bugün

entry'ler (2987)

son yıl

internette hem wattpad de Hemde novelturkiye de yayınlanan bir türk yazarın kıyamet senaryosu. Eleman neflixtürkiye ye musallat olmuş sosyal medyada her paylaşımının altına yorum atıyor son yıl bitince bunu dizi yapacaksınız, tam sizin kaleminiz iş bırakın dandik protector u tutmadı işte o diye. Kitap tam bir kıyamet ve survivor senaryosu. Dili biraz sert vahşet falan yazıyor yazar biraz rahatsız sanırım ama kitap akıyor. Gizemli insan suretinde karanlık bir güç dünyadan tüm insanlığı kabuslarında zihinlerine girerek hepsini birbirine öldürtüp yok etmeye çalışıyor. Başarırsa sonrasında kendi soyundan yeni bir dünya yaratma derdinde, birkaç kişi de uyumadan hayatta kalıp mücadele etmeye çalışıyor falan. can sıkıntısından ne bok yiyceğimizi şaşırdık artık.

https://novelturkiye.com/manga/son-yil/

webnovel

Bu da yeni alışkanlığım,
internetten envai çeşit romanlar okumak. Birbirine benzer şeylerden okuyup sıkılınca keşfettim. Bu webnovelciler arasında Çin novellerinden çeviri yapan siteler de var direk özgün romanlar yazılan siteler de var, bazıları çok boktan olabiliyor ama zaten baştan yazımından, imlasından özeninden vs anlaşılıyor o yüzden çok da zaman kaybı olmuyor.

http://www.novelturkiye.com diye bir site buldum, Adamlar internette roman yazıyorlar ama kurdukları mantık okurun dizi takip eder gibi roman okuması, hangi serinin hangi gün yeni bölüm yayınlanacağı belli, önceden yazılmış biriken bölümleri okuduktan sonra güncele gelince haftada 3 er yeni bölüm ekleniyor bölümleri de cins cins yerlerde bitiriyorlar ki merak edelim diye, merak ediyoruz sayın yazarlar evet ama küfür de ediyoruz duruma göre uyandırayım.

ypg ile pkkyı savaştırabiliriz

türklerle kürtleri savaştırdıklarına göre, onları da savaştırabilirler.

şaşırdık mı ?

yemekteyiz

amk sizin boş beleş program da hepiniz izlemişsiniz işte, yarışmacıların jestlerinden mimiklerinden sunucunun tavrına kadar hakimsiniz, utanmasanız erman hoca gibi oynatalım uğurcum sahne sahne eleştirceksiniz, programa çıkanlar sizden daha temiz be.

haşlama

o hele iliğini emiklemek yok mu ?

aykut kocaman

tanıdığım en iyi galatasaraylılardan birisi...

sen eksi oy verdin diye düşüncemden vazgeçmem

sorduk mu ?

yabancı filmlerin isimlerini saçma sapan çevirmek

blade: bıçağın iki yüzü.

üstüne tanımam...

top hat

http://www.imdb.com/title/tt0027125/

green mile sayesinde tekrar hatırladığım klasik,

-ikisi de meleğe benziyor, tıpkı cennetteki melekler gibi...

the walking dead hangi kanalda yayınlanıyor

dsmart da fx kanalında yayınlanıyor, zaten orda yayınlandığı için altyazılarını fellik fellik sildiriyorlr ve dizi izleme siteleridnen aforoz ettiler amk onların ben ayıp ettiler.

allahtan torrent den amazon rip indiriyorum 5,1 yaklaşık 4 gb oluyor bölümler ve plex media server ile otomatik srt ekleyip google chromecast ile smart tv ye aktararak 5.1 olarak sorunsuz izliyorum, herkese selam...

sözlük yazarlarının favori siyasetçi sözü

ege bir yunan gölü değildir.
ege bir türk gölü de değildir.
ege göl değildir zaten denizdir.

süleyman demirel

volkan demirel

görsel
buna 50 000 lira ödemiş.

ahshdjdjd lan ahsjdkd

bunu evinden aldırın...

adolf hitler

intihar etmeden önce evlendiği eva braun o kin duyduğu yahudilerin soyundan gelmekte olan bir yahudiydi ve bunu bilmeden gitti.

recep tayyip ercoin

ercoin için değil, hercoin için...

gumballda türk bayrağı

pakistan bayrağıdır o, türk bayrağı olsa duramazdın.

askerler cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılıyor

askere gittiğinde 2 hafta sıçmayı bile beceremeyenler uçup kaçar bu konuda komutanın kızını siktim diye, bunların en kabadayısı yatağı delip siker ancak -ki yataklarda delik hazırdır çok şey değil.

benim şaptan falan kalkmıyordu bile komutanın kızı sik beni yiğidim diye inleseydi bile herhalde kek tarifi verir yanağından makas alır giderdim.

tarikatların yüzde 80 i islam a zarar veriyor

ve hepiniz allahın ipine sımsıkı tutunun, fırkalara ayrılmayın ( Ali imran 3,103 )

dinlerini ayrı ayrı fırkalara ayırarak parçalananlar var ya, senin onlarla hiç bir ilgin yoktur. Onların cezalandırılma işi Allah’a aittir. Sonra Allah, kendilerine, dünyada yaptıklarını ahirette haber verecektir (enam 159)

türk kızlarının kürt yerine türk erkeği tercihi

yeri geldiğinde şive komiği yaparak sevgilisine tatlışlık yapan türk erkeği gibisi yoktur, öyle 1 sevgili yapar ki rüyanızda göremezsiniz...

19 yaşındaki bir kızı baştan aşağı komple yalamak

hayaller 19 luk azgın çıtır,

hayatlar en iyi ihtimalle elizabeth, kimisinde duşta parmaklamak...

akame ga kill

esdeath vs akame sahnesi anime tarihinde unutulmaz 1 yer almıştır, nostalji yaptım bak şimdi görünce açıp izliycem.
all hail akame...