım yerden herhangi bir pc ve/veya tv ve/veya telefondan girip izleyebiliyorum.

neymiş tivibu'da binlerce içerik varmış. %90 ı paralı.

tv platformumu minimum seviyeye çekip rahat ettim.
piyasa değeri 107,2 milyar dolara ulaşmıştır.
dünya çapında üye sayısı 117 milyon 580 bindir.
Üzülüyorum sizlere.Sırf bir kaç tane yabancı dizi izlediniz diye kendinizi kültürleşmiş ve zevk sahibi sanıyorsunuz ki bunu da böyle şeylere para vererek böbürlene böbürlene yapıyorsunuz.
'Neeğğ senin netflix şeyin daha yok muğ?izlemiyoğ musuun?' gibi geçen küçük dialogları görünce izleyen insanımsı şeylerin beyinlerinin 6-12 yaş arası sabahtan akşama kadar youtube içinde slime videosu izleyen çocuklarınkinden farkı kalmıyor.Koyun gibisiniz koyun.
10 yapımından 9'u eskiden kanal 6'da geceyarısından sonra verilen boş beleş amarigan yapımlarından.. bir afişte netflix damgası varsa şüpheli yaklaşıyorum..

aq anında fanboyları türemiş, bi lirada olsa domaldıkları şeye iyi diyorlar sürekli. boktan yapımlar diyorsun tvde olsa izlemezsin diyorsun aynı anda 6 dizi izliyorum ne diyorsun sen diyorlar.

geçen hayalet uzaylı karması yüksek puanlı bi filmini izledim, hani bu temada ne olsa izlerim, film mi rezillik mi belli değil. millet öve öve bitirememiş.. işin komiği hıyarın biri "felsefesi var" a bile bağlamış ehueheuhe. lan bari ateş ederken efektleri iyi de aq.

iphonenun yayın görmüş hali.
"abi netflix ya"

ulan torrent var işte dümbük sanki netflix yokken dizi film izleyemiyorduk.
filmleri hakikaten iyi değil.

ancak dizilerinin çoğu kalitelidir.

narcos,
dark,
marvel dizileri ve daha bir sürü sağlam dizi var.

bazı eski filmlerde var. parasını hakediyor.
En azından Türkiye için diyorum; şu dizilerin sezonlarının devamlarını getirin artık amk ! Lan bi diziye başlıyorum sezonun devamı yok halbuki son sezonun üstünden en az 6 ay geçmiş.

Not: boşuna para veriyorsunuz diyenler, internetten düzgün çalışan bir player bulup reklamları geçip diziyi başlatma süreniz ne kadar sürüyor ve kaç p de izliyorsunuz ? Ciddiyim benim iflahım sikiliyor internette dizi izleyeyim derken.
rtük tarafından denetlenecek olan dizi&film platformu.
görsel
Köydeki dedem bile izledi 2. Sezonu bunlar daha yeni yayınlayacak.
bir süre denediğim ama çok da izleyecek birşey olmaması, en azından benim için.
Etrafı dizi çöplüğüne çeviren oluşum. Böyle olunca artık diziler de eski tadı vermiyor. Evet cidden güzel yapımlar var ama çoğunluğu ya vasat altı ya da ortalama bir diziden öte geçmiyor. Ben hala hbo dizilerini bekliyorum o yüzden merakla.
Önce insanı müthiş bir beklentiye sokuyorlar sonra önümüze sihirli annem'i koyuyorlar.

Olmuyor netflix ayıp ama.
Artık kullanmama kararı aldığım uygulama. Ağalar buraları okuyorsanız şu siktiğimin dizilerinin bölümlerini artık yükleyin. Çok iyi hatırlıyorum vpn yasağı gelmeden önce orange is the new black in tüm sezonlarını türkçe bir şekilde vpn ile bağlanıp izleyebiliyordum. Yani olay şu adamlar düblajını bile yapmış ama kendileri bir tarih belirlemiş ve o tarihe göre yayınlıyorlar. Ulan 2 ay geç ver 3 ay geç ver anlarım, millet izleyip üyeliğini silmesin dersin ama güzel kardeşim 1 yıl olacak hemen hemen hala son sezon yok torrenttan çektim öyle izledim 5.sezonu. Sana vereceğim 40 liranın 30'unu internet sağlayıcıma verip internet hızımı 100mbs çıkardım allah ne verdiyse indiriyorum 1080p olucak şekilde. Şu başlıkta netflixi hakikaten sağlam savunduğum zamanlar oldu ama gereksizmiş. Gece ikiden sonra yapın listenizi indirin bir güzel akşam işten gelincede laptopu televizyona bağlayıp paşa paşa izleyin her istediğinizi.
internetsiz ortamlarda telefona önceden indirdiğiniz dizileri izleyebilme özelliğinden dolayı seviyorum.
izlediğim dizilerin yeni bölümleri bir türlü yayınlanmadığı için zaten başka sitelerden izliyorum. E dizi,belgesel kaydetme olayı desek telefonda yerim yok. Ama hala neden üyeliğim var, neden aplikasyonu telefonumda, neden boşu boşuna para harcıyorum anlayamadığım kuruluş.
Kurtarıcım. Diziler muhteşem, filmler süper..
Kaç farklı cihazdan girilebiliyor merak ettiğimdir. Cihaz sınırı yoksa ortaklaşa alacazda.
Yapimlarinin yuzde doksani edepsizlikle dolu olan, aile ile bir arada izlenemeyecek, senaryosu kurgusu iyi ama, sex am got memeden baska bir sikim olmayan yapimlara imza atmis film studyosu. Bir dizisi de yoktur ki icinde acik sacik sex sahneleri olmasin...
Bugün bir bok yiyip üye oldum 4 saattir dizi izliyorum epilepsi olucam herhalde.
hem bein connect hem de netflix kullanan birisi olarak bein connect'in cok daha genis bir arsivi var diyebilirim. netflix'in kullanisli arayuzu, guzel tasarımı falan bir yere kadar goturuyor ancak bir noktada tikaniyor iste.
Verilen paranın kesinlikle değdiği şeylerden biridir.
kesin tavsiye ederim,
reklam yok ,
kullanıcı oluşturdum ,
kızım kendi kullanıcı hesabında çizgi film leri ayrı takip ediyor,
telefona dizilerin bölümlerini yüklüyorum yolda ( iş yolum uzun ) takip ediyorum.
kendi dizileri var gayet güzel,
alt yazı düblaj seçenekleri var.
her ay yeni hesap actığım oluşum enayiler para versin.
gelmiş marco polo yu gösteriyo bana. lan salak abd deki içeriği şuraya da aktarsana. sıfır puanlık malca şeyler getiriyor ibne.
Kaç kredi kartı kırıldı minnoş gönlümde.