1. 1.
    yardım etmeyi seven bir kardeşimiz. bana kingdom of heaven'da bilmediğim bir soundtrack söyledi * yanlış söyledi ama olsun o da güzel.
    4 ... peter pan
  2. 2.
    yeni yeni acilmaya ba$lamasina ragmen yazdiklarindan muzik bilgisi ve zevki gayet yerinde bir $ahsiyet oldugunu cikariyorum. ilgiliyle takip edecegim yeni yazar arkada$larimizdan biri.
    (bkz: ho$ geldin)
    1 ... antistar
  3. 3.
    (#1222637) nolu entrysi ile matrix felsefesi ve trilogy'si üzerine doğru saptamalar yapıp, naçizane fikrim film içerisindeki göndermeleri başarılı şekilde yakalayan, başkalarıyla paylaştığım animatrix'in matrix öncesi arkaik bir film olduğu tesbitimi de paylaşan ve the matrix'in soundtracki hakkındaki görüşleriyle beni mutlu etmiş yazardır.

(bkz: clubbed to death) *

(bkz: free your mind)
    (bkz: nick ve entry uyumu) *
    2 ... free your mind
  4. 4.
    yerinde görüşleri ve saptamaları, eğlenceli yazıları, müzik alanındaki derin bilgisiyle sözlükte dikkat çekecek sağlam bir karakter. dream brother'ım... *
    1 ... krmyrdsn
  5. 5.
    (#770421) bak ne hallere düştüm...
    klavyen hala bozuk mu be hafız?
    midemde kelebekler uçuşuyor!
    2 ... kopekolduren
  6. 6.
    müzik konusunda feci halde uyuştuğumuz, insanın ait olduğu yer konusunda da yürekten katıldığım odtülü, hoşsohbet, canayakın yazar. çok samimi buldum kendisini.
    ... headacheda
  7. 7.
    muzıkle ılgılı her acacagı baslıgı sabırsızlıkla beklıyecegım yazar.
    ... mia
  8. 8.
    star wars knights of the old republic 2 başlığını açıp oyunu tekrar oynamamıza sebep veren yazar. yazıları da kaliteli, inceledim oradan biliyorum.
    2 ... paradigma
  9. 9.
    (#1269945)

galatasaray ve fenerbahçe üzerine son yıllarda okuduğum en iyi durum tespitini yazan galatasaraylı sporsever. ellerine sağlık demekten başka bir şey denmez.

edit : ben de fenerbahçeliyim ama objektif olmak çok zor değil.

(#1218958 )
    2 ... free your mind
  10. 10.
    şahsımdan çekinmemesi gereken yazardır. *****
    1 ... faithful lover