bugün

entry'ler (2800)

mustafa armağan ın tarihi katletmesi

Tarihi bilgisini enstitülerde değil de, hacı ve hoca taifesinin dizlerinin dibinde alan bir meczuptan beklenen davranıştır. Bu elemanın bir üst leveli, kadir mısıroğlu, bir alt leveli engin ardıç'tır. Bu elemanı okuyup da tarihi anlamaya çalışmak şehitlere hakerettir.

türkiye futbol federasyonu

onu çekme bunu çek'e sessiz kalan ve fatih terim'in süper final öncesi verilen cezasını tam da maçtan bir gün önce kaldıran federasyondur da aynı zamanda. ilginçtir ki, utanmaz ve yüzsüzler bunlardan hiç bahsetmez. olmayan "lan" a ceza veren bu kurum neyse ki olmayan tükürüğe ceza vermeyerek yanlıştan dönmüştür.

galatasaray ağlaklığı

botoksla bile kapanmaz.. o derece..

27 aralık 2012 galatasaray açıklaması

açıklamadan anlaşılacağı üzere raul meireles'in kalkan cezası galatasaray'a girmiştir.

ispiyonlayacak arkadaşa not: onu çekme bunu çek.

birinci nesil

her daim burada olacak olan nesildir. pek çok nesil gelir geçer ama birinci nesiller kalır.. diğer nesiller bugün burada ahkam kesip, sağa sola ve birbirine sallayabiliyorlarsa bunun müsebbidir bu insanlar..

alex de souza

buram buram siyasete bulanmış ve amiyane tabirle foseptik çukuruna batmış olan türk futbolunda profesyonelliğe karşı durabilen tek kişi. şike soruşturması başladığında yabancıların bir kısmı gitmeyi kafa koymuşken, bir kısmı da suskun kalmayı tercih etmişti. yalnız alex "ben gitmeyeceğim. küme de düşsek bu takımın kaptanıyım ben" dedi. ve eminim tüm baskılara rağmen düseydik de gitmezdi ..

öyle ki yavşak medyamızın önde gelen kalemşörleri de kendisini şikeye bulaştırmaya çalıştı utanmadan. şimdi günler geçti o tekrardan yeşil zemin üzerinde bir güneş gibi parlıyor. gladyatörlerin tek bir kılıç hamlesini soluksuz bekleyen roma halkı gibi sessiz ama şaşkınlıkla izliyoruz kendisini. beyefendiliği ve centilmenliği de cabası.

yalnız, vakt-i zamanında nasıl koyduysa bukalemun taifeye, kendi takımlarındaki ahlaksız güruhu unutup kendisine saldıranlar da çıkabiliyor. emin olun, siz sinirden kendinizi sikme mertebesine geldiğiniz her lahzada ona salladıkça, o da ağları sallamaya ve mastürbatif yaşantınıza fanteziler katmaya devam edecek. ta ki siz yine yeni yeniden renk değiştirene kadar..

melih şendil

evet bu adam aradan yıllar geçmesine rağmen hiç değişmedi, ve hala yayıncı kuruluşta maçları anlatmaya utanmadan ve sıkılmadan devam edebiliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=pVohiJ29RgE

aziz yıldırım

başkanı olduğu takımın kaybettiği bir maçtan sonra yayımladığı bildiri ile türk sporu için ne kadar önemli bir adam olduğunu türkiye'nin dörtte üçüne bir kere daha göstermiştir. büyüksün başkan.

http://www.fenerbahce.org...detay.asp?contentid=23602

fb nin gs ye 16 bjk ye 13 puan fark atması

futbolcularının zeka seviyelerinin mateo ferrari ve sivok gibi oda sıcaklığı seviyesinde olmamasından kaynaklanır.

beşiktaş

tarihlerinde övünebilecekleri en nadide şey, fenerbahçe şampiyonluğa giderken, rakibine istisnasız yatmasıdır. bir semt takımından tek farkı zengin bir velet tarafından yönetiliyor olmasıdır. fenerbahçe ve galatasaray rekabeti ile kıyaslandığında komik kalmaktadır.

25 ocak 2011 galatasaray cc asefa estudiantes maçı

galatasaray'ın 23/2 gibi bir üçlük yüzdesiyle oynadığı ve elbette li kaybettiği eurocup maçıdır.

how i met your mother

6x14 ile her zaman alıştığımı bir himym dışında bir bölüm ilettirmiştir. tebessümden ziyade içim burkularak izledim. ve yine muhteşemdi.

alex de souza

şimdi galatasaray'dan teklif alsa "bak bu kafası, bunlar da taşşakları. avuçlasana." demeyeceğinin garantisini kimse veremez.

birkaç beden önce

powertürk için hazırlanan yeni yıl özel akustik versiyonu şüphesiz ki en güzel versiyonudur. gökhan tepe'nin duru sesine akustik hali daha da yakışmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=qrtutalowqy

antu com

bir fenerbahçeli olarak aykut kocaman için hazırladıkları görsel sayesinde kendileriyle tüm ilişiğimi kesmeme sebep olmuşlardır. çok açık ve net artık fenerbahçe taraftarlarının değil, o taraftarları kontrol altında tutmak isteyen belirli odakların kalemi haline gelmiştir. yazıklar olsun..

aziz yıldırım

kendi taraftarları arda'ya "o.. çocuğu" diye hitap ederken, kendisi arda'ya "lan" dedi diye terbiyesizlikle suçlanan ve eleştirilen başkan. enteresan cidden.. fenerbahçe tarihindeki kalkınmayı ve devrimi gerçekleştirmiş başkandır.

av mevsimi bitti

av mevsimi filminin soundtrackinde yer alan en güzel parçadır. filmin en sonunda jenerikle birlikte çalan parçadır.aynı zamanda filmde şener şen üstadın bir repliğidir de. süresi 3 dakika 47 saniyedir.

aykut kocaman adamsa şenol güneş adam karedir

(bkz: laz aklı)

bonus: (bkz: nasıl koydu aykut kocaman)

halı saha maçına bile çağrılmayacak futbolcular

tuttuğum takımdan bahsetmek gerekirse;

(bkz: selçuk şahin)
(bkz: fabio bilica)
(bkz: caner erkin)

tsl 1997 1998 1999 2000 2001 puan durumu

o takımın forvetinde haluk ulusoy, ortasahanın göbeğinde mehmet ağar ve kalesinde de fethullah gülen oynamıştır.