bugün

entry'ler (1137)

uludağ özel harekat timinin incilileri temizlemesi

(bkz: in ci we trust)

amatör pornoda sevgiliyi görmek

"ben bunu ne zaman internete verdim" demeyi sağlayan enterasan olaydr.

alexis sanchez

yoktur böyle bir hız, yoktur böyle bir yetenek. fm 2010'da sağ kanadımın temel taşı takımı hücum manyağı eden bitmek bilmez temposuyla sağ kanadı inlete inlete asist kralı olmuş bir adamdır. her takımın sağ kanadına böyle bir canavar adam lazımdır. çok da gençtir istikrarlıdır. udinese 20 milyon euro istiyor alexis sanchez için.

(bkz: manchester united)
(bkz: galatasaray)

zina olduğunu bilerek seks yapmak

2 kişinin evlenmeden seks yapmasına dinimizde zina denir. bu bir özgür irade meselesi olup kimsenin yargılama gibi bir hakkı yoktur.

keita nın ayrılmasına sinirlenen galatasaraylılar

bir galatasaraylı olarak sinirlenmek yerine gayet güzel paraya satılmasından ötürü iyimser yaklaştım bu transfere. kaldı ki keita'nın bu eski katar takımından başka hiç bi takım da bu kadar agresif bir adama totalde 8.1 milyon euro vermez. para temiz transfer temiz. bundan sonrası keita'dan daha iyi bir sağ kanat oyuncusu alınmalı olmalıdır galatasaray taraftarı için. aksi halde sezon içinde çok aranır kader keita.

sokak kedisine kancalı işkence

memlekette insana değer vermeyen acımayan bireyler hayvanlara bu şekilde davranmaları insanı daha fazla cennet - cehennem inancına teşfik edip imanı arttırıyor. evet ilginçtir ki bu böyle. çok değil 1 ay önce annesiyle birlikte küçük kedi yavrularını merter'de çöp konteynrına atan da bu insan evladı. yasalar ağır cezalandırmalı ve yıldırmalı ve de en önemlisi o kitaplarda duranlar uygulanmalı.

flashforward

dizinin ana karakterlerinden joseph fiennes 2011'de starz kanalında başlayacak olan camelot adlı dizide eva green ile birlikte oynacak. diğer bir karakterimiz flashforward'taki janis - gerçek adıyla - christine woods nbc'nin yeni dizilerinden biri olan perfect couples ile karşımıza çıkıyor.

flashfoward'ı eğer başka bir kanal alsa dahi şu durumda 2 ana karakter mark ve janis dizide olmayacak.

erkeklerin acımasız olduğu anlar

değer verdiği şeyler uğruna erkeğin kendisine de zarar veren an.

açık açık konuşacağına laf sokan insan

bazen açık açık konuşmak yerine özlü ve sözlü laf sokmak her zaman için iyi bir alternatiftir.

kimse mağdur olmasın diye herkese yavşayan erkek

cinsel tercih meselesi tehlikeli erkek davranış şekli.

inci sözlük

adam haklı beyler.

gazoz kapagi

iyi ki doğmu$ olan yazar.

kurt cobain

5 nisan 1994'te aramızdan ayrılıp cennete giden büyük sanatçı. onu anıyoruz.

liz vicious

pek bi güzel hatundur kendisi.

sinavlarda salonu erken terk eden tipler

feci bi sınavdan cıkıp sigara yakan tiptir.

uludağ forum

aha bunun gibi lan. üsttekine alttakine bi$eyler denir forumla$ma meydana gelir yüksek dozda. laf atılır, anketler açılır. can sıkılıyorsa uludağ romanı yazılır.

(bkz: radiohead fanı user)

marilyn manson

Antichrist Superstar Marilyn Manson, 6. stüdyo albümü olan Eat Me Drink Me çıkmadan önce albümü $öyle tanımlıyor..

"Dinleyicilerim bu albümün sadece ve sadece özel hayatımla ilgili olduğunu düşünmesin. Aynı zamanda bu albüm benim kim olduğumu ve neleri hissettiğimi de anlatıyor.."

Albümden çıkacak olan ilk single olan Putting Holes In Happiness'ı şöyle tanımlıyor Marilyn: "Romantik, kadın düşmanı, cani, gotik ve vampir bir şarkı." Eat Me Drink Me albümünde yer alacak olan "If I Was Your Vampire" şarkısı 6 dakikalık bir destan.
Ayrıca Manson, bu albümde 2 cover'a da yer veriyor. "This is the halloween" ve bir Bathory cover'ı "One Rode To Asa Bay"

Uzun bir zamandır bir şeyler üretmedğini de dile getiren Marilyn Manson depresyona da girdiğini ifade ediyor. Umudunu kaybettiği anda bir ışık gördüğünü ve bu ışıkla birlikte umudunu kaybetmediğini söylüyor. Eğer ki öyle olsaydı "bu albümü yapamazdım" diyor.

melih gökçek

emin çölaşan'ın kendisine i.melih demesinden rahatsızlık duyan belediye başkanı. oysa kendi dememiş midir canlı yayında "çok şerefli bi adım vardır" diye.

-evet çocuklar hep birlikte
-i.melih

melih gökçek vs emin çölaşan

i.melih'in şoparlaştıkça şoparlaştığı; emin çölaşan'ın "melih öyle belgeler sunacak ki ben bu gece gazeteciliği bırakacağım" demesine rağmen i.melih kod adlı türkiye cumhuriyeti ba$kentinin belediye ba$kanı sıfatını almı$ bu $ahsın "muhahahahahha", "ohahahah", "gel servetlerimizi değişelim", "emin ne oldu terledin" , "emin ne oldu titredin" diyerek cıvıkla$tığı program olmu$tur. oysa ki i.melih sadece karı gibi laf oyunu yapmı$tır, aynen de öyle gülmüştür. ne sinir bozucu bir gülü$tür bilader ki emin abinin arka arkaya ibne demesi de kanımca az gelmiştir. * 1300 belediye başkanı kendini şerefsiz , yolsuz olarak görmezken i.melih'in kendini böyle aşağılaması ve kendi kendine de şerefsiz demesi beni yarmıştır. sayın çölaşan'a helal olsun ki bu şopara bi kafa atmamıştır canlı yayında.

sextasy

klibinde yala$an hatunun gül$en'e, müziğin de sezen aksu'nun "hadi bakalım kolay gelsin"e fena halde benzediği ex mex sex diyen amaçsız $arkı.klip muhtemediyen asılmak için çekilmi$tir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.