bugün

entry'ler (2262)

tuborg gold

oksitlenmemiş olduğu için tadı bi değişik olan bira.

kuter

kutlu kişi gibi bir anlamı olan erkek ismi.

ankara daki gökkuşağı saçmalığı

tam anlamıyla yolun ortasında olduğu için akşamları trafiğin tıkanmasında da yadsınamaz bi rolü olduğunu düşünmekteyim.

bir erkeğin en seksi olduğu an

belki en seksi değil ama baya seksi olduğu an;

direksiyon başında telefonla konuşurken çok dar bi alana arabayı tek hamlede rahatça park ettiği an.

meltem dayıoğlu

akıcı ingilizcesiyle ders dinlemeyi işkence olmaktan kurtaran hoca. sınavlarının bir kısmını test yapar ve inanılmaz zor sorular sorar testlerinde. yoklama almamasına rağmen kimin derse gelip kimin gelmediğini bilir. finalim çok çok kötü geçmesine rağmen (0 alcam diyip 90 alan kız değilim, 40 puanlık yeri boş verdim hocu), ara sınavlarım iyidi ve derse de hep gidip dinledim. sonuçta beklediğim notun iki harf üstü geldi.

kadınım

o kapıyı kapat
elini ver bana
dışarıda yalnız üşüyorsun
sen

headacheda

bütün ergenlik bunalımlarımı, saçma sapan düşüncelerimi, şimdilerde fazlaca milliyetçi ve tutucu bulduğum yaklaşımlarımı geçmiş yıllarda sözlüğe yansıtmaktan hiç çekinmemişim. dünkü headacheda'ya katılmıyorum, sözlerim hükümsüzdür. yarın da bu girdinin hükümsüz olacağı gibi. saygılar.

psodomaki

hasretinden dağlara çıktığım.

sdü sözlük

yeter ki sdü lü sempatik kardeşlerimiz yazsın dediğim sözlük. 2010 sdü münazara turnuvasındaki güzel yemekler ve konukseverlik için bile okuruz.

okan bayülgen in yaptığı büyük ayıp

hatun ilk önce ayşegül yazıcı'nın programına telefon ettiği için ve ayşegül hanımın bayülgen'e konuk olması üzerine yayına bağlandığı için bana pek mantıklı gelmeyen.

gürgen öz

kampüs gelişim günleri kampamında odtü'ye konuk olacak oyuncu. daima kız kurusu kalacak benim için...

facebook ta takipçilerini deşifre etme akımı

mal gibi saatlerce tanımadığım insanların profillerinde gezindiğimden mütevellit yusuf yusuf olmama sebep olan dalga. yalnız yaptığın yorumlar, beğenmeler filan etkili oluyormuş, fotoğraf bakmakla takipçi olunmuyormuş (çok şükür yareppiii). yine de önermiyoruz.

edit: her şey etkili oluyormuş. iyisi mi bırakın bu işleri.

mini etekler ile dolaşıp tecavüz edilince ağlamak

aklı fikri etek boyunda olan sapıklar görünce ağlayan da varmış. pii reziller.

skydancer

misafir ol gel bana
börekler açayım sana

kaçın kurası

Gönül gözüm kapalı
Bilerek sana yazılıyorum
A penceresi aralı
Her yerine bayılıyorum
Yavrum baban nereli
Nereden bu kaşın gözün temeli
Sana neler demeli
Ay seni çıtır çıtır yemeli

Anam babam aman, kaçın kurası bu
Ne baş belası bu, gönül kirası
Anam babam aman, kaçın kurası bu
Ne baş belası bu, gönül kirası ah...

Aman bize nasip olur inşallah
Boyuna da posuna da bin maşallah
Senden gelecek cefalara, nazlara,
Sözlere, sazlara eyvallah
Aman bize nasip olur inşallah
Boyuna da posuna da bin maşallah
Senden gelecek cefalara, nazlara,
Sözlere, sazlara eyvallah

sezen aksu

sere nere

simsiyah gecelerde
zaman olmayan mekan olmayan,
ve hiç kimse anlamayacak
kalabilir misin?
neden bu kadar canımı yakıyor,
ölümüne acıtıyor
sensizlik.

zahidem

zeki müren yorumu da şahanedir zira zeki müren'in zahidem'i ilk dinlediğinde kafasını duvarlara vurduğu söylenir...

bir ülkücünün ölümüne üzülmek

siyasi görüşü yüzünden bir insanın ölümüne sevinmek, hatta geç siyaseti, bi insanın ölümüne sevinmek, yani insan diyorum, insan sevinmez, ki bi solcu asla.

westest

yeni nesil yazar.

lotus

bugüne kadar aldığım her şeyi yıka yıka kullan kalitesinde olan giyim markası. hem de yerli.