bugün

sanıyorum musical.ly saçmalığının yeni adı. değilse entry taşınabilir sorun değil.

""bu entry tamamen iç döküp rahatlama amacıyla yazılmıştır.""

açılın dostlar çok doluyum. hayli küfürlü bir entry olacak, kusura bakmayın şimdiden. rahatsız olan okumasın.

sizin ben reklam politikanızı da, hedef kitlenizi de, o reklamda oynattığınız embesilleri de, tek tek atlara domuzlara marizleteyim e mi orospu evlatları.

lan bıktım amk yerinde ya. abi telefonuma harici reklam engelliyici uygulama yüklemek istemiyorum güvenlik sebebiyle. ama ne zaman telefondan youtube açsam bu embesil orospu evlatlarının sokuk suratlarıyla karşılaşıyorum. her seferinde ya, her seferinde. reklam ayarlarını değiştirmek de kar etmiyor. ya bir orospu ile orospu çocuğu yan yana sikik bir dizi repliği okuyor, ya götünü sallıyor, ya düet adı altında saçmalıyor. bir yerde ilgi orospularının kokusunu almaya görün, bokunu çıkarın tamam mı abazan orospu evlatları. onursuz pezevenkler.

sizin gibi neslin amına koyayım ben. sonon noslon otom mo porcoloyordo diyecek olanın da amk. ya şeklinizi şemalinizi sikeyim ben sizin ya. o kamera karşısında mal mal yaptığınız hareketleri gondikleyeyim e mi amk kayıp nesli.

başta google olmak üzere, bu 40 iq'luk programın gelişmesinde ve yayılmasında emeği geçen herkesin amk. o reklam veren elleriniz kurusun.

oh be rahatladım amk.
özellikle garip, ilginç, sinir bozucu örnekleri gözümüze sokarak reklam yaptığını düşündüğüm yeni nesil oyuncağı.
bundan daha haklı bir isyan olamaz. harfi harfine katılıyorum. bıktık artık.
dünyanın en saçma, en gereksiz, en iğrenç uygulaması. otomatik olarak iq seviyesini 50 puan düşürüyor.
Evet musically midir ne sikimdir onun yeni adıdır. Ergen, süslüman, keko, kezo, ayan, dızo, ilgi orospusu, mal uygulamasıdır. Yakınınızda bunu kullanan varsa irtibatı kesin.
Bunu akıl edip kodlayıp hizmete sunan ne kadar dalyarak varsa amk. Telefondan YouTube bakamaz oldum ne zaman açsam karşıma bunun iğrenç reklamları çıkıyor. hele türkçe reklamları insanı kusturacak cinsten neyse ki pc de abdlock kullanıyorum da bu boku görmüyorum.
Kusura bakmayın küfür edeceğim. Ulan amınızı dırzını kafasını siktigimin amcuk beyinli geri zekalilari sizi. Yeter lan yeter her sosyal mecraya girdigimde her uygulamaya girişimde her youtubeden video izlediğimde sizin o silik süratli orospu çocukları hortlayıp saçma sapan hareketler yapıyor ya gebertesim geliyor hepsini. Sinir sistemim alt-üst oldu. Bir sosyal mecraya girince sikikler karşıma cikacak diye hevesim kaciyor!
(bkz: kesha)
Yeni şeyler, özgün bir çalışma ve fikir sunamayanların komiklik mekanı.
Net bir köylü, çomar uygulaması.
Bu ve benzeri uygulamalar bana insanların daha ne kadar saçmalayabileceğini, ötesinde daha neler yapabilecek hale geleceklerini ve düşecekleri vaziyetleri düşündürüyor. zaman zaman sözlükte yazmayı bile boş, gereksiz bulurken bunlar nasıl oluyor da antin kuntin hareketler yaparak sergiledikleri hallerini hiç tanımadığı binlerce insanın izleyecek olmasından rahatsızlık duymuyorlar. Ahh anacığım ah, hayat ne menem bi şey oldu böyle. Söyleyeceklerim bu kadar.
görsel
En saçma videoların oluşmasına sebep olan uygulama. Gördükçe başkaları adına utanıyoruz.
Deminden beri yeğenimin yanımda yüksek sesle dolaştığı geri zekalı turnusolü uygulama. Yemin ediyorum iq seviyemde azalma oldu. Kullansam -40 puan garanti gider.
ileride evleneceğim kızın, bu uygulamayı kullandığı ihtimalini düşündükçe, uykularım kaçıyor.
YouTube'a giriyorum bunun reklamı , beinsports'tan özet izliyorum bunun reklamı, oyun oynuyorum bunun reklamı...

Bu amına koydumun uygulamasının reklamını alanın da, kullananın da beynini sikeyim.
Arkadas bıktırdınız ya.
Azar bitti bu başladı. Alayının amına koyayım.
Sakin falan değilim.
Bıktım amına koyayım, sikik sikik bebeler, am peşinde ergenler, hele şu askerler yapıyor ya elim ayağım titriyor. Youtube seninde amk.
Ülkemin tüm keko kızlarının ve erkeklerinin toplandığı, boş insan uğraşı olan efektli playback programı. Aksini iddia eden de kekodur.
Siz güzel bir şeyler yaptığınızı düşünüyorsunuz ama biz sizin yerinize utanıyoruz. Uygulamanın hitap ettiği kitle zaten ortaokul, lise öğrencileri... Hadi onlar ergen ve cahil ama koca koca insanları hiç anlamıyorum. Çok değil iki üç sene sonra köpek gibi pişman olacağınız şeyleri sosyal mecralarda paylaşmayın.
Acayip utandırıcı ve cringe ama izleyesim geliyor. Abi Türk bir kadın ile evlenilmez, hepsi gerizekalı anasını satayım. Ah ulan kadın olacaktık bu dünya da erkekliğin Allah belasını versin, 2 ayak, bacak gösteriyorlar köpek gibi ilgi odağı oluyorlar, bu dünya da erkeğin işi çok zor arkadaş çok zor. Keşke kız doğsaydım.
ülkemden biraz da olsa umudum vardı.. bu uygulamadaki insanları görünce o da kalmadı.
Zihinsel engelli insanlarin bu uygulamada toplanıp eğlenmeleri ve sosyallesmeleri için yapılmış bir uygulama.

Edit: bırakın takılsın özürlüler ibret loading.
Bir eleştiri kalıbı olarak "Zihinsel engelli" çok yaratıcı.
angut platformu.
nerede özürlü ve gereksiz başı boş dangalak varsa bu uygulamada..

*hastanede video çekenler
*işi gücü bırakıp video çekenler
*babasının karşısında dansöz gibi kivartan abaza kızlar
daha niceleri..
çin icadı musical.ly'nin yeni adı. aslında pek de bir işe yaramadığı aşikâr. kullananların da çoğunluğu abuk sabuk kişiler.
ünlü olacağını düşünüp kendini rezil eden insan evlatları.