bugün

entry'ler (3253)

öldüğünden haber alınamayan sözlük yazarları

yaşadığı, öldüğü bilinmese de dünyaya yalan yanlış da olsa iki cümle bırakacak olan insandır. Mühim olan bu değil midir? Varsınlar öylece okuyup geçsinler cümlelerinizin üzerinden, adımlarıyla ezerek geride bıraksınlar.

hoşlanılan yazarın nickini mouse ile okşamak

Sadece mouse ile nick okşamakla yetinilmesini ummak. Zira başka tarafları okşamaya başlarsa acil peçete gerekecektir.

geceye ingilizce cümle bırak

It was the first drop of rain to fall from heaven and I lost it.

yunanistan

Şimdilerde siyasi olarak yine sürtüşmeli bir dönemde olsak da benim için yeri daima ayrı olan güzellikler ülkesidir. Yunanistan, yunan yemekleri, yunan ezgileri, deniz dalgası bile görsem duysam içimde sadece mutluluk ve huzurun resmi çıkıyor ortaya. Tripolis'in gülleri. Loutraki'nin sahili, Korinthos'un muhteşem kanalı, Finikouda'nın buzukili sahilde uzo içmeli geceleri, Stoupa'nın köy güzelliği. Yunanistan hayattır. Aşktır. Köklerimdir. Beni ben yapandır.

yunanistan dendiğinde zihinde oluşan ilk imge

Korinthos sahilleri.

Hayatımın en güzel 7 ayını geçirdiğim zamanları çağrıştırıyor bana.

koca ömrü tek kadınla geçirmek

Gerek kadın erkek ilişkilerinin, gerek aile ilişkilerinin, gerek diğer sosyal ilişkilerin laçkalaştığı bu dönemde böylesi bir motto ile hayatına devam eden ya da yola çıkan bir birey ile karşılaşmak bir dinozor fosili bulmakla eş değerdir benim gözümde. Romantik hulyalara daldım okuduğum anda. Sadakattir. Gerçek sevgidir. Paylaşımdır. Gerçek hayat paylaşımıdır. Birbirine doyamamak, birbirinin varlığı ile huzur bulmaktır. Şimdi nerdeee... Whatsaptan eşini kınamadan duramayan insanların yaşadığı bir çağ bu.

sabah akşam salça kaynatan orospu çocukları

bir de bunların balkonun her yerine patlıcan, biber asanları var ipe kolye gibi dizip. Sonra bu ülke neden obez? Bu nasıl bir kıtlık korkusu? Nasıl bir yokluk korkusu? Nasıl bir stokçuluk?

sabah akşam salça kaynatan orospu çocukları

boş insan aktivitesidir. Sonuçta yaz kış domates bulunuyor memlekette. Hadi onu bulamadın organik pazardan alıver salçanı yani ne uğraşıyorsun?

seninle şöyle olabilirdik

Şöyle böyle olmayı bırakın da en azından bir arada durmayı başarabilseydik. Duygularımızı insanca yönetebilseydik. Gösterdiğimiz gibi insanlar olsaydık keşke.

kızlık zarını diktiren kız

isterse zarını alır yüzüne diktirir lan size ne!

estetik ameliyat

5 gün önce rinoplasti ve ilaveten daha ufak şeyler için masaya yattım. Kendimle barışamama sebebim olan burnum artık minnoş bir kaydırak şeklinde. ilaveten bişektomi, alna ve elmacık kemiklere karından yağ enjeksiyonu, gıdı bölgesindeki yağı liposuction yöntemi ile alma ve gummy smile durumundan kurtulmak için bıyık bölgesine botoks ve üst dudağa da dolgu işlemleri yapıldı. Ameliyatım sabah 8.30 da başladı. 15.40'a dek devam etti. Yani bana söylenen bu. Özgüvenim düşüktü evet ama yüzün orta yerindeki kocaman bir şeyi değiştirdiğiniz anda yüzü buna göre oranlamak elzem. Aksi takdirde yapay ve kabak gibi ortaya estetikli burun çıkıyor. Değişimlerimi gözlemlemek için henüz çok erken. Bu konularda bilgi isteyen olursa paylaşmaya hazırım.

üstteki yazarın dinlediği müzik türünü tahmin et

beyaz baretli mehmet aga: halk müziği

üstteki yazarın dinlediği müzik türünü tahmin et

Sözlük içi can sıkıntısını gidermek için uydurulmuş bir tahmin oyunu.

yediği önünde yemediği arkasında olan kız

"göt, göbek almış başını gidiyor" kızıdır.

kim yo jong un bir seks tanrıçası olması

Dns değiştirin isterseniz?!

(bkz: Browsec)

türk kızlarını güzel bulmuyorum diyen türk erkeği

dişlerini fırçalamayı dahi bilmeyen ama yamuk sikine adriana lima arayan bir varlıktır.

sözlüğün en bilgili kız yazarı

"Bilgi yarışması yapalım da çıksın ortaya madem" şeklinde bir öneri getirmek istediğim başlıktır. Zira havanda su döverek istediğimiz kadar bilgili, güzel, sempatik diyelim. Boş serzenişler olmaktan öteye gidemez.

yazarların koronavirüse karşı aldığı önlemler

asosyallik.

turuncuuu ya aşık olmak

turuncu indirimi ise olabilecek hadise.

sözlüğün en sempatik kız yazarı

(bkz: Oltamı attım bekliyorum)